Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1853. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MSefa23 , mansion0345 , mansion0345 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir - 16 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
88.168
Cevap
1.337
Favori
4.695.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18511852185318541855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reyiz

Suan sisirmisler fiyati 7bin kusure falanda normal fiyati 4500 covaridna seyrediyor ben kuponla ve indirimle bu fiyata aldim.

Alıntıları Göster
    Güzel fiyata almışın hayırlı olsun güle güle kullanın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Yazdığım mesaj gitmemiş en sona eklediğim smileyde fazladan fazladan gitmiş. Dh web sayfaları her zaman ki gibi stabil.

Dün N11 indirim kuponu ile beraber 55" Samsung 55NU7400 model televizyonu 4.250 liradan satın aldım. Bakalım nasıl birşey çıkacak ödeme sayfasına onay verirken elim titredi

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hocam sizede güle güle kullanın iyi fiyata almışınız sizde

• burakk1903 B kullanıcısına yanıt
    Sagolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sn10ur1 kullanıcısına yanıt
    2018 model samsunglar dts çözmüyor hocam nu7500 modelini inceleme fırsatım olmadı ne desem ezbere olur..mu8000 de kapalı kutu zor bulunur artık
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    motion performansı hariç üzmezler yalnız vestel modeller işletim sistemi ve ayar olarak çok kısıtlı bütçe olarak yormazsa yine samsunglara bakın derim
  • WildClawzz kullanıcısına yanıt
    oyun konusunda üzebilir motion performansı pek iyi değil
  • 65 İNÇ BELKİ 70 İNÇ DE OLABİLİR NE ALABİLRİZ ARKADAŞLAR
    6 BİNE KADAR..DÜN LG ALACAKTIM GÜVENEMEDİM...NE ÖNERİRSİNİZ..
  • magnumm kullanıcısına yanıt
    o fiyata 65inch hiçişey alınmaz hocam :) alacağınız tvdende ne kalite ne performans olarak hiçbişey beklemeyin o fiyata alınacak tek tv 55inch nu8000 modeli
  • https://m.n11.com/awox-awx-10943st-43110cm-fullhd-uydu-alicili-200hz-usb-led-tv-P243141025

1147tl geldi bu ürünü aldım. Awox ben geçen yıl 82 ekran almışdım(600tl geçen yıl) şimdiki awox 82 ekran 800tl en uygun. Mutfağıma aldım çok iyi görüntü kalitesi ama sesi biraz dengesizdi. Yani az açsam sesi duymam ama diğer odaya kadar ses gelir o derece Şimdide bunu aldım dedemlere hediye olarak umarım memnun kalırlar. 200hz full hd çözünürlükdeymiş 109 ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pusat1249 -- 12 Kasım 2018; 15:9:57 >

• RNNN kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/led-tv/lg-65uk6100-65166-cm-4k-uhd-webos-smart-tvdahili-uydu-alici-P296653554

bu ürün vardı 400 de kupon vardı almadım..bu yaramaz mı??..fiyat kaça kadar çıkmam lazım önerebileceğiniz ne var..65 inç den düşük olmayacak ama..
  • Arkadaşlar merhaba.Oturma odasındaki televizyonum kardeşimin ps4"ü sağolsun sürekli dolu olduğu için odama bir televizyon almak istiyorum.Odam küçük.Yatağımın karşısındaki duvara monte edeceğim birşey arıyorum.Büyük televizyonları severim ama oda küçük olduğu için bana çok yakın kalacak.Bu yüzden orta halli birşey arıyorum.

1000-1500 tl bütçem var.Marka ve performans takıntım yok.Sadece işten döndüğüm zaman yatağımda filmimi rahatça izlemek istiyorum.

Not:Bu arada ekran boyutlarından fazla anlamıyorum ;(

• Arkadaşlar gecen sene kasim da 55mu8000 4600tl vatan bilgisayarda almiştim indirim vardi ama sanirsam bu tv yi agzimdan kacirarak hediye vericem dedim hediye vericegimde agabeyim olucak 4500-5000tl ye bilinmedik marka yada sacma sapan bi marka alacak diye gel vereyim dedim tm dedii dügün hediyesi:))) şimdi bana tv önerin 55 kücük geldi yada ne bileyim biraz daha büyük olsun isterdim 65 inç bakiyorum da fiyatlar ucukk ne yapicam bilmiyom:))) agabeyim sonuçda para versede alamam akil verin:))

• Ben de 2 gündür araştırıyorum. 65NU8500 e bayıldım ama fiyat biraz zorluyor. 8500₺ civarı buldum en düşük. 7000 lere düşerse alırım bu cihazı. Hiç olumsuz yorum yok.

• murteki kullanıcısına yanıt
    İzleme mesafeniz kaç metre hocam..
  • Migrostan Samsung LT32E310MZ modelini 1099 a aldım. Mitvbox ile full HD film standart modda arka isigi 14 e contrasti 90 a indirmeme ragmen harika goruntu verdi. 48H6470 modeli de var bende samsungun. 32 nin yaninda halt etmis resmen benim 48 lik :). VA panel kullanıyor yanılmıyorsam. Bf de de ps4 yanina ekledinmi tadindan yenmez

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Abinize olan duygularınız takdire şayan hocam 😊 Allah sizi iki Cihanda da sırt sırta eylesin!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esatunal3402 E kullanıcısına yanıt
    Allah razi olsunn da 4000-5000tl gidip arrcelik gurindig vestel gibi fiyat alicakken orda dur dedm para verirmi vermez mi bilmemem ama tahminim o yönde yok tv taksiti yeni bitti yeni taksit cikardim yapicak bişey yok:)))bnmde işime geldi 65 inç alirim diye ama fiyatlar faiş fiyatlar ne alicam bilemedim..

• arkadaşlar merhabalar daha önce bu soru bir çok kez sorulmuştur ama affınıza sığınarak birde ben sormak istiyorum.
    n11 kampanyasında samsung 49nu7100 led tv aldım. kurulum için samsung servisinden gelecekler kurulumun ücretsiz olduğunu biliyorum ama duvara montajda bu ücretsiz hizmete dahil mi?(Duvar askıaparatı var)
  • Arkadaslar yenı tv alıcam butcem 3500 tl ıp tv stabil kullanabılecegım cocukların ınternetten cızgıfılm ızleyebılecegı 49 50 ınc uzun sure kullanabılecegım tv onerilerınızi beklıyorum.Suan 42lm 615 kullanıyorum.Yorumlardan aklıma yatan 50 uk 6470 var.Modelı yılı onemlı deıl saglam olsun mumkunse 100 hz olsun.Bırde 50 hz bana ne kaybettırır yardımcı olursanız cok sevınırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cskn20 -- 13 Kasım 2018; 13:6:27 >
  • Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    4-5 metre civarı

• 
Sayfa: önceki 18511852185318541855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.