Şimdi Ara

ULEB Cup (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
0
Favori
8.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lanore

Bjk reboundtan Gs de top kaybından kaybeder bu maçı
    yenilirlerse...

Medyum gibiyim vesselam

Eurosport ta tüm Gs liler gaza gelmiş biz biliyoduk yeneceğimizi filan dediler ama gerçekten maç boyu iki takımımızda çok kötü oynadı. Maç sonunu Gs özellikle kötü oynadı. Bir an Gs li olmama rağmen kaybetmelerini istedim. İnşallah bu oyun sadece bu maça yöneliktir.
  • Tam manasıyla berbat oynadık son periyodu ama şaka gibi bi basketle yarı finale çıktık. Beşiktaşa biraz ayıp oldu ama naapalım olsun o kadar.
  • Cüüüüüüüüneeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyttttttttttttttttt ERDEEEEEEEEEEEEEEEEN
  • quote:

Orjinalden alıntı: pau_gasoll

böle işin ak

Şikayet etmeden düzelt mesajını
  • Ya tamam da GS'nin çıkması iyi olmadı Juventud önünde BJK kesinlikle daha şanslı olurdu diye düşünüyorum. Napalım elendik , oturup ders alsınlar da Türkiyede böyle kazalar olmasın bari
  • Gs maçı haketmedi inşallah elenirsiniz
  • Çok büyük aptallık yaptık son 25 saniyede...Ya 20 saniyenin altına düştümü yap faulü ne riske giriyorsun...2 sinide atsa maç berabere olur...Sana hücum yapmak için bayaa bi süre kalır...2-3 saniye kala denersin bir atış...Girmedi maç uzar...Zaten adamların faul problemi var...Hadi yedin üçlüğü...Koskoca 7 saniyede bu kadar kötü mü hücum edilir...Dalmau ilk pozisyonda kullanıcaktı atışı...Böyle pisi pisine kaybedilmez ya...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yt1990

Ya tamam da GS'nin çıkması iyi olmadı Juventud önünde BJK kesinlikle daha şanslı olurdu diye düşünüyorum. Napalım elendik , oturup ders alsınlar da Türkiyede böyle kazalar olmasın bari

İyi güzel de sonuçta Juventud önünde şanslı olabilmek için GS yi yenmeleri gerekliydi. Bu oyunla hangisi çıkarsa çıksın zaten 30 sayı fark yer döner ama bence çok saçma Bjk daha şanslı demek. Gs de ilk yarının lideriydi ona kalırsa.

Anlamıyorum ne zaman ciddiye alacaklar Galatasaray`ımı.

• Öncelikle Beşiktaş'a da bir tebrik yolluyorum...Buralara kadar geldiler onlarda...

Maça gelirsek...İki takımımız da belkide sezonun en kötü oyununu oynadı...Özellikle son periyot Galatasaray çok kötüydü...Beşiktaş son periyot biraz toparladı, öne geçti ama Cüneyt'in son 7 saniye kala buzzer shot'ı turu getirdi bize...

D.N:Cüneyt ilk yarının sonunda üst üste 3 hücumda taa ebesinin nikahından salladığı üçlükler için sana burdan bir

Maçı bize kazandırdığın içinde sana burdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Alp. -- 10 Nisan 2008; 21:27:59 >

• quote:

Orjinalden alıntı: CatSK

quote:

böle işin ak

et bekliyorum .... !! ak yi mi şikayet edicen ilginç
  • quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Gs maçı haketmedi inşallah elenirsiniz

Ya çekememezliğin bu kadarı.Anasını satıyım 15 sayıdan geldiniz balına palavra foullerle öne geçtiniz.Bari yenilmeyi öğrenin susun ya

GALATASARAY
  • quote:

Hadi ya, son dakikdaya kadar kim öndeydi???
  • quote:

Bjk zaten dehşet-ül vahşet oynadı ama biz çıktık dimi?Seni futbol bölümüne alalım...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CatSK

quote:

böle işin ak

et bekliyorum .... !! ak yi mi şikayet edicen ilginç

Zamanında küfür kısaltmasından ceza almıştım.İnsanlık yaptık mesajını düüzelt dedik.

• quote:

Yuhhh bide inşallah elenirsiniz demiş ayıp ayıp.
  • Bu maçta da forumda kavga çıktı yani

Sezon başından beride Galatasaray'ı bu kadar küçük görenleri anlamıyorum ben.. Daha ne yapsın bu takım ?
  • yazdığım mesajı düzeltme niyetim yok .... gerisi sana kalmış benim maçla ilgili fikrim o
  • quote:

yazdığım mesajı düzeltme niyetim yok .... gerisi sana kalmış benim maçla ilgili fikrim o

Peki. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetpara

quote:

Yuhhh bide inşallah elenirsiniz demiş ayıp ayıp.

Elenirsiniz tabii

Bizim çıkmamız gerekiyordu , biz bu sene daha iyiyiz kabul edin. Son saniye basketiyle yazık oldu Ne zaman şans bizim yanımızda olacak bilmem

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.