Şimdi Ara

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı'ndan internet altyapısı hakkında şaşırtan açıklama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
3.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 87
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (4 mesaj) emre1393 (3 mesaj) pr3dTR (3 mesaj) ilkerinanç (2 mesaj) :Fatih: (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (27 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (1 mesaj) (37 mesaj) (10 mesaj) Uygulama (18 mesaj)
  • @
35 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Ulaştırma ve Altyapı Bakanı'ndan internet altyapısı hakkında şaşırtan açıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    63 Mesaj
    4 ay önce telekoma geçtim. 10 günde bir bağlantı kopması yaşıyorum. Arıza kaydı açıyorum çözülmesi 4 gün sürüyor. Fiber 100mbps sınırsız paketim ancak akşamları hız 6 lara düşüyor kafasına göre takılıyor. Upload zaten yerlerde 8 i görürse bayram ediyorum. İstanbul da yaşıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    81 Mesaj
    "internet hızı 56 gigabayta çıkacak." diyen internet hız birimini bile bilmeyen bakanın mükemmel (!) açıklaması.
    |
    |
  • Teğmen
    204 Mesaj
    Rezalet bir durum bilemeyen birini bakan yapıyorlar gerçekten ülkemiz adına çok üzülüyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    538 Mesaj

Umarım bu bakanlığı ulaştırma ve altyapı olarak ikiye ayırırlar. Çünkü tek bildiği yol yapmak olan birine altyapıyı verince böyle oluyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    388 Mesaj
    İnternet bakanlığı gibi birşey olsun onlar uğraşsın bu işler ile

|
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    Evet internetimizde hiçbir sorun yok. Biz mabadımızdan uyduruyoruz...

Adı üstünde "Bakan".
    |
    |
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj
    Ben hep 16GB alıyorum zaten sorun yok

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Türkiyede ortalama download hızı 27,40 Mbps mış. Ben de şehir merkezinde 1 Mbit download, 0,2 uploadla adsl kullanıyorum. Belki bunu sindirebilirdim ama dünya ortalamasının 85,73 Mbps olduğunu okuyunca halime acıdım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    551 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Hocam portun olmaması yine iyi. Bizim bina da alt yapı yok , 2 yıllık bina. 😂😂 3 numara yukarda altyapı var , 3 numara aşağıda da alt yapı var , arkamizda kalan diğer yola bakan apartmanda da internet var ama ne hikmetse bizde yok . Proje aşamasındaymis daha .

Benim 3 yıl önceki olayın birebir aynısı. Yeni bina idi oturduğum yer ve tam 7 sene bekledim altyapı gelmesini. İşin trajikomik yani İnternet geldi 2 ay sonra ben evden taşındım ev sahibi evi sattığı için 😃 Evden taşımadan öncede 6 sene önce başvuru yaptığım Türk Telekom dan mesaj geldi altyapınız sağlanmıştır diye. Size kolaylıklar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2336 Mesaj
    Kardeniz lobisinin tipik bakanı. Fazla kalmaz orada.
    |
    |
  • Yarbay
    2149 Mesaj

daha eve net bağlatamadık sorumsuz firma dolu birde yok 1gb internet hızı vs

|
    |
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj
    babam yaşında adamsın. sana küfür etsem olmaz, hakaret etsem olmaz. yaşından başından utan. göz göre göre yalan söylüyorsun.

çık dışarı ama ihtiyar heyetine sorma (yaşını almış insanlara internet nasıl dersen çok iyi derler. nedir diye sor bilmezler.) Gençlere sor bakalım internet altyapısı nasılmış. Şehrin göbeğinde merkezlerde hala fiber hat yok. bağlantı hızları yerlerde gerçekten yerlerde.

bu rezilliğimiz ile utanıp, yüzümüz kızaracağına pişkin pişkin sorunumuz yok demek yakıştıramadım.. Büyük şehir olmasına rağmen hala günde 2-3 defa elektrik kesintileri yaşıyoruz. fiber yok, diğer hızlar için altyapı yok. ne köyü ne kasabası başkan.

Doğru ama bu bakan açıklama yapacağı zaman Türkiye topraklarına giriyor, onun dışında hep yurt dışında yaşadığı için söylediği yalan değil. Ben hatalıyım.
    |
    |
  • Teğmen
    164 Mesaj
    Dünyada en iyi altyapıya sahip ülkelerden birisiyiz. ????? şaka mı bu ? ciddi ciddi bu açıklama yapılıyorsa bizle kafa buluyorlar resmen...
    |
    |
  • Çavuş
    66 Mesaj

Şakaysa komik, değilse daha komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanerist -- 15 Kasım 2020; 8:45:48 >
    |
    |
  • Yarbay
    2080 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    e d d a i

Ne zaman gigabyte ile gigabit arasındaki farkı bilen bir bakan gelir, işte o zaman bazı şeyler düzelme yoluna girer. Belki.
    |
    |
  • Yarbay
    5542 Mesaj
    Eyyy speedtest sen kimsin!!!

Kendi yerli ve milli hız testi sistemimizi taşeron firmalara iyi bedelle kurdurursak ve testte kimsenin hızı 333 Mbit altına inmezse sorun kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 15 Kasım 2020; 12:45:33 >
    |
    |
  • Yarbay
    5282 Mesaj

12 mb internet kullanıyoruz aga 2021 girdik be.

|
    |
  • Yarbay
    18083 Mesaj
    100-Trinidad Tobago

101-Türkiye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    97 Mesaj

56 GiGaBAyT

|
    |
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    Şimdi bişe derdimde Silivri soğuktur

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bebek Oyunları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,391
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.