Şimdi Ara

Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
17
Favori
46.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperyenilmez

son iki ayda toplam başvurum 4-5 dir heralde. banka vermek istemedikten sonra herzman bir bahane buluyor anladım kadarıyla.. buarada mevcut kredinin ödemelerini nasıl düşürebilirim bilgisi olan arkdaşlar. 1367 aylık odemem var ben bunu 750 cekebilmem için tekrar kredi ceker gibi kalan tutarı aylık ödemesi 750 tl olacak şekilde yeni giriş mi yapıyorlar?

okuduğum kadarıyla yakın dönemde 1-1,5 yıl önceki kanuni takip nedeniyle puanınız düşük olabilir.

4.500 maaş var. banka taksitleri maksimum bunun yarısına kadar kriteri varsa 2250*48=108 bin tl civarı kredi verebilir ama sizin 1367 tl krediniz var. bunu 2.250-1367 düşersek 900 tl taksit 48 ay vadeyle 40 bin tl civarı daha normal şartlarda kredi alabilmeniz lazım. ama kredi notu düşükse ve geçmişte düzensiz ödemeler varsa kullandırılmıyor olabilir.

birkaç ay hiçbir yere başvurmayın. ödemelerinizi düzenli yapın. eviniz kira mı size mi ait? kiraysa başvurunuzda ev kira şeklinde beyan etmeyin. kendime-aile fertlerinden birine ait şeklinde beyan edin.

• alperyenilmez A kullanıcısına yanıt
    15 bini 12 ay çekmeniz başlı başına hata olmuş. Konuyu tamamen okuyamadım ama amacınız taksidi mi düşürmek yoksa ek kredimi almak bunu anlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni kredini o aylik odemesi 1300 tl olan kredimi kapiyacagim diye beyan et.ust uste binmesin krediler.ve cekcegin krediyi uzun cek.eline para gectikce ara odeme yaparsin

Sana en uygun cikis yolu bu.verirlerse bi bu sartlarda verirler.banka muduru ile yuzuze konus mumkunse taniş bul.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgitarx

quote:

son iki ayda toplam başvurum 4-5 dir heralde. banka vermek istemedikten sonra herzman bir bahane buluyor anladım kadarıyla.. buarada mevcut kredinin ödemelerini nasıl düşürebilirim bilgisi olan arkdaşlar. 1367 aylık odemem var ben bunu 750 cekebilmem için tekrar kredi ceker gibi kalan tutarı aylık ödemesi 750 tl olacak şekilde yeni giriş mi yapıyorlar?

okuduğum kadarıyla yakın dönemde 1-1,5 yıl önceki kanuni takip nedeniyle puanınız düşük olabilir.

4.500 maaş var. banka taksitleri maksimum bunun yarısına kadar kriteri varsa 2250*48=108 bin tl civarı kredi verebilir ama sizin 1367 tl krediniz var. bunu 2.250-1367 düşersek 900 tl taksit 48 ay vadeyle 40 bin tl civarı daha normal şartlarda kredi alabilmeniz lazım. ama kredi notu düşükse ve geçmişte düzensiz ödemeler varsa kullandırılmıyor olabilir.

birkaç ay hiçbir yere başvurmayın. ödemelerinizi düzenli yapın. eviniz kira mı size mi ait? kiraysa başvurunuzda ev kira şeklinde beyan etmeyin. kendime-aile fertlerinden birine ait şeklinde beyan edin.

Bence 1. Sebep son 1 senedir surekli full ekside giden kmh.kredi kredi karti duzenli son odemeler diyor.kmh devamli eksi gitmese 1.5 sene onceki kanuni takipten 7 bin garanti maasa kredi vermiyecek banka kapasin gitsin.

Bu arada sicil affinin gram kimseye faydasi olmadi

• Merhaba arkadaşlar,

Bir sorum olacak 1250 tl limit kredi kartım var.

750 tl Enpara.com Nakit avans aldım.

8000 tl ihtiyaç kredisi için başvurdum.

Ama sigortam 1 aylık olduğu için kredi işlemlerine başlatmıyoruz dediler en az 3 ay sigorta istiyorlar.

