Şimdi Ara

Ulkeden gitme isteğini uyandıran nedenleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesınlıkle eklenmesı gereken bır nedende Malum Irk'tır
  • quote:

Orijinalden alıntı: SO Falcon

quote:

Orijinalden alıntı: SwagLord

Çünkü hepiniz Amerika özentisiniz gitseniz ezerler sizi orda eğitimde sanki adamın dediklerinden anılacaksınız .töbe töbe yine sinir geldi

Blok

Vay ne zaman blok yapmayı öğrendin addgdhs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Çünkü hepiniz Amerika özentisiniz gitseniz ezerler sizi orda eğitimde sanki adamın dediklerinden anılacaksınız .töbe töbe yine sinir geldi

Blok

Seni gidi esprik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü eşeğin *den dolayı.

Ciddiyim, bizden başka hangi ülkenin en çok izlenen videosu Balıkesirli Çılgın Eşekler ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Blok

Seni gidi esprik

Sen bloklayamassın tek Yaptığın şey blok diyip kendi Toto'nu kaldırmak ama blokladıgın kişi yorun yaparsa hemen açarsın

• Güzelim bayarağım olmasa bi dakika durmam. Yaşayacak tek bi neden göremiyorum. Akıllanması gerekirken git gide cahilleşen insanımız oldukça, çekilmez bu ülke

• AKePeKaKa

Yobaz kafalar

Yaşamın değeri yok.

Din üzerinden prim yapıp parayı kıran çok.
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Başta tam emin olamadım ama kadına kendi yerimi verdim sonra adamla gözgöze geldik o sırada kapılar açıktı hemen metrodan indi

• Müslümanlığa mahalle baskısyla gelmiş olan insanlar ve bunların sonuçları. - İslam'la problemim yok İslam kültürüyle problemliyim. -
  • Ülkeden gitme isteği uyandıran nedenlerln başında Half Life 3'ün duyurulmaması geliyor. Amerikaya gidip Valve ofisini basmak istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ırkçılık gibi sahte saçma sapan şeylere inanan savunan şerefsizlerden sebep. İnsanı insan olduğu için değilde yandaş/partidaş/akraba/aynı milletten/aynı dinden vs olduğu için seven ve diğerlerini kayıran aşağılık muamelesi yapan gereksiler yüzünden. En önemlisi 90 ortalama iq su ile her b*ka yorum yapan beyinsizler yüzünden.
    eğitimmiş siyasetmiş işsizlikmiş bunlar BOOŞ önemli olan insanlıktır. İnsanlığın olduğu yerde geriside gelecektir. Bknz Norveç,Kanada, G.Kore vs.
    ÖZET: Kalite tesadüf değildir.
  • SWAGLORD = VİZYONU DAR üstüne üstük cahil klasik akp seçmeni.
  • Liste uzun mobilde yazamam

• burada böyle konuşanlar yurt dışına çıkınca orada yattığı yerden para kazanacaklarını sanıyorlar herhalde keşke gitseniz de kurtulsak sizin gibilerden,işi gücü boş konuşmak olan sorsan ne iş yapıyor ne gibi bir vasfı var koca bir sıfır ama neymiş insanlar cahil yaşam kalitesi kötü,sen sanıyor musun amerikada herkes dört dörtlük insan,neyse ergenlere fazla bile konuştum
  • KemGozluSevket kullanıcısına yanıt
    Malum ırk
  • Cahil ve koru korune inanan halkimiz
    Basyakan
    Her turlu satilmislik ve yalakalik

• quote:

Orijinalden alıntı: irriducibili

burada böyle konuşanlar yurt dışına çıkınca orada yattığı yerden para kazanacaklarını sanıyorlar herhalde keşke gitseniz de kurtulsak sizin gibilerden,işi gücü boş konuşmak olan sorsan ne iş yapıyor ne gibi bir vasfı var koca bir sıfır ama neymiş insanlar cahil yaşam kalitesi kötü,sen sanıyor musun amerikada herkes dört dörtlük insan,neyse ergenlere fazla bile konuştum

Dünyanın hiç bir yerinde çalışmayana para vermezler.Buradaki asıl önemli şey çalıştığının hakkını almaktır.Bu da Turkiye'de yok,anlıyor musun

• Gitme isteği değil iki üç sene önce bu kararı verdim zaten okulum bittikten sonra şansım yaver giderse Au ya da Usa yerleşmek istiyorum beni burada mutlu eden ya da çeken bir şey yok her şeyi bırakıp gitmek istiyorum sadece.
  • Özetle 3. dünya ülkesi. Kutsal Amerika Birleşik Devletleri topraklarında... şaka şaka, orada da it gibi çalışmak zorundayız ama emeğimizin karşılığını buradakine kıyasla çok daha fazla alıp daha iyi yaşam standartlarında yaşamak, daha adaletli daha özgür olduğu için gitmek istiyoruz. Kadınları geçtim, bana şort giydiğimde erkek olduğum halde kuduz köpek gibi bakanlar varken ben rahatsız oluyorum da karşı cinse ne yaptıkları belli. Şayet evlenirsem eşime onu giyme bunu giyme diye kısıtlamak zorunda olmayacağım, hem ben hem eşim hem çocuklarım daha özgür olacak. Bir araba alırken 2 tane devlete hediye etmek istemediğim için, verdiğim verginin karşılığını alamadığım için, özgür ve medeni şekilde yaşamak için, emeğimin karşılığını alabilmek için gitmek istiyorum. Orada garson 1700-2000 kazanıyor bir SSD'e 150$ veriyor. Bizdeki garson 891.03 lira alıyor, aynı SSD'e 500-600 lira veriyor. Burada kiraya 700 lira veriyorlar, orada 800-900$ veriyorlar. Ama ekmek pahallı falan demeyin, 2000 alıp 2 veriyor, içinde ne olduğu belli olan ekmeği yiyor, burada 900 alıp 1 veriyor, içinde ne olduğu belli olmayan şişirilmiş bir çeşit hamur yiyor. Meyve sebze üretilen ülkedeyiz, en iyi mallar direk yurt dışına gidiyor, bize çarık çürükler kalıyor yine.

• Muhendisr saygi yok saglik sorunlarimiz olsa dunya para istendigi icin karsilayamiyoruz ev fiyatlari cok pahali

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.