Şimdi Ara

Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
17
Favori
46.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Babam 59 yaşında emekli.2100 tl emekli maaşı alıyor.Bir firmada da çalışıyor asgari ücrette oradan alıyor.Fakat elden alıyor.Bankaya yatmıyor maaaşı.140000 TL konut kredisi çekmeyi düşünüyor.Çalıştığı yerden de yazı alsa 140.000 TL kredi verirlermi.Aylık ödemesi 1990 TL ediyor.Bilgisi olan arkadaşlar cevap yazabilrmiisiniz.Teşekkürler.
  • faiz geliri gelir belgesi olarak gösterilebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayın peder kredi çekmek istiyor şuan iki kredisi bulunmakta 45 yeni çekti 20'de daha önceden vardı şuan 20 olanı yarıladı yakın zamanda da iki tane kredi bitirdi şuan 25 çekmek istiyor ama daha önceden çektiği banka kredi vermemiş ödemelerini düzenli olarak yaptı şimdiye kadar bu sorunu nasıl aşarız.
  • Kredi puanı büyük yalan. Bankaların kredi vermemek için uydurduğu bir bahane düzeni.

Aktif yasal takipte olmama rağmen. Yani kredi puanım hesaplanamıyor koca bir SIFIR iken, yıllardır çalıştığım şubeyi aradım 10 dk da istediğim kredi hazırdı ve hesabıma yattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: command_4

Kredi puanı büyük yalan. Bankaların kredi vermemek için uydurduğu bir bahane düzeni.

Aktif yasal takipte olmama rağmen. Yani kredi puanım hesaplanamıyor koca bir SIFIR iken, yıllardır çalıştığım şubeyi aradım 10 dk da istediğim kredi hazırdı ve hesabıma yattı.
    Yasal takipde olana 1 tl vermezler dostum verende eğer verir ise o kredi patlar ise oda patlar

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

Yasal takipde olana 1 tl vermezler dostum verende eğer verir ise o kredi patlar ise oda patlar

Alıntıları Göster
    Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz...

Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz...

yorumunuz var mı?

• quote:

yorumunuz var mı?

Alıntıları Göster
    Ben yorumu yazdım sen o krediyi patlat bankada sana o krediyi onay veren ilgili tahsis birimi şube kim ise oda onu şutlar patlatır bankacılık da kurallar esastır sana yalan yazdın demedim dikkat et ama onu onay veren hangi kafa ile verdi yada mevduat rehini yapmış olabilirsin puan yükseltmek için yıllar önce 0 kkb puanı olan bir dostuma 1000 tl bloke yaptırıp ykb ye vadeli mevduat hesabı açıp kredi olarak 1000 tl çektik 2 seneye platiunum kredi kartları dahil herşeye sahip oldu değişik taktikler var o krediyi düzenli ödedi 1 yıl puan artırımı için

• quote:

yorumunuz var mı?

Alıntıları Göster
    hangi banka ve kredi miktarı nedir merak ettim. kredi başvurunuz aynı gün 1 kez red yedikten sonra büyük ihtimal siz aradıktan sonra şubenin yetkisinde olan miktarda onaylanmış. bırakın yıllardır çalışmayı 100 yıl çalışsanız bile belli kriterlere takılırsanız kredi kullanamazsınız. maaşınızı aldığınız için veya hesaplarında bir miktar paranız olduğu için kullandırılmış olabilir. puan hesaplanmaması veya çok düşük olması sorun olmayabilir ama açık takip varken kredi kullandıran banka duymadım.

• oMeR24 kullanıcısına yanıt
    naaptın da sen bukadar battın ya iddaa oynadın dimi yada internet üzerinden kumar dimi
    hadi itiraf et
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgitarx

hangi banka ve kredi miktarı nedir merak ettim. kredi başvurunuz aynı gün 1 kez red yedikten sonra büyük ihtimal siz aradıktan sonra şubenin yetkisinde olan miktarda onaylanmış. bırakın yıllardır çalışmayı 100 yıl çalışsanız bile belli kriterlere takılırsanız kredi kullanamazsınız. maaşınızı aldığınız için veya hesaplarında bir miktar paranız olduğu için kullandırılmış olabilir. puan hesaplanmaması veya çok düşük olması sorun olmayabilir ama açık takip varken kredi kullandıran banka duymadım.

Alıntıları Göster
    ipotek veya rehin vardır. onun dışında bu şekilde hiçbir banka şubesi,çalışanı kredi kullandırtmaz. arkadaşın söylemediği noktalar var.

• Ne alakası var ? İddaa oynarım arada ancak çok çok küçük paralara sen bu ülkede turkiye de yasamiyorsun herhalde dukkanim vardı battim kapadım . Bu kadar basit dünyanın borcu var üzerime yapacak bişey yok ama malesef yurt dışı iş arıyorum bulursam gidecegim

• Anında kredi, hızlı kredi gibi anlık kredi başvurusu ve onayıyla açılan kredili hesaplarda bazen kredinin sistem tarafından olumsuz değerlendirildiği oluyor. Olumsuz değerlendirilen bazı kredilerin sistemde sonuçsuz kaldığı bu nedenle yeni başvurularında olumsuz sonuçlandığı durumunu yaşadım.

Anında kredi hızlı kredi gibi başvuruların sonuçsuz kalması durumunun banka kayıtlarından düşmesi uzun sürer mi? İleride böyle bir durum olması konut taşıt gibi kredilerde engel oluşturur mu?

