Şimdi Ara

Uçakta gıda taşıma hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
39.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi geceler, önümde iki uçuşum var biri yurtiçi biri yurtdışı. Yurtdışına sucuk,zeytin,zeytinyağı,salça götüreyim dedim Bunlar tabi hediye fakat pegasusu demin aradım "sırt çantasında" sucuk taşınabilir mi diye sormak için. Fakat tereddütsüz "yiyecek taşınması yasak" dediler. Aranızda sorun yaşayan oldu mu önceden? Sırt çantasına sucuk koyabilirmiyim kilo sınırını aştığım için sırt çantasına koyayim dedim. Herkese iyi akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kabine sokmasalar bile valize koyup verebilirsiniz akacak bisey olmasin yeter. ucagada sokarsiniz hic bisey olmaz bence.

• Sırt çantasına yiyecek ve sıvı almıyorlar. Valize koyman lazım.

• Sırt çantasına koymuyorum o zaman herşey alt bagaja. Umarım birşey olmaz :)
  • katı ve akacak birşey olmadıktan sonra iyi paketlenmiş koku yapmayan şekilde gayet götürülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

katı ve akacak birşey olmadıktan sonra iyi paketlenmiş koku yapmayan şekilde gayet götürülür

Hocam koli bandıyla sarsam bile birşey derler falan göze alamadım. Birşey dememeleri lazım aslında kokmuyor akmıyor
  • Hocam sucukdur peynirdir o tarz şeyleri vakumlatıp bavula atın hiç bir sıkıntı çıkmaz salça falanda kavanozla gider ama zeytinyağını bilemedim

• Bana hiç açtırmadılar sırt çantasının içini sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum. şans biraz da. söyleme sıvı var diye 2. kontrolden geçebilirsen sıkıntı olmaz.
  • Teşekkür ederim beyler yarın ilk uçuşumu gerçekleştireceğim, durumu yazarım :)
  • Ben sırt çantasına hep su koyarım şuana hiç kimse anlamadı İç hatlar ama.Dış hatlarda anlarlar büyük ihtimal
  • Dostum görmedikten sonra sıkıntı yok. Yeterki gıdanın yanına metal bisey koyma. Yani adam metali görmek için açıp baktığında görmesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkayblack kullanıcısına yanıt
    koli bandıyla sararsan narkotikten çekerler hocam ne yapıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

koli bandıyla sararsan narkotikten çekerler hocam ne yapıyorsun

Aynen hocam koli bandını çıkarmıştım, bantlamaya niyetlenmiştimki aklıma geldi dertsiz başıma zorla dert acmiyim hadi dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayblack -- 19 Aralık 2015; 10:18:35 >
  • Hacı sucukları iyi sarsaydın keşke leş gibi kokar valiz sonra tecrübeyle sabittir
  • anlamadıkları sürece herşey serbesttir hocam dünyada
  • Beyler problemsiz geçirdim herşeyi Ama sucukları ne kadar sardiysamda leş gibi kokuyor bavul @Cruiser33

• hanımın el cantasında mevye suyu ve biçok yicek sokmustuk kimse bişey dememişti.ama sucuğu valize koy almazlarsa çöpe gider yazık olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.