Şimdi Ara

Ücretsiz Diablo 3 hesabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
4.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bagzı donanımsal sorunlardan dolayı Diablo 3 ü full performans bilgisayarımda oynayamıyorum ve buda canımı sıktı.Bunu bahane ederek Diablo evreninden 1 hafta falan uzaklaşıp 1 haftalığına formdan bir arkadaşa hesabımı devredicem.Aynı hesap içerisinde Wow ve Sc 2 oldugundan o Diablo oynarken bende diğer ki oyunları oynamaya devam edicem. Pm ile gerçekten sağlam bir referans ve forumda güvenilirliğiyle tanınmış(Musakka Ziver gibi) bir arkadaş mesaj atarsa hesap 1 ve ya isteğine göre 2 haftalık onundur.

• hahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

hahaha
    Aynı hesapta aynı anda Starcraft 2 ve Diablo 3 oynanamaz diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Aynı hesapta aynı anda Starcraft 2 ve Diablo 3 oynanamaz diye biliyorum.

aynı hesapta 2 farklı wow hesabı varsa 2 bilgisayardan 2sinede girebiliyosun aynı anda.
  • quote:

hahaha

Komik mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyaLGuarD

quote:

hahaha

Komik mi ?

Alıntıları Göster
    Hocam boşverin vermeyin kendinizi niye riske atıyorsunuz. Bazı insanlar göründükleri gibi olmayabiliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Hocam boşverin vermeyin kendinizi niye riske atıyorsunuz. Bazı insanlar göründükleri gibi olmayabiliyorlar.

Alıntıları Göster
    Tanıdığın birine versene ben aynen senin yaptığını yapmayı düşünüyorum tek sorun aynı anda aynı hesaptan sc2 ve d3 oynanabiliyor mu?
  • quote:

Ya zaten yarına kadar kesin düşünen çıkmassa vermekten vazgecicem.Bir oyun hesabı içinde kendi karakterini satan insanada zaten birşey diyemem ben insanlığımı yaparım gerisini fazla takmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyaLGuarD

quote:

Ya zaten yarına kadar kesin düşünen çıkmassa vermekten vazgecicem.Bir oyun hesabı içinde kendi karakterini satan insanada zaten birşey diyemem ben insanlığımı yaparım gerisini fazla takmam.

Alıntıları Göster
    haklısın sen 1 hafta bakma adam kassın senin çarı.sonra hop şifreyi değiştir oyuna devam et.öyle bi avanak bulursan banada haber ver.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: yaesada

haklısın sen 1 hafta bakma adam kassın senin çarı.sonra hop şifreyi değiştir oyuna devam et.öyle bi avanak bulursan banada haber ver.:)

Alıntıları Göster
    oyunu indirecek net hızım olsaydı yardımcı olurdum zaten merakta ediyordum ama inene kadar 1 hafta geçer zaten
  • quote:

Ne alaka arkadaşım 1 haftalığına veriyorum diyor zaten adamın kendi hesabı istediği gibi değiştirir.Diablo 3 oynamak isteyip oynayamayanlar için iyi bir fırsat bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

quote:

Ne alaka arkadaşım 1 haftalığına veriyorum diyor zaten adamın kendi hesabı istediği gibi değiştirir.Diablo 3 oynamak isteyip oynayamayanlar için iyi bir fırsat bu.

Alıntıları Göster
    Verme dostum verme. Yardımseverlik başka şey risk almak başka

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Royalguard arkadaşla buna benzer bir şifre alışverişimiz olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Starcraft 2 key'i vermiş ya da almıştım tam hatırlamıyorum Güvenebilirsiniz sıkıntı çıkmayacaktır.

Ama dikkat et hocam çakal dolu burası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 8 Haziran 2012; 15:41:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Royalguard arkadaşla buna benzer bir şifre alışverişimiz olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Starcraft 2 key'i vermiş ya da almıştım tam hatırlamıyorum Güvenebilirsiniz sıkıntı çıkmayacaktır.

Alıntıları Göster
    ya sanki eleman iyilik yapıyomuş gibide bi durum olusmus yani. arkadas oyunu oynayamıcak haliyle leveling de yapamıcak. 1 hafta hesabı alan arkadas bedava leveling yapıcak yani. pover leveling in 80 100 dolar oldugu bi piyasadan bahsediyoruz. burda iyiligi hesabı alan ve levelı kasan yapar.yapılan iş = diablo account ucreti. 1 haftada 60 a kasılır rahat rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: chicheck

ya sanki eleman iyilik yapıyomuş gibide bi durum olusmus yani. arkadas oyunu oynayamıcak haliyle leveling de yapamıcak. 1 hafta hesabı alan arkadas bedava leveling yapıcak yani. pover leveling in 80 100 dolar oldugu bi piyasadan bahsediyoruz. burda iyiligi hesabı alan ve levelı kasan yapar.yapılan iş = diablo account ucreti. 1 haftada 60 a kasılır rahat rahat

Alıntıları Göster
    Talep yoksa ben alabilirim hesabı ancak 1 hafta değil şuanda blizzardın satış işlemini düzeltmesini bekliyorum o düzelene kadar oynayabilirim, pratik yapmış olurum hem ^^

• quote:

Talep yoksa ben alabilirim hesabı ancak 1 hafta değil şuanda blizzardın satış işlemini düzeltmesini bekliyorum o düzelene kadar oynayabilirim, pratik yapmış olurum hem ^^

Alıntıları Göster
    Valla ben de talibim zaten benim olmayan bi hesabı bi oyun var diye alıp değiştircek değilim herkes bilir benim burda bu oyunu ne kadar aradığımı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komi

Valla ben de talibim zaten benim olmayan bi hesabı bi oyun var diye alıp değiştircek değilim herkes bilir benim burda bu oyunu ne kadar aradığımı :)

Komi bir aydır D3 almaya çalışıyor benim oyun ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: girmiyor

quote:

Orijinalden alıntı: Komi

Komi bir aydır D3 almaya çalışıyor benim oyun ona

Teşekkür :D E bilmeyen kalmadı zaten forumda herkes biliyor.Bütün eleştirilerimin altına bile oynamadığımı daha alamadığımı yazıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: chicheck

Arkadaşım senin aklın mantığın yerinde mi niye oyle saçma bir şey yapmak için en az 250 tl lik hesabımı riske atayım mantıklı ol biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Evet hocam sizden Sc2 beta keyi almıştı ve o key sayesinde oyunu kafamde şekillendirip baya saatlerimi harcadım VoodooRush ve Gorsar arkadaşlara pm attım bakalım cevapları doğrultusunda onlar hesabımı kullanabilirler main karakterimde dahil Diablo 3 te''İSTEDİKLERİNİ'' yapabilirler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.