Şimdi Ara

Ulkeden gitme isteğini uyandıran nedenleriniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yapılan yeni projelere arka ve destek çıkılmaması. Bizzat yaşadım bunu ve benim gibi daha bir çok kişi var malesef. Sonra neden beyin göçü fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya'ya giden tanıdıklarım bir tek konuda hem fikirlerdi : Çalıştığının karşılığını her ay tıkır tıkır alırsın. Ben burada deli gibi mesai yapıp 1 aylığını 1.5 ayda alan çok adam tanıdım.
  • Trafıktekı saygısızlık,cahıllık,egıtımsızlık ,kekoluk,hepsı var ıste

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Günde 9-10 saat çalışıp 900TL alıp hala saray yapımına sevinen cahiller.
    -Çökme/facia gibi bir olay olduğundan ''kader'' denilip olayın atlatılıp 1 ay sonra unutulması.
    -Zilyon tane üniversite açınca iyi bir şey olduğu sanılması. (Barajı geçince uyduruk okullara gidip ''üniversite!!'' denilen ticarethaneler)
    -Ağır bir suç işlenince kısa bir süre yatıp çıkılması (Tecavüz vs)
    -Cinsel açlık yüzünden hayvanlara tecavüz eden tipler.
    -İşsiz adamlardan zorla para toplamak. (gss) Yani yasal tefecilik.
    -Devlet dairelerindeki çalışma şekilleri. (En nefret ettiğim maceram ise şerefsizin birine kağıt verecektim ve kaşe basacaktı. Bu herifi 5 dakika boyunca bekledim. İş saati başlamasına rağmen bekledim. Geldikten sonra mesai saatindeyken 15 dakika boyunca dibinde -durduğum halde kişisel olarak bu it herif arkadaşıyla konuştu. Yumruğumu deli gibi sıkmıştım.. Bir 5 dakika daha konuşsa geçirecektim galiba yüzüne.)
    -Geçmişten ders almamak.
    -Torpil
    -Vergi
    -Vergi
    -Vergi
    http://www.gib.gov.tr/index.php?id=405

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuroki -- 25 Şubat 2015; 23:57:11 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.