E

Yüzbaşı
19 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu yamada benim dikkatimi çekenlerden bir tanesi "Lucian'a gelen buff oldu" herkes nerflenmesini beklerken ters köşe olduk.

Ayrıca orman seçen kişilerin sihirdar büyülerinden bir tanesine otomatik olarak çarp atanmasını mantıklı buldum. Şifa ile veya tutuştur ile orman oynandığına çok kez şahit oldum.

Vayne'e gelen buff ı yerinde görüyorum. Lucian Jhin gibi meta saldırı gücü taşıyıcılarının yanında fazla etkisiz kalmıştı.


Çok büyük bir yama değildi. Sizin yorumlarınız neler? Bu yamanın oynanışa yansıması nasıl olacaktır ?
https://tr.leagueoflegends.com/tr/news/game-updates/patch/818-yama-notlari
İlk derece mahkemesinde davayı kaybettiğimizde bir harç ödüyoruz. Sonrasında istinaf yolunda da kaybettiğimizde yeniden harç ödemek zorunda kalıyoruz. İstinaf yargılaması sonucunda ödememiz gereken harç ilk derece mahkemesine ödediğimiz harçtan mı mahsup ediliyor ?

Yani ayrı ayrı iki ayrı harç mı ödüyoruz ?

Konuya ilişkin tecrübesi/bilgisi olan kişiler yardımcı olabilir mi acaba ?
Sözüm meclisten dışarı, bir çok kişiden bunu duyar oldum. Ortada bir sorun var evet bu bölüm eskisi gibi değil, bunu inkar etmek yanlış olur. Ancak bu durumda yapmamız gereken bunu sürekli dillendirmek yerine bir çözüm üretmek, burayı gerçekten gerektiğinde bilgi paylaşımı yapılan gerektiğinde gülünüp eğlenilen bir bölüm haline getirmek değil mi ?

Lütfen bunu Cesur Yürek edası ile yapılan bir konuşma olarak nitelendirmeyin Bu bölümde çok uzun süredir bulunmamakla birlikte şunu gözlemleyecek kadar uzun bir süre bulundum; evet bölümün kalitesi günden güne düşüyor, bilgi paylaşımı azalıyor ancak bununla birlikte şunu da gördüm; bu bölümde hala bilgi paylaşmaya aç onlarca kişi var, Cruella,ddyx gibi.

Peki neler yapılabilir? Neler yapabiliriz?
İkinci hesabımı Bronz Lige düşürmek istiyorum ancak bütün çabalarıma rağmen Gümüş 3'ün altına indiremedim. Bu konuda bana yardım edebilecek biri var mı? Birlikte de girebiliriz kendiniz de girip düşürebilirsiniz. Çok fazla zamanım olmadığı için ilgilenemiyorum.

Bronz lige düşürmek isteme sebebim: ara sıra rekabet ortamından sıyrılıp rahatlamak. (Kanser oldu)

Lütfen ilgilenenler özel mesaj yolu ile ulaşsın
Vasi tayini davamda emniyete yazılan müzekkerede "kısıtlı adayının gelir durumunun araştırılması" ifadesi de yer almakta. Bunun önemi nedir. Kısıtlı adayının gelir durumunun iyi veya kötü olmasının bu sürece etkisi nedir ?
Hisse senetleri miras hukuku kapsamında taşınır mıdır taşınmaz mıdır ?
Ben yetenek diyorum. Yetenek yoksa isterse 3254234 maç atsın farkedeceğini düşünmüyorum.

Buyrun tartışmaya
Söz konusu bahçe Kat Mülkiyeti Kanununa tabi bir apartmanın bahçesi. Müvekkilim bu ağacın kesilmesini istiyor.
Bunun içinde kat malikleri kurulunun onayı gerekiyor. Ama onaylanmadı, İlgili tarihlerde Kat mülkiyeti kanunu madde 33 e dayanarak olayı sulh hukuk mahkemesine taşıyacağım bu davada kullanabileceğim yargıtay kararı veya herhangi bir şey var mı yardımcı olur musunuz
Bitek bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama tadı bambaşka hani son bir kaç fırtı oyuna yetişir bazen daha fazla bilemezsin oyuna giriş süresine bağlıdır belli olmaz güzelliği budur. Jungle sındır maviye sağ click yapıp bi fırt alırsın. Yeri gelir ordan 5 kişi çıkar elin ayağına dolaşır ama senin sigaranın o son fırtı ilk kan vermekten daha değerlidir arkana yaslanır kendini rakibin narin kollarına bırakırsın
LoL Hayatımın 4. yılında keşfettiğim bu güzel heroyu binlerce kez oynamak istiyorun fakat daha iyi oynayabilmem için tavsiyelere ihtiyacım var biliyorum velkoz hakkında konular var ama güncelliklerini yitirmişler bu nedenle yenisini açmak istedim. Eğitin beni senpailerim
Hakkında
Konum: İstanbul,Kağıthane
Forum İmzası:
BAY AVUKAT
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 319
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 390
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.204 (Bu ay: 83)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 182 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.