Şimdi Ara

Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
17
Favori
46.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: principino

Sonradan iptal iade alınabiliyormu onu sormuştum hocam.
    Eğer krediyi erken kapatırsanız iade almanız mümkün.
    Ama kredi var olduğu müddetçe sigortada devam eder.
  • egemenonline kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın sabah ihtiyac kredisi başvurusunda bulunacağız. Ihtiyac kredisi ve tutar yaklaşık 30.000 liranin üstünde. Ziraat Bankası (maaş hesabi) üzerinden saat 11.00 gibi yapılar başvuru ne zaman sonuclanir? Istanbul sislideyiz. Subeden subeye değişir mi ? Kredi çeken tip asistanı. Ek gelirler hariç yaklaşık 5 bin lira maaşı var. Bugüne kadar kredi kartı hiç kullanmadık. Ve kredi çekecek olan da hiç kredi çekmedi. Ondan da kafam karışık. (Arkadaşlar ben daha önce hep hatay ilinde kredi çektim. Sabah başvuru öğlen çıkıyordu hemen. Istanbul olunca kafam karıştı. Çünkü akşam 4'e kadar noterde araç alım işimiz var da)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner5741g -- 14 Ocak 2019; 2:58:20 >
  • soner5741g S kullanıcısına yanıt
    Belli olmaz maaş bankası oldundan verebilir ama eskiden beri maaş alıyorsa çıkabilir.
    Eskiden beri kredi kartı olsa çok rahat çıkardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cono01 -- 14 Ocak 2019; 23:3:50 >
    Hocam ufak bir sorum olacak.
    Kenarda 7.150 TL param var.

Ancak bir hesabım -1100'de.

Bir kredi kartımın ödemesi 2.075 TL, asgarisi 450 TL.
    Diğer kredi kartımın ödemesi 4.110 TL, asgarisi 1235 TL.

Şimdi ben hiç bir ödeme yapmadım. Hangisini ödeyeceğimi şaşırdım.
    Elimde de bir miktar para kalacak şekilde en iyi ödeme sıralaması sizce hangisidir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cono01

Belli olmaz maaş bankası oldundan verebilir ama eskiden beri maaş alıyorsa çıkabilir.
    Eskiden beri kredi kartı olsa çok rahat çıkardı.
    12 de gittik yarım saat sürdü işlem. 1.30da bankada olduk çıkmıştı direk. Teşekkürler

• Poyrito P kullanıcısına yanıt
    Eksi hesaba yatır çek kredi kartlarını kapatın
    eksi hesabın amacı borç, kredi kartı ödeme aracı
    Kartta hesap kesimle ödemedeki 10 gün arayada faiz ekliyolar uyanık bankalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cono01 -- 16 Ocak 2019; 19:14:38 >
  • soner5741g S kullanıcısına yanıt
    Maaş yattığından banka ile borç geçmişi olmasada artı para emanet etme ilişkisi var hesap hareket geçmişi olduğundan buna istinaden verirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cono01

Eksi hesaba yatır çek kredi kartlarını kapatın
    eksi hesabın amacı borç, kredi kartı ödeme aracı
    Kartta hesap kesimle ödemedeki 10 gün arayada faiz ekliyolar uyanık bankalar
    Hocam hiçbirşey anlamadım ilk defa yapacağım teker teker anlatır mısınız. Nereye ne kadar yatırıp nereden çekeyim yardımcı olur musunuz.

Tüm herşeyi öde paran yetmezse tekrardan hesaptan ihtiyacın kadar eksiye düş
    Eksi hesapta faiz günlük işler yani erken ödersen daha iyi aylık hesaplanmadından ödeyebildin kadar öde yani bi gün eksiden 100 tl kullandın yatırdın 20 gün sonra tekrar 100 lira çektin 1 gün sonra ödedin 2 günlük 100 lira borçlanmış sayılırsın bi çekip 21 sonra ödersen daha fazla faiz eklenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cono01 -- 16 Ocak 2019; 22:6:23 >
  • cono01 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Kredi kartını önce kapatmak, eksi bakiyeyi ise para olduğu zaman kapatmak makbul

Çok teşekkür ederim.

Eksi bakiye ödemek gerek ama 1100 yatır 1100 çek sana göre aynı borç devam edecek ama bankaya göre borcunu ödeyip tekrar borçlancan

Kredi kartını tam ödeyin para olmasada eksi hesaptan son gün kapatın eksi hesapta birleştirin yani hepsini

• cono01 kullanıcısına yanıt
    Hocam 10.000 TL kredi lazım. 30 ay ödersem 500 TL ödeniyor. Bunun yerine kredi kartı ya da başka birşey ile ödemem mümkün mü? Kart limiti 10.000 TL.

Yoksa en uygun krediyi bulup çekmem mi lazım? Ayda en fazla 500 ödeyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

Anladım hocam. Kredi kartını önce kapatmak, eksi bakiyeyi ise para olduğu zaman kapatmak makbul

Çok teşekkür ederim.
    Bence eksi hesabı ödemek daha mantıklı.
    Çünkü eksi hesap günlük faiz işletir.
    Daha iyi işte kredi kartı ödeme aracıdır borçlanmak için değil istedin gibi para çekip yatıramassın ama hesabı daha esnek kullanabilirsiniz.

• Şuan 18 yaşındayım ve sabit 650 liralık gelirim var. Fakat daha önce kredi kullanımım söz konusu olmadığı için Enpara ve TEB kredi kartı vermedi. Sadece Denizbanktan kurtaran hesap kullandım yakın zamanda ve taksitlendirdim. Acaba günlük harcamalar için düşük limitli mesela 250 lira gibi bir limitli kartı nasıl alabilirim hangi banka daha uygun bunun için bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykpumtt

Şuan 18 yaşındayım ve sabit 650 liralık gelirim var. Fakat daha önce kredi kullanımım söz konusu olmadığı için Enpara ve TEB kredi kartı vermedi. Sadece Denizbanktan kurtaran hesap kullandım yakın zamanda ve taksitlendirdim. Acaba günlük harcamalar için düşük limitli mesela 250 lira gibi bir limitli kartı nasıl alabilirim hangi banka daha uygun bunun için bilginiz var mı?
    O gelirin kaynağı nedir? Pek bir şey çıkacağını sanmam ama ziraat bankasını bi dene bakalım.

• Merhabalar.benim kuveytturkten gecen ay 1,89 dan 120 y vade ile kullandıgım bir konut kredisi var.şimdi oranlar biraz düştü.güncel orandan yapılandırıp vadeyi 60 aya çekmek istedim.böyle bir uygulamaları olmadğını söyleyip istesem başka bir bankaya transfer edebileceğimi söylediler.
    bu tarz transfer kredisi veren bankalar hangileri ve güncel oranlardan kredimi transfer edip yapılandırırlar mı?
  • 1000 kredi puanım var çekebilir miyim kredi.devlet kurumunda çalışıyorum.geçen takibe düştü galiba ondan puanım bu kadar düştü.vakıfbanktan maaş alıyorum
  • Merhaba, kredi ile ilgili değil. Geçenler de 20 banka hesabından hesap açtırdım, kişisel web sitemizde var oradan bağış alabilmek adına. Tek amaç rahat ödeme yapabilmeleri yani ben böyle düşünüyordum ki bugün enpara arayıp banka politikalarını sebep göstererek hesabımı kapattılar. Ne yapmam lazım? Diğer banka hesaplarım da kapanır mı? @egemenonline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA-DH -- 25 Şubat 2019; 12:42:8 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.