Şimdi Ara

Et Kesiği Oldum Nasıl Geçer??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
86.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce salona başladım ilk günü normal geçirdim zaten spor yapıyordum hafif ağrılar vardı onun gazıyla ikinci gün biraz abarttım ağırlıkları zorladım kendimi ve bugün kalktığımda üstümü nasıl giydiğimi hatırlamıyorum dostlar kollarım kopucak gibi bunun acısını azaltmak için ne yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cok ağır olamamakla beraber yine spora devam etki hamlığı at üzerinden. birde her duştan sonra sıcak suyla bi duş al kesinlikle. eğer ki dayanamıyorsan git bi acile volteren+muscoril yaptır
  • Ham haldesin daha eğer 1 haftaya geçmezse sakatlanmışsın demek çünkü ağrılar en fazla 1 hafta sürüyor ortalama.

• quote:

Orijinalden alıntı: spidermanisokanorumcek

cok ağır olamamakla beraber yine spora devam etki hamlığı at üzerinden. birde her duştan sonra sıcak suyla bi duş al kesinlikle. eğer ki dayanamıyorsan git bi acile volteren+muscoril yaptır

Antrenmanlara gltmeli miyim bu halde yoksa geçmesini mi beklemek daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: JonSnow7

quote:

cok ağır olamamakla beraber yine spora devam etki hamlığı at üzerinden. birde her duştan sonra sıcak suyla bi duş al kesinlikle. eğer ki dayanamıyorsan git bi acile volteren+muscoril yaptır

uzun zaman spor yapmadgn için birden asılınca bu ağrılar normal. hafif yapsaydın bile olurdu. çünkü hamlaşmışsın. spor yaptıkca kasların gelişir alışır ve hamlığını atarsın bu aradada ağrıların gider. ama özellikle spordan sonra sıcak duş yapmalısın her zaman

• Ben de uzun aradan sonra geçen gün tekrar başladım iki gündür montumu giyerken cikartirken yardım alıyordum artık o hale geldim. Bugün yine gittim su an ağrı yok yarın yine gideceğim, ya bekle geçmesini ya da üstüne git alisirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: BuyingLife

Ben de uzun aradan sonra geçen gün tekrar başladım iki gündür montumu giyerken cikartirken yardım alıyordum artık o hale geldim. Bugün yine gittim su an ağrı yok yarın yine gideceğim, ya bekle geçmesini ya da üstüne git alisirsin

Hocam üstüne gldeceğim galiba seviyorum çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: JonSnow7

quote:

Git tabi. Antrenmana başladıktan bir süre sonra ağrıların azalacak, tabi vücut dinlenmeye geçtiğin de tekrar başlayacak. Yaklaşık 10-15 günlü bir süreç mecbur çekeceksin. Eve geldiğin de ılık bir duş al ağrıyan bölgelere masaj yapıp kan dolaşımını hızlandırmaya çalış bu ağrılarını bir nebze azaltacaktır.

• Aci ama.. civi civiyi soker taktigini uygulayacaksin. 2 gune gecer maksimum
    Ekleme: bol su ic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi welowis -- 26 Aralık 2013; 22:12:52 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • up'lıyor gibi olacağım ama geçen hafta spora başladım aynı dertten muzdariptim konu acacaktım tekrar bu konuyu görünce söylenenleri uyguladım bir de 1 gün spora gidip 1 gün hafif yürüşler yapmaya calıstım bir de sürekli sıcak su ve masaj uyguladım et kesiği olan yerlere.

Bir de şurda yazdığı gibi spordan sonra muz yemek et kırıklarını engelliyormuş, emin olamadım ama yemeye çalışıyorum:https://hastadoktor.com/spor-sonrasi-et-kirigi-kesigi-nasil-gecer-ne-iyi-gelir/
  • Kes kurtul.

Demişler DH ataları.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.