Şimdi Ara

ULEB Cup (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
0
Favori
8.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Gs maçı haketmedi inşallah elenirsiniz

Höh be birader yuh ne diyim futbol tribününe çevirdiniz burayı..
  • şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş kim yarıfinalde ??

GALATASARAY
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetpara

quote:

Yuhhh bide inşallah elenirsiniz demiş ayıp ayıp.

Elenirsiniz tabii

Bizim çıkmamız gerekiyordu , biz bu sene daha iyiyiz kabul edin. Son saniye basketiyle yazık oldu Ne zaman şans bizim yanımızda olacak bilmem

Ya neden böyle diyorsun?Hakemle mi aldık?Hakem mi hata yaptı?Niye böyle kötü dilekte bulunuyorsun ki?Biz bu sene iyiyiz diyorsun.O zaman direkt ligde kim iyise ona versinler mac falan yapmasınlar.Gs bugün oynadı, iyi oynamadı belki,Bjk de iyi oynamadı.Maç sonuna kadar oyunda üstündük.Dandik fouller yaptık ve bir şekilde öne geçtiniz.İnan ki maçı hakeden Gs idi.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetpara

quote:

Yuhhh bide inşallah elenirsiniz demiş ayıp ayıp.

Elenirsiniz tabii

Bizim çıkmamız gerekiyordu , biz bu sene daha iyiyiz kabul edin. Son saniye basketiyle yazık oldu Ne zaman şans bizim yanımızda olacak bilmem

Beşiktaş çıksaydı bizde mi inşallah yenilip gelirsiniz deseydik???

• HELAL BE
  • lanet olsun bu takımı tuttuğum güne bee.. ömrümden ömür yediler yine.. anasını satıyım hayatımda beşiktaş kadar beni strese sokan, üzen çok az şey olmuştur.. maç bittiğinde sinirden ellerim titriyordu..

bu kadar haysiyetsiz oyun olmaz ya.. dalmau resmen sabote etti maçı şerefsiz herif.. kaya ve apodaca haftalardır böyle ak47.. mehmet yağmur anteni de basketçi ya daha birşey demiyorum.. adam benden 10 kat fazla kazanıyo, bu nasıl adalet.. bat dünya bat! ergin ataman koçluğu unutmuş.. son topta neden faul yaptırmıyon kamil herif.. hadi üçlüğü yeme gafletinde bulundun, niye faul almıyorsun, topu orta sahaya taşıyıp bi oyun seti çizmiyosun.. apodaca hiç birşey yapmıyo, bütün 2. yarı sahada.. hite canımıza okuyor, sinan güler kenarda.. sen nasıl koçsun be adam..

peja, shumpert ve sinan güler dışındakileri al birini vur ötekine..

ah ulan umursama geç git işte ama olmuyo anasını satıyım futboldan bezdirdiler, basketbola sarıldık tüm gücümüzle.. orda da hüsran be.. bat ulan dünya bat!!

iskenderiye emiri tosunpaşa'dan kamuoyunu sakinleştirici mesajlar bekliyorum hadi bakalım

• quote:

Orjinalden alıntı: greenflash

Allahım inşallah kazanırız, Beşiktaş Türkiye'de şampiyon olsun ama Avrupa bizim

ne olursa olsun hakeden ve iyi oynayan tarafın kazanmasını hatta mümkünse finale gidebilecek olan tarafın kazanmasını diliyorum.

bu arada yarın yapılacak maçlar da 24ten verilecek mi.

Son olarak;

Allah'ım lütfen uyduma ve pcme birşey olmasın :D Tabii bana da

yazmıştım ve kazandık

Ayrıca NTVSpor sitesinde bir Beşiktaşlı arkadaş GS'a 100 sayı atar bu takım demişti, onu da buralarda görmek isteriz

60-58 Beşiktaş öndeyken Cüneyt o kadar kaçırdı affetirmesi için maç kazandıran basket atması lazım demiştim anneme, gerçekten de öyle oldu

• Yanımda 2-3 basketboldan bir haber arkadaşlarla izledim. Son saniyede üçlüğü attıktan sonra gooooool diye bağırdılar.
  • Bjk anlaşılan gsyi epey hafife almış, iyi odaklansalar bu maçı çok rahat alırlardı.

