Şimdi Ara

Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
17
Favori
46.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba benim 500 lira limitli bir kredi kartim vardi 3 ay ödemedim idari takibe düştü ve kredi notum gözükmüyor ödediğim takdire normale döner mi ya da ne kadar zaman alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

quote:

Orijinalden alıntı: Kemalemall

Tekrardan merhabalar hocam, bikaç hafta önce yazmıştım akbanktan 3500 tl yeni kart aldım dediğiniz şekilde diye, bugün sabah da garantiden ikinci bi llart olarak flexi ye başvurmuştum aradılar başvuryu aldılar şimdi baktım onaylanmış 1500 limitli çıkmış ama aklıma takılan nokta şu ki az önce findeksten notuma baktım düşmüş halbuki diğer kartlara çok az borcum var 300 tl,bankada mevduat hesabında yüklü sayılabilecek para tutuyorum ama yine de notum düşmüş nedendir sizce bu?

Bankaci arkadasimin soyledigi yeni kredi karti actirmak kredi notunu dusurebiliyor.banka seni borclanma hamlesi olarak yapiyor olarak algiliyor.tam anlatamamis olabilirim.suan kredi puanimi artirmaya calisiyoruz.bana dedigi kredi karti basvurusu yapma.gerci oyle bi niyetimde yok ya

Hocam bu sabah esas geldi 28600 tl kredi ve 2000 tl artı paranız hazır istediğiniz an kullanabilirsiniz diye mesaj geldi bankadan aklıma takılan nokta peki banka benim borçlanma hamlesi yaptığımı düşünüyorsa ve de kredi notu da düşük 1100 neden hala para veriyolar, bu borçlanıyor iyice soyalım bunu mantığındalar mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: bllsvr

merhaba benim 500 lira limitli bir kredi kartim vardi 3 ay ödemedim idari takibe düştü ve kredi notum gözükmüyor ödediğim takdire normale döner mi ya da ne kadar zaman alır

Odeme yapinca puan gozukur ama dusmus gorursunuz.duzenli odeme yapinca tekrar eski haline gelir.sure vermek zor

Bide idari rakibe dusunce 6 ay kredi basvurusu yapamuyorsun demisti bi bankaci ama.ama kagit ustunde tabi kredi alma olayinda genel teamuller var ama iki iki dort etmiyor

• quote:

quote:

quote:

Tekrardan merhabalar hocam, bikaç hafta önce yazmıştım akbanktan 3500 tl yeni kart aldım dediğiniz şekilde diye, bugün sabah da garantiden ikinci bi llart olarak flexi ye başvurmuştum aradılar başvuryu aldılar şimdi baktım onaylanmış 1500 limitli çıkmış ama aklıma takılan nokta şu ki az önce findeksten notuma baktım düşmüş halbuki diğer kartlara çok az borcum var 300 tl,bankada mevduat hesabında yüklü sayılabilecek para tutuyorum ama yine de notum düşmüş nedendir sizce bu?

Bankaci arkadasimin soyledigi yeni kredi karti actirmak kredi notunu dusurebiliyor.banka seni borclanma hamlesi olarak yapiyor olarak algiliyor.tam anlatamamis olabilirim.suan kredi puanimi artirmaya calisiyoruz.bana dedigi kredi karti basvurusu yapma.gerci oyle bi niyetimde yok ya

Hocam bu sabah esas geldi 28600 tl kredi ve 2000 tl artı paranız hazır istediğiniz an kullanabilirsiniz diye mesaj geldi bankadan aklıma takılan nokta peki banka benim borçlanma hamlesi yaptığımı düşünüyorsa ve de kredi notu da düşük 1100 neden hala para veriyolar, bu borçlanıyor iyice soyalım bunu mantığındalar mı acaba

Enparadan felanmi geldi.nerden geldi bu mesaj

• quote:

quote:

quote:

quote:

Enparadan felanmi geldi.nerden geldi bu mesaj

Akbank hocam

• Yasal limit olayı da hikaye 5000 toplam kart limiti oldu en son çıkanla beraber, yasal limitin bayağı üstündeyim.

• Benim birkac sorum var

Kredi findeks notunu nerden ogrenebilirim ?