Ama internetten başvurduğum da krediniz onaylandı şubeye bekleriz mesajı geliyor.

Ama ne yazık ki şube illa sigorta istiyor.

Çekebilmek için 3 ay beklemek zorunda mıyım yani başka çözümü yok mu.

• Ön onaylı kredi evrak isteme ve kesin karar şube yetkilisindedir 3 ay sonrada vermeyebilir.

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    7000 garanti maaş yok ki hele şu dönemde en sallantıda olanlar memurlar ve eş kefalet alınmamış körü körüne yüksek tutar kredi vermek hata kısa vadeyi de bankacıdan ziyade ben 1500 öderim Yada birsenede kapatırım vs tarzı cümle kurulduysa bankacı vermiştir yoksa 48 ay isteyen birine Yok sen 12 ayda öde demez kimse.Sicil affı bizde hep yanlış anlaşılıyor bankaya takmıştım af çıktı gidip gene takabilirim yaklaşımı hatalı. Yoksa Kanuni takibini kapatan biri af çıkmasada gidip kredi çekebilir bunun önünde Yasal bit engel yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thearsiv -- 14 Eylül 2017; 13:47:31 >
  • Öncelikle merhaba geçen sene annem ev alırken 100bin TL lik bir konut kredisi çekmişti. Ödeme planında ise bu senenin kasim ayında 50bin TL sini ödemek üzere bir ödeme planı oluşturuldu. Ama bazı durumlardan dolayı o 50bin TL yi ödemesi zor gözüküyor. Şube müdürünün söylediğine göre o parayı ödemezse eve haciz geleceği şeklinde olmuş. Hiçbir şekilde tekrar yapılandırma falan yapılacamayacağını söylemiş. Bu ne kadar doğrudur? Doğru ise başka ne yapılabilir yardımcı olursanız sevinirim..

• 100 binliralık konut için 50bin ara ödeme sizi zorlayan durumu gerçekten merak ettim. Banka yapılandırıp yapılandırmamakta özgürdür sözleşme çift taraflıdır ve değişiklik her iki tarafın rızasıyla olur. Yasal takibe intikal etmesi ve icra satış süreci için taksidin 90 gün gecikmiş olması gerekir.

• arkadaşlar şuan ki puade nım 952 .. kredi ve kartımda duzenli ödüyorum herhangi bir gecikmem yok şuan itibariyle sadece kmh eksi binde o hesaba da giriş çıkış oluyor sürekli... KREDİ ÇEKEBİLMEM İÇİN MAAŞ BANKAM GENEL MÜDÜRLÜĞÜN EKRANINA DÜŞÜREBİLSEK DİREK ONAYLATIRIZ DEDİ.. AMA DİREK RED VERİYOR DEDİ EN AZ 1000 PUAN OLSA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÜŞMESİ KOLAY OLUR DEDİ. ŞİMDİ BENİM PUAN NE KADAR ZMAANDA 1000 İ GECER.. AYDA KAÇAR KAÇAR ARTIYOR BU ZIKKIM? BİLGİSİ OLAN VARMI
  • quote:

arkadaşlar şuan ki puade nım 952 .. kredi ve kartımda duzenli ödüyorum herhangi bir gecikmem yok şuan itibariyle sadece kmh eksi binde o hesaba da giriş çıkış oluyor sürekli... KREDİ ÇEKEBİLMEM İÇİN MAAŞ BANKAM GENEL MÜDÜRLÜĞÜN EKRANINA DÜŞÜREBİLSEK DİREK ONAYLATIRIZ DEDİ.. AMA DİREK RED VERİYOR DEDİ EN AZ 1000 PUAN OLSA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DÜŞMESİ KOLAY OLUR DEDİ. ŞİMDİ BENİM PUAN NE KADAR ZMAANDA 1000 İ GECER.. AYDA KAÇAR KAÇAR ARTIYOR BU ZIKKIM? BİLGİSİ OLAN VARMI

Hocam sizi etkileyen kmh.duzenli para girisi cikisi olsada eksideyken puan istediginiz gibi olmaz.ve puani hesaplayan merkez bankasi.parametreler belli ama hesaplamayi onlardan baska bilen yok.