Gsye juventud önünde şans dilerim,çok ihtiyaçları olacak.
  • Maça gelirsek Galatasaray için Kuzey ve Güney kadar farklı iki yarıizledik..ilk yarı inanılmaz savunma güzel hucümlar kaptıgı toplarla attıkları fast-breakler maçı ilk yarı kopartabilirdi..2.yarı ise inanılmaz top kayıpları yaptılar(BJK nin savunması o kadar etkili olmamasına rağmen=

Owens ve Dee gününde olmadan kazandı..Savunmada Johnson ve hücumda Hite'ı çok beğendim..Cüneyt son üçlüğü atana kadar inanılmaz saçma 3lükler kullandı orta sahadan atmaya çalıştı ama son topu soktu işte tüm kötü oyunu affettirdi..Gs'nin son topta 3lük atması da çok akıllıcaydı..çünkü uzatmalarda büyük ihtimal beşiktaş alırdı..Fakat bu kadar rahat giden Beşiktaşta Predrag dışında etkili hiçbir silahının oyunlarının yarısını bile oynamadıgı maçta son topa bırakmamalıydı maçı..

Beşiktaş için gelirsek aslında çok şaşırdım bu maçta Beşiktaşa hiç konstare olamamışlar..Kaya Apodaca Nicevic hiçbiri sanki sahilde basketbol oynamaya gelmiş havasındalardı..Karşılarında inanılmaz bir savunma örneği gösteren Gs karşısında ilk yarı tutunamadı..her topta bir el gösterdi çok iyi yardıma geldi ve iyi toplar kaptı Galatasaray..Beşiktaş savunma yüzünden kaybetti topları Galatasaray acemice hatalardan..Guardsız oynamaları da büyük sorun yarattı bu gibi yardımlaşmayı çok yapan savunmalarda ya çok zeki bir guardız olacak yada delici bir oyun kurucunuz olması gerekli.2side yoktu beşiktaşta bir türlü organize olamadılar hücumda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RccP -- 10 Nisan 2008; 21:46:25 >

• quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

lanet olsun bu takımı tuttuğum güne bee.. ömrümden ömür yediler yine.. anasını satıyım hayatımda beşiktaş kadar beni strese sokan, üzen çok az şey olmuştur.. maç bittiğinde sinirden ellerim titriyordu..

bu kadar haysiyetsiz oyun olmaz ya.. dalmau resmen sabote etti maçı şerefsiz herif.. kaya ve apodaca haftalardır böyle ak47.. mehmet yağmur anteni de basketçi ya daha birşey demiyorum.. adam benden 10 kat fazla kazanıyo, bu nasıl adalet.. bat dünya bat! ergin ataman koçluğu unutmuş.. son topta neden faul yaptırmıyon kamil herif.. hadi üçlüğü yeme gafletinde bulundun, niye faul almıyorsun, topu orta sahaya taşıyıp bi oyun seti çizmiyosun.. apodaca hiç birşey yapmıyo, bütün 2. yarı sahada.. hite canımıza okuyor, sinan güler kenarda.. sen nasıl koçsun be adam..

peja, shumpert ve sinan güler dışındakileri al birini vur ötekine..

ah ulan umursama geç git işte ama olmuyo anasını satıyım futboldan bezdirdiler, basketbola sarıldık tüm gücümüzle.. orda da hüsran be.. bat ulan dünya bat!!

iskenderiye emiri tosunpaşa'dan kamuoyunu sakinleştirici mesajlar bekliyorum hadi bakalım

haklısın valla.Foul yapmadı diyelim.Ben mola alcaklar sandım.Bi baktım saçma sapan bir hücum.7 saniyede yarı sahayı geçcen de doğru şutu bulcan da...

Bu arada Serhat abi sen basketbolcu musun?

