Şimdi Ara

Tv karşılaştırma konusunda yardımcı olabilir misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, internet üzerinden vestel 42FA7500 almıştım, ancak bana 43fb7500 gönderilmiş. Vestelin kendi sitesi üzerinden iki tvyi karşılaştırdım lakin boyut dışında çokta farklarının olmadığını gördüm. Sizlerinde bu konu hakkında görüşlerinizi almak isterim, ona göre iade edicem ya da kurulumunu yaptırıcam

• 42FA7500 modeli 43FB7500 modelinden ~50 TL daha pahalı görünüyor. Siz kaça aldınız bilmiyorum tabi internet fiyatları böyle. Onun dışında 43FB7500 modeli 2016 model ve ses çıkış gücü biraz daha iyi. USB giriş sayısında dezavantajı söz konusu. Satın aldığınızda 2 adet iken size gönderilende 1 adet. En azından internette bulduğum bilgiler böyle. USB girişinin 1 adet olması sorun değilse (Vestel yazılım güncellemesi durumları falan nasıl bilgim yok ama) 2016 model olduğu için yazılım güncellemesi konusunda daha avantajlı olabilir.

Size hangisi daha çok lazım ona karar vermelisiniz USB girişinin 1 adet olması sıkıntıysa geri gönderin :) Diğer bütün özellikleri dediğiniz gibi aynı.
  • İnceleme için teşekkür ederim. Usb giriş sayısı benim için çok fazla önem taşımıyor.

Konuyu açtıktan sonra biraz daha araştırma yaptım ve şu kanıya vardım. 42fa7500 2015 üretimi vestelin, 43fb7500 ise aynı tvnin 2016 modeli bir kaç değişiklikle. Kurulum için yarın gelecekler, gelen arkadaş zannediyorum ki daha iyi bir karşılaştırma sunacaktır bana.
  • BeLLaMY39 kullanıcısına yanıt
    USB girişleri önem taşımıyorsa aralarındaki en önemli fark 2016-2015 model olma durumu. Yazılım güncellemesi durumunu da sorarsanız iyi olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.