Şimdi Ara

Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
79
Favori
63.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biraz uzun sürdü ama faydalandık. teşekkür ederim

• Keyi aldım, aktif ettim. Otomatik yenilemeleri iptal eder etmez hesap tekrar normal hesaba döndü, game pass silindi. Bi daha uğraşamıcam. Yine de paylaşım için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maskeli Bilo -- 12 Ekim 2021; 20:39:19 >
  • We’re out of codes and working to get more.

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt

adblocker'unuz açık mı? açıksa kapatıp deneyebilir misinniz

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt

hala aynı şeyi diyor, çerezleri silip deneyeceğim.

• kredi kartıyla ödeme yapıp sonra aboneliği iptal etsek olmaz mı illa sanak kart ile mi yapmak gerekiyor

• PC'den hiç bir şekilde kodu alamadım çerez silmeme rağmen. Bende mobilden tarayıcıdan xbox kodu olan siteye girdim ve kodu alabildim. Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | 

• Ayrıca hiç provizyonla uğraşmak istemeyenler mobilden uygulamayı indirip premium denemesi yaparsa kredi kartı ödeme şekli ekliyse direk 14 gün üyelik veriyor 0 lira olmasına rağmen uygulama üzerinden premium deneme üyeliği başlatabildim. Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | 

• 2 dk içerisinde kod verdi. Paylaşan arkadaşa teşekkürler.

• Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt

Aynı şeyi bana da yaptı ama xbox da bir kaç kez giriş çıkış yaptıktan sonra düzeldi sistem. Tekrar denemenizde fayda var.

• Bakalım buna

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @tst- Dostum teşekkür ederim 3 aylık kodum geldi sayende.Bu arada gamepasse 3 aylık kodu girerken game pass benden kart no falan istedi onuda oluşturduğum sanal kart yaptım.crunchyroll üzerinden ödeme yinelemesini iptal edelimmi sizler ne yaptınız ?

• Daha önce Gamepass kullanıp da yeniden bu kodu deneyen oldu mu ?

• luckylukegs L kullanıcısına yanıt

Her iki tarafta da yenileme kapatmakta fayda var. Sadece xbox yenileme kapatınca sapıtıyor, hesabı görmüyor. Ama sonra düzeliyor.

• Önce kodu kabul etti 3 ay başladı dedi kapattım yeniden açtım şimdi tekrar katılın diyor xbox'da bunu yaşayan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImKeynes -- 12 Ekim 2021; 22:9:49 >
  • Teşekkür ederim yararlandım.

• Hala benden herhangi bir ücret alınmadı :)

• Zaris kullanıcısına yanıt

Sanal en para kredi kartı ancak ücret alınmadı.

• Papara ve sanal kartla denememe rağmen unauth. hatası alıyorum. Karşılaşan var mı aynı durumla. Paylaşım için de ayrıca teşekkürlerr.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.