Buyrun emsal olacaksa.5 kredi karti 3 miktari az kredi

Mart ayinda.puanim 0.krediler ve kredi kartlari hep gecikmede.hepsi ama.nisansa ailevi yukten kurtulus ve duzene girme

Nisan.4kredi karti 3 kredi.gecmis borc yok.kmh borcu yok.1 karti 1 gun geciktirdim benim essekligim.para vardi son odeme gununu sasirdim.1 gune donemsel gecikmeye giriyosun.puan 0

Mayis.tum kartlar ve krediler zamaninda.gecmis borc 0.puan 992

Haziran tum odemeler zamaninda eksiksiz.kmh borcu yok.puan 1008

Temmuz.tum odemeler zamaninda eksiksiz.kmh borcu yok.1 adet olumsuz kredi basvurusu.puan 1041

Agustos tum odemeler zamaninda eksiksiz.kmh borcu 0.puan 1042

Eylul.yine hersey eksiksiz .kmh borcu 0.puan 1025

Her ay muhakkak toplam borcum azalmis.duzenli odeme yaptigim aydan itibaren.puanimin dustugu ay bile oldu.

Nisanda toplam borcum 42 bin iken suan 22 bin.azala azala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 21 Eylül 2017; 21:28:12 >

• kmh oldugu için ekim ayında 1000 puanı göremeyecegim heralde anladığım o .. bin tl bulup kmh kapatmak gerek .. kredi kartında limit olsa oradan kapatacaktım ..limitte artırmıyorlar arkadş köşede sıkıştım
  • quote:

kmh oldugu için ekim ayında 1000 puanı göremeyecegim heralde anladığım o .. bin tl bulup kmh kapatmak gerek .. kredi kartında limit olsa oradan kapatacaktım ..limitte artırmıyorlar arkadş köşede sıkıştım

Yeni kredi karti basvurusuda yapma.limitte artirma

Olumlu sonuclanirsa banka borclanabilirligin arttigi icin riskli goruyor.red yediginde yine olumsuz etki ediyor demisti bankaci arkadasim

• beklemekten başka yol görünmüyor anlaşılan.....
  • Arkadaslar ben kredi çekmek istedim ama suan aktif SGK olmadigindan dolayi alamıyorum. Puan vs 1200 hali hazirda odedigim bir kredi daha var 6-7 ay sonra bitiyor.

8000TL lik kredi çekmem gerek. Babam devlet memuru maaşı 5000 civarı. Üzerine aylık 1600 tl ödediği konut kredisi ve 2 tane de ihtiyaç kredisi var birine 300 diğerine 200 ödüyor. Ödemeleri düzenlidir. Sizce 8000 tl lik bir kredi daha alabilir mi Akbankdan 20bine kadar on onay mesajı gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasorcaprazi

Arkadaslar ben kredi çekmek istedim ama suan aktif SGK olmadigindan dolayi alamıyorum. Puan vs 1200 hali hazirda odedigim bir kredi daha var 6-7 ay sonra bitiyor.

8000TL lik kredi çekmem gerek. Babam devlet memuru maaşı 5000 civarı. Üzerine aylık 1600 tl ödediği konut kredisi ve 2 tane de ihtiyaç kredisi var birine 300 diğerine 200 ödüyor. Ödemeleri düzenlidir. Sizce 8000 tl lik bir kredi daha alabilir mi Akbankdan 20bine kadar on onay mesajı gelmiş.

ING,Finans,Enpara,Akbank gibi bankaların internet şubelerinden kredi başvurusu yap. Onun dışında aktif bir sgk kaydı olmadan çok zor kredi çekmek.
  • Merhaba,
    Ben 4000 maaşla çalışyorum ama kara listedeyim bir çok bankada icra takibim var 1 adet maaş haczim var oğlum 2000 maaşla çalışıyor oğlumun üzerine 100000 ev kredisi kullanabilrmiyiz benim gelirimi ek gelir olarak gösterebilirmiyiz taksitleri yüksek ödemek istiyoruz Teşekürler
  • kod27 K kullanıcısına yanıt
    Sizi kefil alsalar kefil alınacak durumunuz yok işin içine girseniz oluru varsada bozulur oğlunuzun geliri kurtarmıyor.

