Şimdi Ara

Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
17
Favori
46.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Faiz oranları hakkında düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. Şuanda vakıfbankta 1.67 faiz oranı mevcut. Ben yazın düğün yapacağım için kredi kullanmak zorundayım. Sizce krediyi şuanda mı çekmeliyim yaza mı bırakmalıyım?
  • 60 ay tüketici Kredi yapılandırma mı kullanıyor sadece ? 60 aylık yeni kredi çekemez miyiz hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,
    2018 Haziran ayı kredi kartı sebebiyle idari takipe düştüm. Avukata düşmeden 3 taksitte ödeyip kapattım. O dönem findeks puanım hesaplanmazken aradan geçen zamanda 1 tane kredi kartımı düzenli olarak kullanıp ödüyorum. Şu an puanım 975 de ve yükselmeye devam ediyor. Ancak limitim kullandığım kredi kartının limiti olan 750 TL de sabit duruyor. Bu limiti nasıl arttırabilirim. Bir de kendi işyerim var. 15 bin kredi ihtiyacım var ortalama puanım kaçlara yükselirse kredi kullanabilirim.
  • Arkadaşlar selamlar,

bir ev var, daha önce kredi ile alınmış, kredisinin bitmesine 5 yıl var, yaklaşık 150.000 TL borcu kalmış.
    ziraat bankasından zamanında 0,70 gibi bir faiz oranı ile alınmış.

Şimdi alıcı kişi, bu krediyi kendisi devir alabilir mi? alan kişi tıpkı eskisi gibi bu krediye devam edebilir mi?
    var ise nasıl alınır, yolu yorda mı nedir
  • Daha önce hiçbir kredi geçmişi olmayıp son 4 aydır kredi kartı kullanan ve bu süreçte ödeme gününden evvel dönem borcu şeklinde ödeme yapan, 1 yılı aşkındır sigortalı 3500 tl maaşla çalışa bir kişi maaş aldığı bankadan 15000 tl civarı kredi çekebilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pasorcaprazi kullanıcısına yanıt
    3 ayda kredi notu veriliyor maaş aldığınız bankaysa %85 onaylar kartıda veren aynı banka diye tahmin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cono01 -- 17 Mart 2019; 22:42:10 >
  • cono01 kullanıcısına yanıt
    Kartta o bankanındı hocam . 15 bin çektik direkt hesaba yattı şube ile vs uğraşmadık

• Merhaba Vakıfbanktan konut kredisi kullandım. Benden yıllık olarak hayat sigortası, konut paket sigortası(yangın, su baskını) ve dask için kesinti yapılıyor bunlar zorunlu mu acaba bilgi verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Emir

1000 kredi puanım var çekebilir miyim kredi.devlet kurumunda çalışıyorum.geçen takibe düştü galiba ondan puanım bu kadar düştü.vakıfbanktan maaş alıyorum
    Devlet memuru olduğundan mütevellit yüksek olasılıkla çekebilirsin maaş bankandan...
  • Merhabalar,
    Vakıfbanktan 1.28 den konut kredisi kullanacağım. Zorunlu olarak halden anlayan paket ve tamamlayıcı sağlık sigortası alma zorunluluğu var. Kredi kullanıp bu paketleri iptal edebilir miyim?

• arkadaşlar bende birşey sormak isiyorum, ihtiyaç kredisi taksidini 1 ay ödemeyip diğer aya bekletirsek 2. ay 2 taksit birden mi geliyor yoksa ilk taksidi ödeyebiliyormuyum sadece
  • ayhand28 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bnde de var ihtiyaç kredisi kullandım bana kaza ferdi sigortası yaptılar bunun iptalini istedim iptalini sağlamıyorlar bakalım ne olacak eğer iptal eden varsa bunu bana DM den ulaşabilir mi

• Statist kullanıcısına yanıt
    Ödeyebilirsiniz.

Örneğin;
    Nisan taksidini ödemediniz. Mayıs ayında taksit günü geldiğinde yalnızca Nisan taksidi ödeyebilirsiniz.

• ayhand28 kullanıcısına yanıt
    Tüketici hakları yolunuz açık diye biliyorum. Bu şekilde tehdit edebilirsiniz.

• AYINTAP999 A kullanıcısına yanıt
    Dask devletin zorunlu tuttuğu sigorta.
    Diğer konut sigortası pakedini yapmayacak banka yoktur.
    Teminat olarak kabul ettiği evi garanti altına almak ister. Ve bu en doğal hakkı

• bugün garanti bankası, 68bin tl konut kredisi başvurusunu reddetti,, yarın akbank tan basvursam onu etkiler mi,, ve 1312 olan kredi risk puanım tahmini ne kadar düşer reddedilen başvuru dan dolayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reddedilen başvuru ne kadar puan kaybı yaşatır bilemiyorum. Yarın eğer hatırlarsam öğrenip cevap vereyim buna...

Aylık net geliriniz ne kadar acaba? Mevcut faiz oranları ve 120 ay taksit ile kullanmayı düşünüyorsanız 68bin TL çok yüksek bir rakam değil.

• G1903K kullanıcısına yanıt
    sigorta asgari ücret yatıyor,,, iş yeri 3500 tl maaş bordrosu düzenleyebilirim dedi,,, bende başvuru esnasında 3500 olarak belirttim

• E-Devlet üzerinden Sgk hizmet dökümü alındığında -ki %99 bu belgeyle işlem yapılır- iş yerinizin verdiği bordronun pek kıymeti kalmaz malesef.

Kaç ay vade düşünüyorsunuz? Ve Garanti bankası ne kadar faiz oranı çıkardı?

Son olarak, neden devlet bankası seçmiyorsunuz hocam siz?

• başka 3 adet ihtiyaç kredisi var 780 tl, 359 tl, ve 129 tl şeklinde bunlar sıkıntı yaptı sanırım

maaş asgari ücret üzerinden sigorta primi olsada

aylık kazancım 5500 6500 arasında değişiyor,,, bu taşeronluk sisteminde sanırım taşeron yüksek sigorta primi ödememek için bu şekilde yapıyor diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.