Teşekkürler

• acil 10.000 tl ye ihtiyacımız var çevremde bir kişi var kredi çıkabilecek aktif bank ile kredi başvurusu yaptığımda şöyle bir sonucla karsılastık "GÖrdüğümüz kadarıyla emekli maaşını ptt den alıyorsun sana özel anında kredi kullanman için ptt ye bekliyoruz" Bende üzgünüz kredi veremıyoruz demıştı kredi puanımdan dolayı arkadasta bu cevabı aldık. Bu arkadasın babası vefat etti 1.5 yıl kadar bir süre önce ve maaşını ptt den alıyor evde 4 kişiler annesi bir ablası kardeşi ve kendisi sizce çıkar mı yeni düzenlemelere göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicoo06

acil 10.000 tl ye ihtiyacımız var çevremde bir kişi var kredi çıkabilecek aktif bank ile kredi başvurusu yaptığımda şöyle bir sonucla karsılastık "GÖrdüğümüz kadarıyla emekli maaşını ptt den alıyorsun sana özel anında kredi kullanman için ptt ye bekliyoruz" Bende üzgünüz kredi veremıyoruz demıştı kredi puanımdan dolayı arkadasta bu cevabı aldık. Bu arkadasın babası vefat etti 1.5 yıl kadar bir süre önce ve maaşını ptt den alıyor evde 4 kişiler annesi bir ablası kardeşi ve kendisi sizce çıkar mı yeni düzenlemelere göre
    Aktif Banktan internet üzerinden kredi alırsanız krediyi PTT şubelerinden çekiyorsunuz. Aktif Bank'ın şube sayısı az olduğundan anlaşmalı olabilirler. Belki sizinde benzer durum olabilir.
  • Merhaba arkadaşlar

Bugün bi tanesi gel sana kredi çıkartalım dedi, neyse baktık kredi skorum 1522

Ne kadar çıkar siye birini aradı vs vs neyse bi süre sonra 400 bin tl alabiliriz gibi birşey dedi tabi 80 bin kendi ya da işi yapan alacakmış

Neyse ben dedim tek banka böyle bir miktar krediyi vermez nasıl oluyor bu iş dedim, tanıdıklarımız var birden fazla bankadan aynı gün başvuru yapıp aynı gün kredileri çekwceğiz falan tarzında bir cevap verdi , ben kendisine teşekkür ettim reddettim sonra teklifini ama merak ettim de

Bu iş nasıl oluyor, bu bankalar birbirlerini görmüyor mu yoksa ben mi yanlış biliyorum

Bu tarz mevzuları daha önce de duymuş olduğum için yöntemin ne olduğunu merak ettim

Bilgi sahibi olanlar beni aydınlatabilir mi?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ktorun06

Merhaba arkadaşlar

Bugün bi tanesi gel sana kredi çıkartalım dedi, neyse baktık kredi skorum 1522

Ne kadar çıkar siye birini aradı vs vs neyse bi süre sonra 400 bin tl alabiliriz gibi birşey dedi tabi 80 bin kendi ya da işi yapan alacakmış

Neyse ben dedim tek banka böyle bir miktar krediyi vermez nasıl oluyor bu iş dedim, tanıdıklarımız var birden fazla bankadan aynı gün başvuru yapıp aynı gün kredileri çekwceğiz falan tarzında bir cevap verdi , ben kendisine teşekkür ettim reddettim sonra teklifini ama merak ettim de

Bu iş nasıl oluyor, bu bankalar birbirlerini görmüyor mu yoksa ben mi yanlış biliyorum

Bu tarz mevzuları daha önce de duymuş olduğum için yöntemin ne olduğunu merak ettim

Bilgi sahibi olanlar beni aydınlatabilir mi?

Teşekkürler
    aynı gün birçok bankaya başvurup ayrı ayrı kredi çekiliyor. bir banka aynı gün diğer bankalarda yapılan işlemleri göremiyor, bundan faydalanıyorlar sanırım. amaç krediyi çekip ödemek değil vurkaç yapıp ödememek. bir nevi dolandırıcılık.

• Ben başka bir bankacıya sordum kredi başvuruları görülebiliyor falan dedi, kredi başvuruları ve onaylanan krediler görülüyorsa nasıl oluyor bu iş

• bildiğim kadarıyla aynı gün içinde kredi başvuruları ve kullanımı görülemiyor, 1 gün geçmesi lazım, yoksa bu şekilde 8-10 bankadan nasıl kredi kullanacaklar? mümkün değil.
  • quote:

bildiğim kadarıyla aynı gün içinde kredi başvuruları ve kullanımı görülemiyor, 1 gün geçmesi lazım, yoksa bu şekilde 8-10 bankadan nasıl kredi kullanacaklar? mümkün değil.
    Ben hiç denemedim ama çok duydum.
    Mesela adamın iki farklı bankada 20 bin onaylı limiti vardır aynı anda iki yerede saniyesinde başvuruyor ve iki yerde de kredi çekmiş oluyor
    tabi bunu internet bankacılığı üzerinden yapıyor şubede baya vakit kaybeder.
  • quote:

bildiğim kadarıyla aynı gün içinde kredi başvuruları ve kullanımı görülemiyor, 1 gün geçmesi lazım, yoksa bu şekilde 8-10 bankadan nasıl kredi kullanacaklar? mümkün değil.
    Hocam kimisi şubeye bile gitmiyor
    Direk int. bankacılığında saniyeler içerisinde 5-10 bankadan aynı anda kredi çekebiliyor diye duyumlar aldım ama son zamanlarda deneyenler artık çekemediklerini söylüyorlar! artık anlık bildirime geçmiş olabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.