Ogrenciyim belli bir gelirim yok gorunurde , annemin kredi kartinin ek kartini uzerinde benim ismim yaziyor kullaniyorum , 1 gun bile gecikme yapmadim bu kredi notunu etkilermi ?

Uzerime kayitli aracim var , 10 bin lira kredi cekmek istiyorum

Is bankasindan cekebilirmiyim ?

Annemin is yeri is bankasi ile calistigindan bircok kolaylik sagliyorlar belki bunada yardimci olurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: balikcibili

Benim birkac sorum var

Ogrenciyim belli bir gelirim yok gorunurde , annemin kredi kartinin ek kartini uzerinde benim ismim yaziyor kullaniyorum , 1 gun bile gecikme yapmadim bu kredi notunu etkilermi ?

Annemin is yeri is bankasi ile calistigindan bircok kolaylik sagliyorlar belki bunada yardimci olurlar

Sana vermezler...Validen basvurursa belki.....

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

quote:

Orijinalden alıntı: balikcibili

Benim birkac sorum var

Sana vermezler...Validen basvurursa belki.....

Bos insansin

Annemin kredi almasi 2 dk bile surmuyor

Bende alicagim kredi , burdan sana resim atip gazoz kapagini hediye edecegim

• balikcibili B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşa çıkışmışsınız bazı finansal gerçekler var işbankası annenize 2 dk da kredi veriyordur büyük ihtimalle maaşını ordan aldığı içindir.
    Bankalar genel olarak gelire kredi verir teminat olarak %60 maaş %30 kefalet %5 konut alırlar araç kredisi dışında aracınızı teminat olarak almazlar geliriniz olmadığı için yalnızca annenizi kefil olarak ya alacaklarını zannetmiyorum. Anneniz bankada mevduatı varsa onu rehin bırakıp mevduat resmî karşılığı çekebilirsiniz. (Bu söylediklerimiz olması gereken bankacılık sistemi sizin gelirinizin olmadığını görmez memur gelirinizi oraya 5000 girer ve teyit ettim derse sistem 5000 TL gelirli görür ve kredi verir aklı başında
    Hiçbir bankacı bunu yapmaz ama yapan Yok diyemem)

Findeks.com.tr veya bankanızdan alabilirsiniz çoğu bankanın internet sitesinde olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thearsiv -- 29 Temmuz 2017; 7:34:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Gazozla falan uğraşma...Kızılay soda ac 1 tane..Hazımsızlığa ii gelir..

• quote:

Orijinalden alıntı: thearsiv

Arkadaşa çıkışmışsınız bazı finansal gerçekler var işbankası annenize 2 dk da kredi veriyordur büyük ihtimalle maaşını ordan aldığı içindir.
    Bankalar genel olarak gelire kredi verir teminat olarak %60 maaş %30 kefalet %5 konut alırlar araç kredisi dışında aracınızı teminat olarak almazlar geliriniz olmadığı için yalnızca annenizi kefil olarak ya alacaklarını zannetmiyorum. Anneniz bankada mevduatı varsa onu rehin bırakıp mevduat resmî karşılığı çekebilirsiniz. (Bu söylediklerimiz olması gereken bankacılık sistemi sizin gelirinizin olmadığını görmez memur gelirinizi oraya 5000 girer ve teyit ettim derse sistem 5000 TL gelirli görür ve kredi verir aklı başında
    Hiçbir bankacı bunu yapmaz ama yapan Yok diyemem)

Findeks.com.tr veya bankanızdan alabilirsiniz çoğu bankanın internet sitesinde olmalı

Simdi soyle usta benim ve annemin bankada belli bir birikmisi var cekmek istedigim miktarda bunlarin altinda bir rakam

Neyse bayram gelsin kredi kampanyasi olunca anneme cektiririm olmadi

Mevduatınızı teminat gösterip çekebilirsiniz hayat sigortası yaptırmanızada gerek kalmaz

• Dostlar merhaba,

3 tane kredi kartımı yapılandırdım ve toplam 35.000 tl olan borç yapılandırdıktan sonra 72 ay vadeli olarak 60.000 TL seviyesine çıktı neredeyse. 11 aydır ödüyorum. Yapılandırılmış kredi kartlarımın borcunu kredi ile kapatmak istiyorum.
    Belki saçma olacak ancak;
    Amacım ayrı bankalara ödediğim bu yapılandırma borçlarını tek bankada toplamak.(İşbank,Yapı Kredi ve Denizbank)
    Yapılandırma yaparak zaten kalemimizi kıran kredi sistemi bu kapatma için kredi verir mi.?
    Hiç icralık ve takiplik olmadım.
    Borcu tek bankada toplayabilir miyim.?
    Böyle bir imkan var mı.?

