Şimdi Ara

Ufak bir yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eskisi gibi takip edemiyorum. birkaç sorum var cevaplarsanız sevinirim;

1-azael in emojisi neden twitch ten kaldırıldı?
    2-community neden perkz den bu kadar nefret ediyor? maç boyunca bakıyorum sürekli bir dalga geçme durumu var.
    3-17:38 de twitch chat te neden trihard emojisi spamlıyorlar?
    4-IMT ve pobelter neden bu kadar büyük bir düşüş içinde? izlediğim dönemler namağlup bitirmişlerdi. pobelter için yeni bjergsen yakıştırması yapılıyordu.
    5-doublelift neden yedeğe alındı? tekrardan neden wildturtle aldılar ?

• 2-Perkz egosundan geçilmeyen bi oyuncu kendi bulundukları eu lcs liginde iyi olduğu aşikar ama fazlası değil bi ara Faker ile kıyaslıyorlardı Msi'da iyi dayak yedi sonra Worlds'de dayak yedi şamar oğlanına döndü

4-Imt tamamen balon bi takımdı ligde yenilmemezlik serileri var doğru ama sonlara doğru Tsm ve Clg alay edercesine geldi geçti ki zaten belliydi Huni Lucian Cho falan oynuyordu yıldız kadrosu olmaları uyum sağladıkları anlamına gelmiyor zayıf noktanın Huni olduğunu bilip onu tilt etmeye oynuyorlardı zaten şuan o kadroda sadece Pobelter kaldı ve ligin diplerindeler

5-Doublelift kendi isteğiyle belli bi müddet yayıncı olarak durucak yani bi yere gittiği yok,Tsm Wildturtle'yi bi turnuva için getirdi yenildiler rezalet oynadılar ama Doublelift gelene kadar Wildturtle ile devam edeceklerini söylediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 4 Mart 2017; 3:4:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de takip etmiyorum ama dediklerinin hiçbirini bir kere olsun duymadım bu sizin takip etmemiş haliniz mi ?

• Perkz çok iyi oyuncu ama uluslararasında her seferinde batırıp hiçbir şey yapmıyor.Yine de eu lcsdeki en yetenekli midlerden bir tanesi bence.Twitch chati takmamak lazım.

Doublelift kendisi bıraktı.Wt de güzel oynuyor büyük ihtimalle dönmez.

Huni falan gidince imt bitti

Azael ve 1738i bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EverChanging -- 4 Mart 2017; 13:38:12 >
  • @Ao Sol @EverChanging

teşekkürler 1 ve 3 en çok merak ettiklerim aslında

@Aldreigh

çok dip bilgiler vermedim aslında arada açıp bakıyorum

1 ve 3 merak ediyorum yardım lütfen
  • 4- Immortals geçen sezon baya sağlam takımdı.Ama kadro dağıldı. Şuan bir pobelter var geçen sezondan.Dardoch iyi bir maç geçirirse kazanıyorlar yoksa sıkıntılı.Eğer ingilizceniz iyiyse ve zamanınız varsa PLT(Post League Time) izleyip takım hakkında bilgi edinebilirsiniz hocam.

Ayrıca Thooorin in geçen gün bir videosu çıktı. Zikz ile(Clg nin takım koçu).Onu da izleyebilirsiniz neden lucian top oynadıklarından bahsediyor kısa bir süre.

https://youtu.be/yUiaibAs9wc (Post league time)

https://youtu.be/N5esIzbv-0w (Thooorin)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1)
    2)
    3)
    4)
    5)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erik Kompostosu -- 23 Mart 2017; 17:53:53 >
  • Konu ve mesajlar falan seviye çok yüksek çok garip geldi biri gülücük falan atsın
  • Erik Kompostosu E kullanıcısına yanıt
    Acaba doğru forumdamiyim

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bir sorum olacak.Biz şuan 3 arkadaş dereceli esnek oynuyoruz ligimiz falan var ama lolnexus da gorunmuyor ligimiz.Sezon bitiminde derecelo esnekde hangi lige kastiysak bunun çerçevesini alabilecekmiyiz yoksa illa solo/duo mu girmemiz lazım?

• Plan-B kullanıcısına yanıt
    Normal dereceli kümeniz ve mmr değerinizle hiç bi alakası yok esnek derecelinin yani sezon bittiğinde altın ve 5 üstü olanlarda aynı ödülleri alacak ayrıca çerçeve alacaksınız ama dediğim gibi tekli dereceliyle hiç bir alakası yok

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Çoi teşekkur ederim istedigim cevabı aldım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Çoi teşekkur ederim istedigim cevabı aldım :)

Rica ederim profilde ki ile tanıştırırsınız bi ara

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.