Şimdi Ara

Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
79
Favori
63.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yani aslında 3 ay ücretsize ek olarak 45 tl ye 1 aylık ultimate alınca toplamda 4 ayı ultimate'e çeviriyor. düz xbox pc ile xbox ultimate farklarına baktım da konsolu olmayan sadece pc'ciler için çok da değmiyor gibi. ancak xbox live gold ile ayda 3 oyun ücretsiz veriyormuş onlar iyi olursa değebilir sanki. önerir misiniz 45tl vererek 4 ay ultimate yapmayı yoksa düz 3 ay ücretsiz daha mı iyi?

• Fifa 20 veya fifa 21 i bu EA PLAY ile sadece 10 saat mi oynayabiliyoruz? Bu oyunlar eski, fifa 22 icin 10 saat sınırı mantıklı ama sanki bu sınır eski oyunlarda olmuyordu?

Yani 10 saat oynanabilecekse bosuna ugrasmayayim, sadece fifa icin yapacagim oluyorsa. Bilen bir forumdas bilgilendirebilirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avastos -- 12 Ekim 2021; 15:45:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkürler. Şimdi aktive ettim, MS Flight Simulator'ı merak ediyordum, şimdi indiriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

yani aslında 3 ay ücretsize ek olarak 45 tl ye 1 aylık ultimate alınca toplamda 4 ayı ultimate'e çeviriyor. düz xbox pc ile xbox ultimate farklarına baktım da konsolu olmayan sadece pc'ciler için çok da değmiyor gibi. ancak xbox live gold ile ayda 3 oyun ücretsiz veriyormuş onlar iyi olursa değebilir sanki. önerir misiniz 45tl vererek 4 ay ultimate yapmayı yoksa düz 3 ay ücretsiz daha mı iyi?

Hocam eğer daha uzun süre ultimate e çevirme planınız varsa ki benim var çok da uygun değil bence çünkü bir kereye mahsus ultimate e dönüşüyor. Bu söylediğim ana hesap için geçerli. Bende konsol için 3 veya 4 kere 6 aylık mail ile kendime hediye gamepass kodu gönderip 1,5 veya 2 senelik gamepass alıp sonra ultimate' e çevirmeyi düşünüyorum ki gamepass konusunda da bu şekilde öneriliyor. Bence de mantıklı olan uzun vadede bir gamepass üyeliği (2 veya 3 yıl) sonra ultimate'e çevirme.👍 Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Game pass ultimate birleşik krallıkta şuan indirimde 1 sterline alınıyor. Bölge değişiyor mu bilmiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler çok makbule geçti Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | 

• teşekkürler

• 3ay gamepass aldım.

Papara sanal kart ile hata verdi.

Enpara sanal kart ile sorunsuz aldım.Vpn kullanmadım Ad block kapattım..

Teşekkürler.

EA play olayını anlamadım ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 12 Ekim 2021; 16:54:8 >
  • benim haberim yoktu bu konu sayesinde öğrendim. tam da back 4 blood oynamak istiyordum fiyatı yüksek geliyordu çok makbule geçti. paylaşan arkadaşa teşekkürler.

• eyvallah aldım

• Almayi denedim ama is bankasi kredi kartini kabul etmedi. Soyle bir uyari verdi. `The region in which your payment option was issued and your Store region need to match.`

• enpara kredi kartım ile hiçbir sorun çıkmadan alabildim fakat papara sanal kartla almaya çalışan arkadaşım sürekli hata aldı. sanırım karttan karta problem çıkabiliyor.

bu arada crunchyroll hesabının premium üyeliğini hemen yenilemeye kapatsak sıkıntı çıkar mı? 14 gün sonra haberimiz olmadan para çeker bu Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 12 Ekim 2021; 17:56:15 >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt

ea play olayını ben de anlamadım hesabım birleştirilmiş durumda ama olmadı

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt

knk bende olamdı nedense hepsini denedim.

• Teşekkür ederim

Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! |
  • kasvaa2 K kullanıcısına yanıt

enpara kredi kartı sanal kartıyla denedim sorunsuz oldu bende ama papara sorunlu.

• "We’re out of codes and working to get more."

normal reklam engelleyicisini kapamıştım. vpn'nin reklam engelleme servisi sıkıntı çıkarmış, aldım kodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 12 Ekim 2021; 18:31:21 >
  • MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN OLDU

• kasvaa2 K kullanıcısına yanıt

mobil uygulamada hangi kartı kullandınız acaba?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.