• pasorcaprazi kullanıcısına yanıt
    Babanız alır sıkıntı gözükmüyor en kötü 2 küçük krediyi kapatıp tek kredide toplayıcım desin üzerine 8000 talep etsin çıkacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: thearsiv

Babanız alır sıkıntı gözükmüyor en kötü 2 küçük krediyi kapatıp tek kredide toplayıcım desin üzerine 8000 talep etsin çıkacaktır

Size yaziyorum ama EVKUR dan alisveris yapan yapacak olan herkes okusun dikkat etsin..

Gecen ay evkurdan bir derindondurucu aldim.ben evkuru acik hesap senet seklinde oldugunu saniyordum..ama teknosadan telefon alirmis gibi minor kredi cekiliyormus...bana bunu kimse demedi..yillardir acik hesap senet seklindeymis,yeni gecmisler bu uygulamaya.kasadada odeme planini imzalarken bi bilgi verilmedi.yada bi bankaci ile hic muhattap olmadim.evragimi alirken,evimin merkezde olmadigini ayin 2-3 unde merkeze gelip kirami verirken yatirsam sorun olurmu dedim.1 gun gecikmeden ne olur...tabiki odeyebilirsiniz dediler ciktim

Aylardir kredi notumu duzeltmek icin ince eleyip sik dokuyorum...odemelerimi hic aksatmiyorum...bugyun findeks alayim dedim...basimdan kaynar sular dokuldu...adima tuketici kredisi alinmis...dondurucuyu minor kredi usulu almisim....1100 tl..aylik odeme 136 tl..

Kredi 1 gun geciktigi icin donemsel gecikmeye girmisim.puanim dusmus...gecikmede hesabim goruluyor..

Beynimden kaynar sular dokuldu

1.diyelimki imzaladigim kagitta bu yaziyor cin yazisiyla.. kasada 1 gun gec odesem bise olurmu dedigimde niye tabiki olmaz dediler...kredi bu aman hocam diyebilirlerdi

2.hicbir banka gorevlisi ile muhattap olmadan nasil adima kredi cekilir

3.diyelim bu kredi ok.ayin 1i odemem lazim.1i pazar gunu.krediler hafta sonuna gelirse ilk is gunune atar otomatik olarak..ben pazartesi yatirmisim..kredi notum niye duser?niye gecikmeye girerim..

4.madem kredi verdin..ver bi hesap numarasim..ben krediyi elden odemek zorundamiyim...belki dag basinda yasiyorum....

Bu ay kredi cekicektim diye kac aydir odeme kasiyorum..basima gelene bak

..bankacimla konustuk izah ederiz sorun cikmaz diyor ama ya cikarsa...notum dustu...son alti ayim tertemiz krediler kartlar..simdi 1 adet donemsel gecikme gozukiyor..ayrica bankacim diyorki...bu olay kacinci hocam..is acicak millete...sadece eldeb aliyorlar para....adam koye gidiyor 2 ay gelmiyor..bi geliyo cart 2 ay kredi gecikmesi

Bankacim olumlu konustu ama sizce sorun olustururmu?

Birde findeks raporunda ilk defa karsilastigim bi durum oldu

Bir kredimi 1 gun gec yatirsam...donemsele girer..para yattigi halde gecikmis borc yazardi...donemsel borc 1 urun...borc tutari 0 diyor

Detaya indigimde gecikme olan urunde normalde kullanilmayan bir ifade kullanilmism.ne gecikme ay sayisi yazisi var ne odeme olmus yazisi...- isareti koymuslar..assagiya resimleri ekliyecegim...

Bakin.eylul ayinin altinda gecikme varsa gecikme..yoksa okey isareti olmaliydi.assagida tanimi olmayan bi ifade kullanilmis

Buda oteki dedigim olay.gecikme var borc yok...normalde borc odensede bi sonraki doneme kadar geciken mebla yazardi

Aciklamasi nedir bunun

Not:gecikme olarak bahsedilen kesinlikle bu...diger odemeler yapildi...tek tek kontrol ettim

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.