Şimdi Ara

ULEB Cup (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
0
Favori
8.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maçu eurosport2 kanalı veriyor hotbirdde ama şifreli nasıl izlicez yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

Yanımda 2-3 basketboldan bir haber arkadaşlarla izledim. Son saniyede üçlüğü attıktan sonra gooooool diye bağırdılar.

Maçı neredeyse kaptırıyorduk.Neyse ki Cüneyt vardı.
  • Maçı EuroSport2 den izledim Adamlar ilk yarı hep Galatasaray Galatasaray dedi 2.yarı zor duyduk Galatasarayı
  • quote:

şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş kim yarıfinalde ??

GALATASARAY

şşşşşşşşşşşş Kim ULEB de tarihe geçti???

BEŞİKTAŞ

Adam o zamana kadar 7/0 isabetle oynuyo 3 sayılık atışlarda son anda bi salladı girdi. Tamam belki iyi oynamadık ama Galatasaray da iyi oyun oynamadı. Bence bizim hakkımızdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Çelik -- 10 Nisan 2008; 23:40:06 >
  • Badalona'nın kadrosu intihar sebebi. Adamların Euroleague seviyesinde kadroları var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chelick

quote:

GALATASARAY

BEŞİKTAŞ

Adam o zamana kadar 7/0 isabetle oynuyo 3 sayılık atışlarda son anda bi salladı girdi. Tamam belki iyi oynamadık ama Galatasaray da iyi oyun oynamadı. Bence bizim hakkımızdı.

Şunu beşiktaş formanı çıkarıp söylesen ciddiye alırdık belki de Predragdan başka bu maçı kazanmanıza yol açacak ne vardı sahada da sizin hakkınız oluyor?
  • chelick

haticeye değil neticeye bak.. yenildik mi? yenildik.. uzatmanın anlamı yok.. hem bu maçı hakedecek ne yaptık onu da bi söyleseydin keşke
  • quote:

Orjinalden alıntı: chelick

quote:

GALATASARAY

BEŞİKTAŞ

Heee sizin hakkınızdı, çünkü 1 dakika kadar siz önde götürdünüz maçı.
  • hakettik aldık. o kadar. ULEB YARI FİNALİNDEYİZ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

maçu eurosport2 kanalı veriyor hotbirdde ama şifreli nasıl izlicez yaw

Serhat turkeyf***m.com'dan eurosport şifrelerini alabilirsin. Hemde çift dil seçeneği veriyor.
    (*** bölümü:oru)

Ayrıca dün ilk 5dk falan kanal24'e baktım ekranın heryerine reklam almışlar, MM ve Yiğiter Uluğ'da telefonlamı anlatıyorlar nedir hiç hoşuma gitmedi bende eurosport2'ye geçtim. Periyot araları dışında reklam yok, sanal reklamda yok. Telefon yayınıda değil.Yorumcuda Ümit Avcı...

• Son saniyelerde maçın en kötüsü 3lük attı ve kazandınız. Tur bizim hakkımızdı ama kazanan siz oldunız tebrikler. İnşallah gs kupayı alır ama sanmıyorum, biz turu geçseydik şansımız olurdu ama gs bizim kadar iyi takım değil bence. Gene de başarılar
  • nasıl haketti beşiktaş izah edinde anlayalım bizde.2 takımda isteksizdi.maçın başında gs seri yakaladı ve maç boyunca üzerine yattı skorun.beşiktaş sonlara doğru noluyoz lan havasına girdi ama cücü son noktayı koydu.olası badalona hezimetinden dolayı sanki 2 takımda tur atlamak istemiyordu.inş gs iyi dayanır da madara olmaktan kurtulur.tek dileğim bu yarı final maçı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quak -- 11 Nisan 2008; 13:12:05 >
  • Badalona - Pamesa maçını izledim ve Badalona çok abartılıyor,maça Pamesa daha iyi başladı ve önde idi,ama maşallah Badalona'nın orta sahadan attığı bile girdi,yani top Badalona'yı sevdi,ben Galatasaray'ın tur şansı olduğuna inanıyorum,yeterki Badalona takımını gözlerinde büyütmesinler.Belli kritik anlarda sorumluluk paylaşabilecek oyuncu sayısı artarsa Gs'nin kafa kafaya maçı götürebileceğine inanıyorum.
  • Ergin hoca son hücumda faul yapmalarını söylemiş,ama oyuncular duymamış.Başkan
    Demirören de çok sinirlenmiş..Aman kadroyu falan dağıtmasın da En önemlisi Ergin hocayı göndermesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

Ergin hoca son hücumda faul yapmalarını söylemiş,ama oyuncular duymamış.Başkan
    Demirören de çok sinirlenmiş..Aman kadroyu falan dağıtmasın da En önemlisi Ergin hocayı göndermesin

Valla bunun için hocayı duymalarına gerekte yok..iki takımda berbat serbest atış atıyordu..kaldı ki 2si bile girse son top hem beşiktaşta olacaktı ve faul sorunu olan galatasarayın uzatmaya gitse bile şansı az olacaktı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: quaking
    olası badalona hezimetinden dolayı sanki 2 takımda tur atlamak istemiyordu.

çok iyi tespit

quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

Ergin hoca son hücumda faul yapmalarını söylemiş,ama oyuncular duymamış.Başkan

yaaaa yemesinler beni.. son hücumda cüneyt tam ergin hocanın ayağının dibinden üçlük attı.. ordan sesini yetiştiremiyor mu.. onu geçtim niye mola almıyon bunu bi izah et bize.. oyuncular da amatör zaten, nba'de sandılar kendilerini..
    quaking'in dediği gibi kimse maçı kazanmak istemiyodu

• pau gasol

• marc gasol olmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: CatSK

pau gasol

Cık cık cık.
  • Galatasaray da Beşiktaş da dün pek iyi günlerinde değildi ama Beşiktaş daha kötüydü Özellikle Apodaca ve Kaya hiç birşey vermedi Kaya zaten son maçlarda ne oynuyor ki?Ama Shumpert, Drobnjak ve Sinan ile ayakta durmasını bildik.Tabi o ona kadar 0/7 de atan Cüneyt'in üçlüğüne kadar... O pozisyondan sonra molamız mı kalmamıştı da Ergin Hoca mola almadı?
    Neyse Galatasaray'a Badalona önünde başarılar
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.