Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1224. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.482
Cevap
1.293
Favori
1.470.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thy üzerinden 400k mil mevcut istediğiniz hesaba istediğiniz miktarda transfer yapabilirim

• AllForYouX kullanıcısına yanıt

Mil transferi nasıl oluyor acaba

• Merhaba indrimli uçak bileti kesilir Pegasus mesaj atabilirsiniz
  • Arkadaşlar parafly traveldan AJet bileti alamıyorum. Müşteri hizmetleri sürekli altyapı güncelleniyor yakında diyor. Konuyla ilgili bilgisi olan varmı?
  • Ay sonunda Azerbaycan'a iki kişilik uçak bileti alacağım. Uygun tekliflerinize açın.
  • Arac kiralamada %30 ind sağlarım.
    Paraflytravel.com da 2250 tl lik kiralamaya %30 ind sağlanır. En fazla 3 günlük olur gibi.
    referanslarım malum
  • 19 Nisan Cuma

Trabzon kalkış, Ankara varış

Tek yön

Tekliflerinizi bekliyorum. Özel mesaj atabilirsiniz.
  • paraflytravel'da 3500 liraya kadar olan uçak biletlerinde %15, 5500tl liraya araç kiralamalarda %25 indirim yapılır.

not: pazarlık mesajı ve diğer teklifler için mesaj atmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 22 Nisan 2024; 11:31:50 >
  • 16-26 Nisan Amsterdam İstanbul uçak bileti arıyorum

• 01.06.2024 Zürih-İstanbul sabah uçuşu için bilet alınacaktır.

PM den mesaj atabilirsiniz.

• 28 Mayıs ist-atina gidiş 31 Mayıs Atina istanbul bilet bakıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
  • 10.000TL kadar parafly alınır, 0,80 ile
  • 14 Temmuz 14 Ağustos arası Düsseldorf- Köln veya Amsterdam'dan istanbul gidiş dönüş uçak bileti bakıyorum. 3 kişiyiz. 1 yolcu 7 yaşında. şimdi baktım en düşük €2000 civarı fiyatlar görüyorum. altındaki mantıklı teklif olursa değerlendiririm. 

teşekkürler forumdaşlar.

• 4600 TL'ye kadar yurtdışı/Kıbrıs uçak biletlerinize %20 net indirim. Ödeme peşin enpara
  • Merhaba indirimli uçak bileti kesilir puanla Pegasus mesaj atabilirsiniz
  • ortalama 10 bin tl ye kadar olan thy pegasus biletleriniz indirimli alinir PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 21 Nisan 2024; 23:20:55 >
  • bk_tr kullanıcısına yanıt
    bu theman12 adli sahis bana bilet alirmisin diye mesaj atti az once.biletin alinacagi kisiyj (kurbanı) bir whatsapp.telegram grubundan bulmus.5000 tl ye alirim biletini demis.bilet tutari normalde 12 bin tl.benimle 10 bin tl ye anlasti tabi para gelmedi.supheli durumundan hemen anlayip bileti iptal ettirdim whatsapp mesajlarini da sildi.bilet sahibine ulastim allahtan buna 5 bini gondermemis.kullanmis oldugu whatsapp iban vs hepsi sahte olma ihtimali var.dikkat edin.cok profesyonel hareket ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 23 Nisan 2024; 10:30:18 >
  • Arkadaşlar uçak bileti alacağım ama indirim kodu olan var mı ?

• Merhaba, Otel rezervasyonunda indirimli yardımcı olabilecek birisi var mı ?

• 170 TL otobüs bileti alımım var. Tekliflerinizi özelden iletebilir misiniz.

• 
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.