Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: berden Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
88.044
Cevap
1.332
Favori
4.690.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18531854185518561857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 49r7020u aldım. sorusu olan sorabilir ilerde yanıtlarım.
    evet ips panelli tv satın aldım. linç edebilirsiniz. üstelik fakir işi regal.
  • arkadaslar Sony XF8096 Hakkında bilgisi olan var mi ?
    Bu TV hakkinda ki dusunceleriniz nelrdir ?
  • Merhabalar
    23.11.2018 25.11.21018
    ANKARA Kentpark Avm LG OLED FUAR ALANI.
    LG oled tv ve diğer ürünlerde çok özel fiyatlar sunulaçak adetli sayıda
    ANKARA KENTPARK LG SHOP MAĞZASI
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32
    0312 219 91 35
  • Bu panasonic 2018 modelleri nasil buluyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Bu panasonic 2018 modelleri nasil buluyorsunuz?
    Hocam panasonic de güzel marka başarılıdır ama bi LG kadar olamaz diye tahmin edıyorum oled konusunda
  • Arkadaşlar bu işin ehli olanlar lütfen yardımcı olsun.

99-109 ekran arası bie tv bakıyorum.Samsung ya da LG alacağım.tv akıllı olmalı ve 4k şart.

tv izleme,netflix,youtube için alıyorum.playstation sahibi değilim. Tv'de oyun oynama amacım yok.

Bugün Vatan'da Samsung 43nu7400 modeli önerdiler.her ne kadar ips de olsa renkler keskindi.fiyatı şu an 4200 lira ama 3500 lirayı bile görmüş.kara cuma (23 Kasım) indirimi kapsamında tekrar fiyatı iner dedi Samsung satış temsilcisi.

Bu işten iyi anlayanlar fikir verebilir mi bu tv hakkında? Sizce almalı mıyım? Ips niyeyse pek tavsiye edilmiyor bu forumda.

Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler...

• dallass kullanıcısına yanıt
    Konuya demin bir mesaj yazdım yardıma ihtiyacım var. Fikir verirseniz sevinirim

• dallass kullanıcısına yanıt
    Curved ne gibi olumsuzluğu var ki karşısınız? Ben hep flat kullandım bu sefer Curved almayı düşünüyordum. Aydınlatırsanız sevinirim.

• Beyler, yeni TV alacak kişi servis kurulumu yaptığında neleri test ettirmeli?
    Neyi kontrol etmeliyiz?
    Acil help
  • murteki kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar

Bu konuya yüzlerce üye/misafir giriyor ve hemen hemen aynı şeyler soruluyor,

Zamanında birçok kez cevaplanmış bu aynı sorulara tekrar bir cevap yazmak olası değildir ancak bunun yerine

Bu forumun yukarıda güzel bir "arama" özelliği var

Bu özelliği kullanarak, bu konuyu açtığım 4 yıl boyunca ele aldığım

VA - İPS Panel

50 - 100 Hertz

Düz Flat - Curved panel

Işık/Kontrast vs. gibi

aklınıza takılabilecek "neredeyse" tüm soruların karşılığı bu konu içeriğinde bulabilirsiniz,

Yapmanız gereken sadece "arama" bölümünü kullanmak

Arama terimi: ?????

Kim tarafından: dallass

Örneğin arkadaşımızın sorusu için "curved" konusunda yazdığım bir yazıyı bulmak ve mesaj linkini paylaşmak için ben dahi arama bölümünü kullandım

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=131113395

• Takip edenler var ise Gittigidiyor

SAMSUNG 49NU7100 7 Serisi 4K UHD TV

3.440 TL az önce indirim mesaji geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: gül_ym

Takip edenler var ise Gittigidiyor

23.11.2018 de bu ürün 3099tl den satılacak denıyor düşünen varsa haftaya beklesin.
  • 46PDL8908s televizyonum satılıktır. Arka standıyla birlikte satılık isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaniyorsunfuatabi

46PDL8908s televizyonum satılıktır. Arka standıyla birlikte satılık isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir.
    Fiyat nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytug25

Bugün arçelik mağazasına gittim Grundig New York 40 CLX 8670 BP modeli tvye bakmak için, biraz eski bir model olduğu için mağazada yok dediler ama bana aynı paneli kullanan başka bir grundig tv gösterdiler

Uydu bağlı olmadığı için kanal geçişlerine bakamadım, ancak menüleri çok hızlıydı, bozulan televizyonum lg 1080p ips paneldi, bu televizyonun renkleri biraz daha az canlı ips panele göre. Ancak daha önce samsung 4k tvde de bunu gördüm,ips olmayan modeller biraz daha cansız oluyor renkleri ancak 1-2 güne göz alışınca sıkıntı olmaz bence

Görevli arkadaşa sordum panel olarak grundig modelleri çoğu lg panel, gerisi samsung panelmiş, arçelik modellerin tamamı samsung panelmiş, ne derece doğru bilmiyorum, bana söylenen bu

Usb ile film açtırmak istedim, tv üst bir raftaydı görevli arkadaş yetişemedi, onu deneyemedim

Ben büyük ihtimal pazartesi yada salı gibi bu tvyi sipariş edicem, merak eden olursa resim falan atarım elime ulaşınca...
    Merhaba; bahsettiğiniz 40 CLX 8670 modelini ben de almak istiyorum ancak hiç bir yerde bulamadım gibi arçelik mağazalarında. Siz grundig marka televizyon aldınız mı ? Eğer aldıysanız hangi modelini aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_gece66 -- 16 Kasım 2018; 16:3:28 >

• mavi_gece66 M kullanıcısına yanıt
    Alcaksaniz arcelik quantum dot tv olani alin

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkürler ancak ben 40 inç almak istiyorum. 2000 tl civarlarına. Dediğiniz model 55 inç gördüğüm kadarıyla
  • Arkadaşlar 50 inç ve üstü çok da pahalı olmayan ips panel 4k tv önerileriniz var mı acaba? Bütçem kısıtlı o yüzden üst seviye bir model yada marka takıntım yok. Fikir verebilirseniz çok mutlu olurum

• mavi_gece66 M kullanıcısına yanıt
    hepsiburada yorumlara bakınız ne yazmış bak ona göre alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gül_ym

Takip edenler var ise Gittigidiyor

Bu model va panel midir?
  • 
Sayfa: önceki 18531854185518561857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.