Şimdi Ara

Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
17
Favori
46.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar benim kredi notum 1459 ancak gecmisteki yasal takipten dolayi kredi cikmiyor.
    Ancak sube yetkisinde kredi cekebilirum ben simdi sube yetkisinde dusuk miktarda az taksitli bi kredi cekip bunu odedikten sonra acaba istedigim zaman normal kredi cekebilir miyim.

Birde sube yetkisinde konut kredisi cekebilir miyim bilen yanitlarsa sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar;

Arkadas 48 ay vade 110 bin TL kredi basvurusunda bulunmus banka dask hayat sigorta masraf filan kesip 107 bin TL vermis benim sorum ben 160 bin TL cekicem 96 Ay vadeli kesinti ne olur bana net nekadar verirler.

• bykyo B kullanıcısına yanıt
    100 bin TL konut kredisi vakıfbank

2759 tl 10 yıllık hayat sigortası
    1050 tl işsizlik sigortası
    600 tl ferdi kaza sigortası
    304 tl sarı panjur sigorta
    1719 tl paket satış işlem tutarı
    500 tl kredi tahsis ücreti
    950 expertiz ücreti
    154 tl dask

banka vakıfbank,,, aman diyim uzak durun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S24ULTRA -- 22 Ağustos 2019; 0:37:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Öğrenciyim ve kredi notumu öğrenmek istiyorum. Bunun için ücret mi vermem gerekiyor? E Devletten "Risk Merkezi Rapor Başvurusu" kısmından "Kredi ve Borç Bilgileri" raporu aldım ancak sanırım aradığım şey bu değil. Sanırım "Çek Bilgileri" raporu almam gerekiyordu ya da E Devlet kredi notunu göstermiyor sanırım (ücretsiz olarak).

Bir şey için kullanmayacağım ama çok merak ettim benim kredi notum ne çıkacak acaba diye. Biliyorum saçma ve gereksiz geliyor ama aklıma girdi bir kere işte
  • Halkbankta hesabın varsa internet bankacılığına giriş yaparak ücretsiz alabilirsin tek ücretsiz yolu bu dilediğin kadar findeks risk ve çek raporu ücretsiz sunuluyor.

• Hocam ben menüyü bulamadım, internet şubeye baktım Tarif etseniz nasıl sorgulama yaparım, teşekkürler şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: iyi - peki

Hocam ben menüyü bulamadım, internet şubeye baktım Tarif etseniz nasıl sorgulama yaparım, teşekkürler şimdiden
    Ekte gösterdim sistem yoğunluğuna göre talep oluşturursunuz bazı durumlarda mailinize ulaşması 1 haftayı bulabilir. Ücretsiz bir hizmet sonuçta erken gelmesini beklemeyiniz.

Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serbay52 -- 26 Ağustos 2019; 1:51:39 >

• @serbay52 Teşekkürler hocam.

• Suan hali hazirda sahis firmam mevcut 1.5 yil oldu acilali. Ben simdi ikinci bi ise girmek ustiyorum yaklasik 60000 tl paraya ihtiyacim var. En kolay krediyi hangi banka verir. Bu zamana kadar bankalarla kredi karti kullNimi dahil hicbir bagim olmadi. Banka hesaplarim var ama para transferleri yapiyorum sadece. Hangi banka kolay kredi verir tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

Suan hali hazirda sahis firmam mevcut 1.5 yil oldu acilali. Ben simdi ikinci bi ise girmek ustiyorum yaklasik 60000 tl paraya ihtiyacim var. En kolay krediyi hangi banka verir. Bu zamana kadar bankalarla kredi karti kullNimi dahil hicbir bagim olmadi. Banka hesaplarim var ama para transferleri yapiyorum sadece. Hangi banka kolay kredi verir tesekkur ederim.
    Fİndeks üzerinden kredi puan sorgulaması yapmanızı tavsiye ederim veya bir tanıdığınız var ise bankacı kredi puanınızı sorgulatınız. Çıkan puan sonucunda size söyleyebiliriz nerenin verip nerenin vermeyeceğini. En kolay kredi veren bankalar aktifbank ve burganbank'tır. Daha öncesinden kredi çekip zamanında ödediyseniz olumlu çıkar ama kredi çekmeyip kredi kartı kullanmadıysanız işiniz zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 27 Ağustos 2019; 9:12:15 >
  • Yasal takibe düşüp kırmızı kalem yemiştim. borçlarımı geçen ay itibari ile kapattım. şuan için hiç bir bankaya borcum yok. 6 yıldır aynı iş yerinde çalışıyorum.
    kredi kullanmam imkansız gibi görünüyor ancak bazı internet sitelerinde kırmızı kalem yemiş olanlara kredi veren bankalar gibi şeyler okuyorum. bunların doğruluk payı var mı.
    aktifbank gibi yüksek faizli olarak kredi çekebilir miyim. yada kefil göstererek.

