Çavuş
01 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhabalar,satmak istediğiniz motosiklet kilidiniz varsa (disk kilidi veya zincir),buradan yazın lütfen.İki tarafında işi görülür :)
Satan veya satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir.
Herkese selamlar.Canon MG2450 cihazına sahibim arada tek tük çıktı alıyorum.Şuan kartuşları bitmiş durumda.Orjinal kartuşların fiyatı neredeyse cihaz fiyatına yakın.Tank şeklinde bitmeyen murekkep dedıklerınden mı taktırsam yada yan sanayı kartus mu almalıyım.Bilgili arkadaşların yol göstermesini rica ediyorum.
Merhabalar, iyi bayramlar. mk7 2011 model Fiesta aracımın stop ampulü patladı.Bunu en ucuz yollu orjinal olarak,nereden temin edebilirim?
Sene sonu belli başlı futbolcular satılacak,bazılarının sözleşmesi bitecek.Yeni yapılanma için büyük fırsat.En basitinden Balotelli,Giroud,Max Kruse boşa çıkıyor.Giroud veya Max Kruse bizde iş yapar.Balotelli sorunlu futbolcu terim uğraşmak istemeyebilir.CSKA lı dzagoev serbest kalıyor.Orta sahamız için inanılmaz bi fırsat olur.
Fernando artık istediğimiz seviyede katkı veremiyor.Eski Chelsealı ramires boşa çıkıyor.Çin liginde oynuyor şuan.Oda çok iyi bi seçenek.
Araç abimin,aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz.İlan no: 684755184
Araç linkihttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volkswagen-ilk-sahibinden-hatasiz-amarok-4x4-otomatik-180hp-684755184/detay
Takımda stoper yok,şu ortamda şampiyonluk kovalarken Semih Kaya,Ahmet Çalık'a güvenemeyiz.En azından sezon sonuna kadar takımda tutulup yazın satılmalı.Hem zarar etmeyiz,hem adamdan faydalanırız.Rakibimize niye bedavaya verelim.2 yabancı hakkımızı da forvete harcayalım.
Maicon-Mariano-Eren satılacak.
Bruma - kiralık 1,5 sene
Alan - Golcü Forvet
Pelle - Pivot Forvet
Pepe -Tecrübeli Stoper

Hoca bu kadroyla 4-4-2 ye geçer

Muslera
Linnes Pepe Ozan Nagatomo
Feghouli Belhanda Fernando Bruma
Pelle Alan

Yedekler;İsmail,Serdar,Ömer Bayram,Ndiaye,Onyekuru,Yunus,Atalay vs vs.Bu kadro kafaya oynar.
Merhabalar.Aracıma orijinal arka park sensörü taktırmak istiyorum.Yani erkanada mesafe şeklinde beliricek modül takılacak.Ender elektronik dışında bu işi yapan bi yer var mı?
Yetkili servis bile orijinal parça takmıyormuş.Bilgisi terübesi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum.
Merhaba arkadaşlar zorunlu trafik sigorta poliçemde belli oranda mini hasarların karşılanacağı yazıyor.Ne yazık ki aracımda bu sene içinde ufak tefek göçükler ve 1 sinara yanığı oluştu.Bunlar poliçemde karşılanır yazıyor.Peki bu tamir işlemi hasarsızlığı bozar mı? Vede aracın hasar kaydında bu işlem görünür mü? Sigara yanığı için hasar kaydında böyle bi işlem çıkmasını istemem açıkçası.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 636
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 11.680 (Bu ay: 294)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 296 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Futbol
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.