Şimdi Ara

Ücretsiz kedi sahiplenmek isteyenlere, 2 Van kedisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Biri 4.5 yaşında erkek, diğeri 3 yaşında 3 dişi Van kedilerimi yeni işimde seyahatlerim arttığı için sahiplendirmek durumundayım. İkisi de bembeyaz, gözleri farklı renk. Erkek olan maalesef doğuştan kulakları duymuyor. İkisi de kısırlaştırılmış.

Onlara benden daha iyi bakabilecek birine/birilerine beraber ya da ayrı ayrı sahiplendirmek istiyorum. Tüm malzemeleri yanlarında verebilirim ve kesinlikle herhangi bir ücret talep etmiyorum. Tek şartım İstanbul içi olması ve iyi bakılacaklarından emin olmam.

Özelden iletişime geçmenizi rica ediyorum.
    Ücretsiz kedi sahiplenmek isteyenlere, 2 Van kedisiÜcretsiz kedi sahiplenmek isteyenlere, 2 Van kedisiÜcretsiz kedi sahiplenmek isteyenlere, 2 Van kedisi

• Umarım ayrı ayrı vermezsiniz.
  • Gerçekten çok üzücü. Keşke şartları zorlayıp siz bakabilseniz de hayvanların psikolojisiyle oynanmasa.
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 23 Eylül 2021; 19:12:29 >
  • inşallah hocam, siz de çevrenize sorup soruşturursanız sevinirim, insanlar bir tanesinin sağır olduğunu duyunca vazgeçiyorlar, halbuki diğer kedilerden bir farkı yok, seslendin mi dönmüyor o kadar
  • schweppes2013 S kullanıcısına yanıt
    şu an zaten şartları zorlayarak bakıyorum da her seyahatimde birilerine teslim etmem ya da ev anahtarı vermem mümkün olmuyor. çevrenizde birileri olursa lütfen haber edin, ben de bunları sahiplendim, onlara benim bugüne kadar baktığımdan daha iyi bakabilecek birilerine ihtiyacım var.
  • Arkadaslar arayisim devam ediyor, cevrenizde kedi sahiplenmek isteyen biri olursa lutfen haber verin
  • Amma da şirinlermiş keratalar tez zamanda yeni sahiplerine ulaşırlar umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şaka gibi Vanlıyım Van'da van kedisi bulamıyorum ücreti 500tl den başlıyor :D
  • s_mail S kullanıcısına yanıt
    Bende ankarada ankara kedisi bulamiyorum hocam her taraf normal kedi dolu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kappa Face kullanıcısına yanıt
    bekliyoruz hocam, talip oluyor da 2 gün sonra kedilerin psikolojisi bozuk geri gelsinler istemiyorum :/
  • Çok güldürdünüz sabah sabah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.