Şimdi Ara

Ufak Yeğenim ile Kaza Geçirdim, Aracım Perte Çıktı [SS'li] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
22.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok geçmiş olsun. Aracın yol tutuşu üzerine çalışılmış olması burada da kendini göstermiş. Egea, Symbol tarzı leylek gibi bir araba olsaydı takla atması daha muhtemel olurdu.

Hava yastığı zaten gerek yokmuş ki size bir şey olmadan inmişsiniz. Araç görevini eksiksiz yapmış. Geçmiş olsun tekrardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun. Allah tekrarını yaşatmasın.

Ben 31 yaşındayım. Arka koltuğua oturunca kemerimi takarım hemen şehir içi olsa bile. Millet dalga geçer benimle hep. Şakası yok bu işin. O kemerler boşa konulmuyor oraya. Bilinçli olmanız hayat kurtarmış olabilir.. Kemer takılı olmasa allah korusun çocuk arabanın içinde heryere çarpardı. Düşüncesi bile çok kötü..

• Geçmiş olsun hocam emniyet kemeri ,bebek koltuğu hayat kurtarır takın taktırın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş olsun

• Çok Geçmiş olsun çok ucuz atlatmışsınız. Audi bindim kullandım bende a4 1.8 tfsi vardı tam otomatik yıllar evvel ilk çıktığı yıllarda almıştık harika bir arabaydı ama neden airbag açmadı araba sensörü mü bozuktu acaba mutlaka açması lazım başka bir sorun var bence.

• _Emir kullanıcısına yanıt
    yıl 2005. Arka koltukta kemer taktığım için 160’la giden 6-7 takla atan araçtan burnum kanamadan çıkmıştım. Resmen hayatımı borçluyum. eğer binersem Şehirler arası otobüste bile takarım kemeri.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Emir

lastikleriniz patladığı için takla atmamışsınız, patlayınca yere tutunacak yüzey kalmamış. çarpa çarpa enerji sönümlenmiş. tabi bunlar işin hikayesi. şükür, yara almadan çıkmışsınız geçmiş olsun

üstüne basılması gereken konu ARKA KOLTUKTA EMNİYET KEMERİ TAKMAK. bunu yapan %1 den birisiniz ve bu kazada hayatınızı kurtarmış milleti uyarıyoruz dalga geçiyorlar

Helal

Geçmiş olsun hocam

• Geçmiş olsun kardeşim, kaza yapmana neden olan adamdan eğer hatalıysa şikayetci ol bence. Yoksa bunun ardı arkası kesilmez.

• 7 yaşındaki çocuğa emniyet kemeri öğrettiğiniz için veya siz taktığınız için çok çok tebrik ederim hocam.

çok geçmiş olsun

kemer olmasaydı ihtimalini düşünmek istemiyorum, ama 'arkada kemere gerek yok' diyen insanlara düşünmeyi tavsiye ediyorum

• Geçmiş olsun hocam

• Geçmiş olsun, araç b7 audi a4, eski aracım bendeki 1.9 TDI manuel'di gayet konforlu ve güvenli bir araçtı. Ben hiç kaza yapmadım ama sizi gerektiği gibi koruduğuna sevindim.

Çocukları araca bindirince arka koltukta bile olsa emniyet kemeri taktırmak lazım, iyi yapmışsınız.

• Çok çok geçmiş olsun,cana geleceğine mala gelsin,büyük bir badire atlatmışsınız,umarım ufaklıkta travma yaratmaz bu kaza psikolojisi.

• Geçmiş olsun hocam size birşey olmamış neyseki

• Çok geçmiş olsun. Lakin bir yere çarpmamış, takla atmamışsınız. Audi sağlamlığı ne alaka

• Profes124 kullanıcısına yanıt

Benzer menzer olmazdı. Aynı kaza olsaydı egeanın içinde pekmez olup akardınız.

• Geçmiş olsun hocam

• Emniyet kemerinin önemini vurgulayan bir konu olmuş. Bir türlü bu alışkanlığı edinemedik. Geçmiş olsun.

• Büyük geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın.

Moralinizi bozmayın,cana geleceğine mala gelsin.

Kaskonuz da varsa zaten dert edecek birşey yok.

• pilotaFerrari kullanıcısına yanıt
    Komik olmayın. Lütfen.
    Böyle ciddi bir konunun altında insanlar can derdindeyken bizim araç tartışmamız hoş olmuyor ama gördüğünüz üzere Audi Airbag dahi açmamış. Ki bu ciddi bir kaza. Kaldı ki Audi 2010'dan daha eski duruyor. Çürümeye başlamış bile olabilir. Yeni bir araç yeni bir araçtır. Aynı şasi mukavemeti gösterirler ancak Egea (sıfır ise) airbag bari açar.

• Profes124 kullanıcısına yanıt
    Airbag açmaması aracın Airbag konum sensörünün hatalı çalıştığını veyahut daha önce bir arıza geçirdiğini ve bu yüzden çalışmadığını gösteriyor. 2010 model araba çürüyecek mi? Sanırım arabaları sadece dergilerden biliyorsunuz.

Bu arada küçümsediğiniz araç bir Audi. Siz komiksiniz. Bu arada bana şimdi mağdur edebiyatı yapmayın araba muhabbetini başlatan sizsiniz.

Resmen Egea, Audi A4'den iyidir dedi ya la. 2010'u bırak 1995 model A4'e güvenirim de Egea'ya Megana güvenmem. Otomobillerden biraz anlayanlar da iyi bilir bu konuyu. Sırf sıfır diye leş bomboş bir arabaya 200 bin bayılan da bunlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.