teşekkür ederim.
  • Merhabalar. Konut kredisi çekmek istiyorum. 250 bin TL. Ziraat halkbank farkedermi? Kredi çektikten sonra kredi dışında beni başka ne maliyet eklenebilir. Emlak vergisi veya deprem sigortası gibi ek maliyetlerim olur mu. Aylık eşimle benim 6500 TL gelirim var. 3000 TL aylık ödeyebilirim diye düşünüyorum. Birde kredi için başvurmaya giderken tapu ve maaş bordrosu dışında başka bir şey ihtiyaç var mı? Expertiz parası krediden önce mi sonra mı?

• crisweber C kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta Vakıfbank 212 bin;
    1-Hayat Sigortası - 1800 peşin alıyo hepsini 6yıllık aldı
    2-ferdi kaza - 75 hersene alacak
    3-sarı panjur - 343 hersene alacak
    4- dask- 105 hersene alacak
    5- bes yaptı - 125 her ay alıyor
    6- kredi tahsis ücreti - 1200 bir defaya mahsus aldı
    7- ful +ful paket - 1100 ne oldugnu bile anlamadım 1defaya mahsus
    8- esnek hesap sigortası - 53 hersene alacak
    9-exper 1000

Sonra yaptıklarım;
    Sarı panjura iptal istegi bulundum hiç umudum yok.
    Bes i iptal ettirebiliyom 2ay içinde. Ferdi kaza iptal istegi yaptım umutluyum.
    Digerleri, dask zorunlu, hayat sigortası ben istiyorum, esnek hesap sigortası kartında bakiye yoksa taksit günü parayı eksi bakiyenden çekebilmeleri için kendileri yapıyor.

Sonuç: vakıfbanktan uzak dur:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 17 Eylül 2019; 4:47:20 >
  • Kimsediil kullanıcısına yanıt
    kmh nın amacı o sigortaların her yıl yenilenebilmesi için

derhal dava açın

• Kredi bulamıyorum ya çıldıracam :)

1829 kkd puanım var 100 bin üstü 140k falan ihtiyaç kredisi arıyorum. bankalar puanım çok iyi olmasına rağmen ya o meblağda kredi veremeyiz diyor ya da yüksek faiz oranı çıkartıyor.

Özellikle işbankası maaş müşterisiyim kredi puanına göre 1.09'a kadar kredi veririz diyorlar bana 1.40'dan çıkıyor. yüksek miktarlı ihtiyaç kredisi için hangi bankayı önerirsiniz.

Az önce gördüm vakıfbank faiz düşürüp 1.25'den 125k veriyormuş maaş müşterisi olsak 1.17ye düşüyor bu oranlardan veren başka banka bulamaz mıyız acaba
  • Şube müdürünün merkeze sormadan onaylayacağı kredi limiti kaç oldu bilgisi olan var mı?
  • Denizbankta kmh hesabım var 500 lira gibi bir tutar. Onun dışında kredi kartım var ama puanım yeni oluştuğu için çok yüksek değil. Acaba kmh ile tamamen çekip sonra kapama yapsam artış olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1271 kredi puanına max ne kadar kredi çıkar ?
  • Merhaba 2013 yilinda kredi ve kredi kartim olmustu kaza sonucu engelliyim borclarimi 6 ay önce bitirdim tek bir tane icraa dosyamı kapatmadim onada takipsizlik verildi digerlerinde haricen tahsil yaziyor ancak bir kaç aydir Findeks notum son 1 yıldır altif hesabim olmadığı için görüntüleme olmuyor diye uyari veroyor ne yapmam lazim

Teb bankası teminatli kredi karti veriyormuş 1000 tl versem blokaj koyulsa verirler mi baba veya kuveytturk Bankasi şuan da ziraat da veriyormuş sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreylcn06 -- 16 Kasım 2019; 11:44:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üniversite öğrencisiyim.kyk bursu dışında belgelndiremeyeceğim neredeyse 1500 tl gelirim var.1300 tl de kredi kartı limitlerim var ki düzenli ödüyorum.1200 1300 aralığında kredi puanım var.Enparada 2000 tl ihtiyaç kredisine başvurduğumda direk olumsuz sonuçlandı.Nasıl bir yol izlemeyliyim?

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.