Yüzbaşı
04 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar bir süredir 3 katlı bi binada kirada kalıyorum. Binada asansör falan yok ama merdiven elektrik faturasında günlük tüketim 2.610 görünüyor. Bu tüketim normal mi? En alt katta garip tipler oturuyor muhtemelen kaçak elektrik falan da kullanıyorlar onlar bir şey yapmış olabilir mi? Tek yaşadığım için pek yüz göz olmak da istemiyorum ama aklıma takıldı. Çünkü bana fatura böyle bir bina için fazla yüksek gibi geldi

silinsin
Asus zenfone 2 model cep telefonumun ekranının fotoğraflarda görüldüğü şekilde beyaz şerit halinde bozulmalar oluştu.
Ekran açıkken bu bölgeler renk gösteriyor ama yine de farklı renkte olduğunu belli ediyor.Bozulma dikdörtgen hücreler şeklinde.Sorunun ne olduğu ve ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Oklarla gösterilen yerlerde beyazlaşma belirgin, ama diğer kenarda da daha az belirgin olsa da bozulma var.
Garanti süresi bitti.

HVD3CHJE

50kr-50tl arası puan veriyor.
Bu konuda bilgisi olan var mı?

7.8 yaması yeni şampiyonlar Xayah ve Rakan, yeni Kozmik Kılıç Master yi ve Karma kostümleriyle geliyor.
Bu videoda yamada bilinmesi gereken tüm değişikleri söylemeye çalıştım.
Mapın bazı yerlerinde durunca xerathın q'sunu global yapan bir bug var.Maçınıza gelip berbat etmesin.
Amumu uzun süredir özellikle düşük liglerden çıkmak için önerilen bir şampiyondu.7.7 yamasında gelen değişikliklerle birlikte amumu artık altın ve altı ligler için op hale geldi.

Counter jungle yeme olasılığından dolayı yüksek liglerde o kadar op olmasa da erken oyunu atlatabilirseniz amumu ile oyun taşıyabilirsiniz.

Amumunun yanına özellikle alan hasarı atan vladimir gibi büyücüler alırsanız pasifinden en yüksek verimi alabilirsiniz.

7.7 Yaması yeni darius ve lee sin kostümleriyle geliyor.

Shaco'ya gelen nerf galiba bu yamadaki en önemli değişiklik olacak.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 988
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 29.375 (Bu ay: 469)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 550 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.