• Konu hiç olmadığı kadar dolmuş... Neden acaba
  • @CatSK

değilim.. ama olsam mehmet yağmur'dan kötü olmazdım sanırım
  • Ben beşiktaşın molası bitti herhalde dedim..Yoksa yapıalcak hata değil 7saniye kalmışken mola almamak..
  • quote:

sen maçı izlemedin galiba, baştan sona iyi götüren bizdik, ayrıca savurgan oynamasak daha farklı biterdi maç,

Biz Galatasaraylıyız ama Beşiktaş turu geçse "İnşallah, finale gider ve kupayı alırsınız" derdik.

Yazık valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

Yanımda 2-3 basketboldan bir haber arkadaşlarla izledim. Son saniyede üçlüğü attıktan sonra gooooool diye bağırdılar.

• quote:

Orjinalden alıntı: greenflash

quote:

sen maçı izlemedin galiba, baştan sona iyi götüren bizdik, ayrıca savurgan oynamasak daha farklı biterdi maç,

Biz Galatasaraylıyız ama Beşiktaş turu geçse "İnşallah, finale gider ve kupayı alırsınız" derdik.

Yazık valla

Yalancı

Neyse şaka şaka siz de inşallah kupayı alırsınız, ben çok sinirlendim o son 3 lüğe, bir de elimi kapıya vurdum sinirden, öyle yazdım sağlık olsun artık, başarılar.

• Ben o 7 sn kesin Gs faul yapar diye düşünmüştüm ama Bjk içeri geçiremedi topu. Son hücumda 3 sayı denemeleri gerçekten çok akıllıcaydı, uzatmaya gitse Bjk 10 sayı farkla alırdı maçı en az.

Yabancı yorumcular bu kısır oyunu iki takımından birbirini çok iyi tanımasına bağladı. Bence iki tarafta çok heycanlıydı ve o yüzden saçmaladılar. Umarım Galatasaray`ımız C.tesi günü bir başka zafer kazanır.

Not: Uleb Cup`ın başından beri her turda " BJK ve Telekom geçer GS elenir " diye yorumlar yapan basketbol kamuoyunu kınıyorum. Futbolda taraflı olduğunuz çok belli ama basketbolu kirletmeyin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

Yanımda 2-3 basketboldan bir haber arkadaşlarla izledim. Son saniyede üçlüğü attıktan sonra gooooool diye bağırdılar.

• Bjk açısından hemen giriş yapayım :: Sezon'un en berbat maçını oynadık bence.Kaya yoktu,Apodaca zaten ben adam gibi oynadığını hatırlamıyorum.Dalmau da öyle.M.Yağmur'a hiç değinmeyeceğim bile. Savunmayı iyi yaptık sonradan ve biraz da Gs nin davetiyle ortak olduk ama hem Cüneyt'in şutundan önce faul yapmadık hem de son hücumu berbat bir şekilde kullandık Zaten guard sorunumuz varken de final zordu bizim için artık seneye inşallah bu kadroyu korur 1-2 takviye ile şampiyon oluruz

Devam edeyim : ilginç bir maç oldu gerçekten
    Ama açıkçası biraz hayalkırıklığına uğradım zevksiz bir maç oldu.Son dk'lar hariç tabi..Orada heyecan yaptık hali ile.Salon da boştu,hiç atmosfer yoktu. Dolu bir salon beklerdim.
    İki takımda bence kazanmayı haketmedi.Top kayıpları havada uçuştu G.Saray maça iyi başladı hızlı hücumları değerlendirdi ve maçı kopartacak,alıp götürecek noktaya getirdiler ama olmadı.Bizim geri döneceğimizi biliyordum bu biraz da GSaray'ın davetiyle oldu.
    2.yarıda savunma yapmaya başladık ama işte olmadı.Böyle anlarda oyunculardan beklediğini alamazsan zor olur
    Bizim kaybetmemiz biraz süpriz oldu ama GS'nin maç boyu atamayıp da son şutu atarak kazanması çok daha süpriz oldu. Cüneyt'e şaşırmıştım nasıl böyle boş attı diye ama adam sonda soktu.
    GSaray'ı tebrik ederim ama yarı finalde böyle oynarlarsa zor çok zor. Bu arada maç bittikten hemen sonra GSaray oyuncularının sahayı terketmelerini yadırgadım doğrusu

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.