H

Yüzbaşı
23 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 130 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 12 Aralık tarihinden beri internetim yok. Fiber 50mb kullanıcısıyım. İlk aradım bölgesel dediler. Sonra yine aradım yarın sabah düzelecek dediler. Cuma günü de arıza kaydı oluşturdular. Ekipler gelecek bakalım inşallah bugün. Normal fıstık gibi işleyen internet şu an yok. Bakalım ne olacak sonumuz.
Arkadaşlar 10 gün kadar evvel samsung 55q60r tv aldım. Tv güzel hoş beğendikte fakat gün geçtikçe bir sorun oluşmaya başladı. Karanlık ekranda bulutlanma. Yetkili servisi çağırdık iki kere. İlki işleme koyulmamış dönüş bile yapılmadı. Kendim arayıp sormasam haber verecekleri yok. İkincisinde geldiler baktılar. Sonuç bu bir arıza değil. Tvniz gayet iyi durumda. Buyurun arkadaşlar resmi buraya koyuyorum. Yorum sizin.
Teknosa internet sitesi üzerinden 11.10.2019 da philips 50pus6704/62 marka televizyon aldım. Kuruldu gayet güzelde televizyon. Fakat bugün televizyonun arkasındaki kabloları toparlayayım derken televizyonun askı aparat bölümlerinin sanki kullanılmış gibi tozlanma ve iz yaptığını farkettim. Teknosa bana ikinci el ya da teşhir ürün satmış olabilir mi ?
Arkadaşlar iyi forumlar. İki gün önce teknosa internet sitesi üzerinden başlıkta gördüğünüz 50pus6704/62 seri numaralı televizyonu aldım. Ekipler geldi kurdu sağolsun. Ancak bir sıkıntı var gibi. Hareketli sahnelerde veya el kol hareketlerinde sanki bir donma,yavaşlama,takılma oluyor. Ayrıca sağ sol hafif açılı izlediğimizde renk kaybı hissediliyor. Televizyonu 3499 TL'ye aldım. Sizce durum nedir? Sizce yasal cayma hakkımı kullanarak iade etmelimiyim ? Edersem bu fiyat bandında ne önerirsiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar size bir sorum olacak. Bu nevi şahsına münhasır monitörümle alakalı. Ben ps4'ümü bilgisayarımın monitöründe kullanmak üzere hdmi to vga çevirici aldım. Bu çeviriciye güç sağlaması için üzerinde micro usb güç girişi bulunmakta. Bu giriş takılmadığı taktirde çevirici monitörü besleyemiyor akabinde ps4'ten görüntü alamıyoruz. Neyse taktım kullandım. Herhangi bir sıkıntı olmadı. Gayet güzel görüntü de aldım. Sabah oldu pc kullanmak için monitörün vga kablosunu ps4'den çıkarıp pc'ye taktığımda ne göreyim. Görüntü alamıyorum. Allem ettim kullem ettim akşama kadar uğraştım. Vga'dan görüntü alamadım. Windows logosu geliyor hoşgeldiniz ekranında input not support yazısı çıkıyor. Sonra dedim birde ps4'te kullandığım hdmi to vga'yı takayım belki öyle görüntü gelir. Taktım görüntü gelmedi. Dedim bu çeviriciye güç sağlayan micro usb'yi de takayım belki gelir. Ana bi baktım görüntü geldi. Eee çıkarıyorum micro usb'yi gidiyor. Takıyorum geri geliyor. Yaklaşık 7 senedir kullandığım monitör 1 günde micro usb güç kablosuna bağımlı hale geldi. Sizce durum nedir ? Saçma değil midir ? Yoksa benim aptal monitör akıllanıp başka işler mi çeviriyor ? Siz arkadaşlarımdan yardım beklemekteyim. Teşekkür ederim.
Arkadaşlar benim işlemcim amd phenom 955 ikinci elden bir 1050ti almak istiyorum 1080p de oyun oynayacağım işlemcim göründüğü gibi eski. Darboğaz yaşayacağım kesin fakat sorum ne kadar darboğaz yaşarım ve orta-yüksek oynamama yeterli olur mu ? Şimdiden teşekkürler.
200m'e kadar mevcuttur yani 2 gb. Gb başı 55 tl'dir ilgilenenler pmden ulaşabilir referanslarımı inceleyebilirsiniz.
Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacak telefonu 3-4 gün önce satın aldım fakat tarayıcı performansı özellikle de chrome performansı çok kötü; takılıyor kitleniyor 10-15 saniye sonra anca kendine geliyor diğer tarayıcıları da denedim sonuç benzer. Telefonun özellikleri de kötü sayılmaz snapdragon 410-1 gb ram sizce normal mi ? Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar bildiğiniz üzere teledünya dün gece itibariyle türksat 4a uydusuna geçiş yaptı benim sormak istediğim görüntüde bozulma yaşayan var mı biraz buğulu göstermeye başladı sanki netlik gitti denilebilir ya da ben mi kıllandım anlamadım yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.
Bugün sabah uyandığımda next-12 hd set boxa güncelleme gelmişti onu yükledi acaba güncellemeyle neler düzeltilip eklendi bilen var mı ?
Hakkında
Meslek: Çevre Mühendisi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 913
İkinci El Bölümü Mesajları: 66
Konularının görüntülenme sayısı: 18.837 (Bu ay: 121)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 419 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.