Şimdi Ara

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı'ndan internet altyapısı hakkında şaşırtan açıklama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
3.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotoğraf seçimleri de manidar olmuş. Editör arkadaş biraz dalgayı seviyor belli ki 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaomss kullanıcısına yanıt
    Hocam portun olmaması yine iyi. Bizim bina da alt yapı yok , 2 yıllık bina. 😂😂 3 numara yukarda altyapı var , 3 numara aşağıda da alt yapı var , arkamizda kalan diğer yola bakan apartmanda da internet var ama ne hikmetse bizde yok . Proje aşamasındaymis daha .

• Çoğumuzun evinde düşük hızlarda olsa da internet bağlı.
    Aldığımız hizmete göre ödediğimiz fiyat trajikomik olsa bile bu bir lütuf, onlara göre.
    Çünkü zihniyetleri bu.
    İnternet lüks. Ülkemizde de olması bile bunlar için yeterli.
    Pişkin herifler..

• Eve kadar fiber hizmeti de gbps ile ölçülen max hızlara ulaşabiliyor.

Ancak sunulan hızlar bunlar:

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı'ndan internet altyapısı hakkında şaşırtan açıklama
  • Birseyadam kullanıcısına yanıt
    siyasiler hiçbir zaman teknokratların işin başına geçmesini istemez. her zaman için siyasi kadroyla iş yapmak isterler.

• Adil bey sizi adil olmaya davet ediyorum.

• Ağam eğlenir bizimle

• Kimse şikayet etmesin, siz seçtiniz sonucuna katlanın. Adamlar çıkıp biz aldığımızda evinizde 256kb hatlar vardı diye hatırlatır. 25mb için bize dua edin derler böyle.

• Neden elektronik yada bilgisayar mühendisi bir bakan olmuyor olması gerekenin yerine böyle adamlar göreve geliyor ki?

• Çobana iktidar verirsen böyle olur.

• Ben dün sıkıştırdım hızda inanılmaz bir düşüş vardı Ping zirve yapıyordu ttnet yetkilisine usulünce küçük bir ders ve nasihat verdim sorun sabah düzelmişti tekrarı olursada bölge müdürlüğüne gidip onlara nasihat ve ders vereceğim

• Bence altyapıda gerçekten sıkıntı yok. Ya da çözülmeyecek şeyler değil.

Asıl problem aç gözlü servis sağlayıcılarda.

Herkes gibi onlar da 1 liraya maledip 5 lira kazanma derdinde.

Bu işlerin sonu nereye varacak bilmiyorum ama millet olarak sadece kendimize zarar verdiğimizin farkına varsak iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 12 Kasım 2020; 17:29:39 >
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt

Hocam port yok, üstüne mobil hatta çekmiyor. izbe dağ başı bir yerde değil çekmeköy metrosunun orada yaşıyorum. Çekmiyor diye kayıt açtırdım inceleme yapmışlar evet çekmiyor baz istasyonu kiralama aşamasındayız dediler bana. Bide diyorlar ki baz istasyonu dikebileceğimiz binanız ya da arsanız var mıUlaştırma ve Altyapı Bakanı'ndan internet altyapısı hakkında şaşırtan açıklama 

• hahaha sakaci seniiii

• Adam haklı yemin ederim.. adamın oturduğu evde iş yerinde alt yapı sorunu yok vallahi yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichesMen -- 12 Kasım 2020; 18:15:19 >
  • Bu iktidardakilerin açıklamalarına inanan da ne bileyim Ulaştırma ve Altyapı Bakanı'ndan internet altyapısı hakkında şaşırtan açıklama 

• "İnternet paketi fiyatıyla ilgili çalışmalarımız var. Belki önümüzdeki günlerde bunla ilgili sürprizler olabilir."

Yukarıdaki cümleden korktum ben, zamlar geliyor bence.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.