İlgilenen dostlara şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Dostlar merhaba,

3 tane kredi kartımı yapılandırdım ve toplam 35.000 tl olan borç yapılandırdıktan sonra 72 ay vadeli olarak 60.000 TL seviyesine çıktı neredeyse. 11 aydır ödüyorum. Yapılandırılmış kredi kartlarımın borcunu kredi ile kapatmak istiyorum.
    Amacım ayrı bankalara ödediğim bu yapılandırma borçlarını tek bankada toplamak.(İşbank,Yapı Kredi ve Denizbank)
    Yapılandırma yaparak zaten kalemimizi kıran kredi sistemi bu kapatma için kredi verir mi.?
    Böyle bir imkan var mı.?

''Belki saçma olacak ancak;''

Saçma olurmu efendim...Ultra saçma ...Böyle bir seyi nasıl düşşünebiliyosunuz.....

• Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    72 aya ödeme güçlüğünden dolayı böldüğünüz kredi kartı borcunuzu 48 aya düşürmek dosya masrafı hayat sigortası diğer bankalara borç için eft masrafı ödemek ve şu andaki ödeme durumunuzu daha da zorlamak istiyorsunuz anladığım kadarıyla. Mümkün ama kağıt kalem iyi hesap yapın boşalan kredi kartı limitlerini hızla doldurarak borçluluğunuzun kısa sürede tavan yapacağı konusunu göz ardı etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thearsiv -- 29 Temmuz 2017; 12:56:0 >
  • expertadvisor kullanıcısına yanıt
    Ti'ye aldığınız için teşekkür ederim kardeşim.
    İnanılmaz yardımcı oldun. Haddimi bilmiş oldum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Dostlar merhaba,

Böyle bir imkan var mı.?

arkadaş bir soru sormuş neden böyle şiddetli cevap verildi anlayamadım doğrusu.

72 ay yapılandırma yaptıranlara bankalar kredi veriyor mu bilemiyorum ama icra ve takip olmadığına göre gelir durumunuza göre alma olasılığınız olabilir. kredi alıp kapatabilirseniz kredi taksidiniz bir miktar artmakla birlikte faiz düşeceğinden daha mantıklı olacak gibi gözüküyor.

• xgitarx kullanıcısına yanıt
    Üstadım öncelikle ilginize teşekkür ederim.
    Aslında yapmak istediğimde aynen bu dediğiniz. İnternet'te böyle hizmet veren bankaların varlığını okuyorum ancak reel anlamda bir türlü doğru bilgiye ulaşamadım. Bu hafta 4 farklı banka gezdim amacım bir nebze olsun yardım almak ancak ya ciddi olarak bilmediklerinden yada işlerine gelmediğinden sağlıklı bilgi alamamıştım. Forum ortamlarında bu tarz konular daha rahat konuşulduğundan bu konuda bilgisi olan olur mu diye yazdım. Belki benim durumumda olanlar vardır bu vesileyle yardımcı oluruz.

İlginize tekrar teşekkür ederim.
  • Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    Size avantaj sağlayacağını düşündüğünüz gibi olmayacaktır.
    Elimizide pek veri olmadığından farazi konuşuyoruz ama en uygun borç transfer kredisi 1,50-55 üzerindedir.
    Bankalara başvuruda bulunmadan önce borç transfer kredisi varmı diye netten bakar ve ona göre giderseniz daha sağlıklı olur misal ziraatın şuanda bo transfer kredisi yolsa başvurunca sıcak karşılanmaz normal kredi size çıkmaz
    http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyackredileri/borctransferikredisi
    Kredi kartını yapılandırdığınızdan bahsetmeyin
    Ekstrelerim birikti hepsini kapatıp 48 ay taksıtle ödemek istiyorum diyebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.