Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (693. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.479
Cevap
1.293
Favori
1.469.782
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FD033D-456A
  • Arkadaşlar eylül ayı için 2 kişilik İzmir veya İstanbul çıkışlı, Roma ya da Amsterdam varışlı tekliflerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deep Rex kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavihayat41 -- 17 Haziran 2017; 11:38:27 >
  • Deep Rex kullanıcısına yanıt
    Merhaba aynı tarihlerde Sabiha Gökçen Trabzon işinizi görür mü?

• yurtdışı pegasus 300tl ve üzeri bilet alınacaktır
    indirim kuponu aranıyor
    pm atabilirsiniz
  • Arkadaşlar temmuz ortaları gibi hangi Avrupa şehrinden İzmir'e ucuz uçak bileti bulabilirim? Orta Avrupa olursa daha iyi olur.

• temmuz ortasından agustos sonuna kadar sabiha gokcenden bosnaya 2 kişilik gidis dönüş gerekli. ortalama fiyat nedir ?
  • arkadaşlar biliyorum zor ama 23 haziran gidiş 26 haziran dönüş istanbul kayseri ucuz bilet varmıdır bütçe 500 tl

• 2 kişi; 20-23 Kasim arasi gidis; 9-10 gun sonra donus IST-JFK teklif alinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi penguinn -- 17 Haziran 2017; 18:45:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 24 haziran İzmir Adana uçak bileti alınacak pm bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackieChan -- 17 Haziran 2017; 20:4:59 >
  • Pegasus ve thy gecerli yurt ici yurt disi ucuslarinizda indirim yapilir Nerden nereye saat tarih kisi sayisi belirtmeniz rica olunur msj lara donus yapilacaktir

• parafly 200 puanım var tekliflere açım
  • İstanbul - Mardin 4 kişilik bilet alacagim gelecek ayin 20sine PM bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7500 mil ile satınalmaya uygun biletimi en uygun fiyata alabilen varsa ya da mil puanını satmak isteyen olursa pm atsın lütfen.

edit: nihat11705 nickli arkadaştan temin edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyerdem -- 19 Haziran 2017; 15:14:2 >
  • buralarda baya dolanmıştım ucuza getirirmiyim diye bulamayınca dün gece 115 liraya aldım bileti. şimdi bi baktım 60 liraya indirmişler. yüreğime öküz oturdu bir ölücüye bu yapılmaz 55 lira girdi dötümüze burada paylaşmak istedim
  • 180₺ lik Pegasus biletine indirim yapabilecek varsa pm lütfen

• Mardin istanbul Atatürk hv. temmuz ayı içersinde gün farketmez teklifleri bekliyorum
  • 4 Adet Metro Turizm Bip uygulaması Kodu kalmıştır, isteyenlere çok uygun fiyata vereceğim arkadaşlar acele edin.
  • Merhaba Arkadaşlar

Son anda gelişen ve babamızın tüm aile torun tombalak tatil yapma isteği sonrası hummalı bir arayışa girdim. Kendisinin 60 yaşında ilk tatili olacak olup torunlarla da ilk ve belkide sonrası olmayacak bir tatili olacak. Her neyse acitasyon yapmadan ..

10 kişi 2000TL ye 29 temmuz 5 ağustos tarih aralığında istanbul/dalaman-dalaman/istanbul bilet sizce bulunabilir mi? Bu konuda desteği olan arkadaş büyük hayra gecer.

Not: Kişilerden bilet almam ama bana bu hedef fiyatıma bilet almak için yol yordam gösteren arkadaşı bende görürüm.
  • Arkadaşlar , 8-9 veya 15-16 Temmuz arası Sabiha Gökçen-İzmir arası indirimi olan, kuponu olan vara yardımcı olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.