Binbaşı
06 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 77 (Bu ay: 6)
Gönderileri
bunu bu sene deneyeceğim, geçen seneden kalma 10k tyt’m var. ingilizcem iyi seviyede ama sanırım en az 75+ yapmam gerekiyor. geçen sene ingilizceden 62.5 net ile 1.7k gelmişti o yüzden ilk 100’e 80/80 yapsam bile girebilir miyim bilmiyorum. benden başka dilden ilk 100 bursunu deneyecek olan varsa konu altına yazarlarsa sevinirim.
merhabalar, 2017 ygs/lys döneminde buralarda epeyce vakit geçirmiştim, soru çözümü olsun, yardımlaşma-motivasyon olsun. çok şükür kendimce iyi bir sonuç elde ettim ve nihayetinde foruma sadece bu tyt/ayt bölümü için giren ben, doğal olarak yerleştiğim için artık foruma vakit ayırmıyorum, böyle ayda yılda bir aklıma geliyor, üç beş dakika bakınıp çıkıyorum, tabii bunda benim dönemimden olan kişilerden kimsenin kalmamış olması da büyük etken. dönüp bakınca zaman gerçekten de hızlı geçmiş, iyi bir üniversite/bölüm kazanmak için buralarda birlikte uzun mesai harcadığımız insanlardan bazıları neredeyse okullarını bitirmek üzereler. bunları neden anlattım, bir sebebi yok. yazmak istedim sadece, tesadüfen aklıma gelmişken bir şeyler karalamak istedim. şimdi siz de benzer uğraşlar içindesiniz, yeri geliyor saatlerce masadan kalkmıyorsunuz, yeri geliyor sabahlıyorsunuz, sadece bu sürecin içinde olan insanların anlayabileceği türlü türlü zorluklar. çok iyi anlayabiliyorum neler hissettiğinizi, hiç bitmeyecekmiş gibi görünür genelde, sadece birazcık daha sabredin :) hepinize iyi çalışmalar, bu süreç gerçekten önemli ama sizden değerli değil hiçbir şey, kendinizi ve sevdiklerinizi üzmeyin, dünyada başarıdan önemli şeyler de var. başarılar.
Ben 2 yıl önce üniversiteye yerleştim hazırlığın ardından şu an 1.sınıf öğrencisiyim sınava hazırlanırken de bu forumda çok vakit geçirirdim. Üniversite veya sınav senesi,sınav anı tarzı konularda soru sormak isteyen olursa bilgim dahilinde cevap vermeye çalışırım, iyi çalışmalar herkese.
İyi akşamlar herkese. Bu forumda çokça vakit geçirdim, iyi insanlarla tanıştım , bir sürü tavsiye aldım, sınav dönemimde bu forumdan çokça şey öğrendim. Şuan halihazırda üniversite 1.sınıfta okuyorum. Kafasında sınav dönemi veya üniversite ile ilgili bazı soru işaretleri olan arkadaşlar varsa yardımcı olmaya çalışırım. Bu konuyu açmamda herhangi bir ego tatmini gibi bir amacım yok onu da belirtmek istiyorum eğer öyle anlaşılıyorsa özür dilerim. Bu konunun altına yazabilirsiniz herhangi bir sorunuz varsa. Kaynak tavsiyesi veremeyeceğim sanırım çoğunu unuttum, onun dışında herhangi bir soru sorabilirsiniz belki bazılarınıza yardımım dokunabilir.
?
Sadece merak ediyorum
Oyundaki 7-8 kişi düştü herkes net gidiyor falan yazmaya başladı oyundan çıktım geri giremiyorum server rip
Tam olarak hatırlayan var mı ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.967
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 11.544 (Bu ay: 322)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.528 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.