Şimdi Ara

TUVTURK Muayene Randevusunu Kaç Gün Sonraya Veriyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
16.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 hafta sonra falan aracın muayenesinin tekrarlanması gerekiyor, ruhsat arabada olduğundan gidip almaya üşendim. Randevu aldıktan kaç gün içerisinde çağırıyor bizi? Adana'da yaşıyorum

• Muayene tekrarına kaldı iseniz 1 ay icinde randeusuz aynı istasyona gidebilirsiniz. Yalnız yüreğir ve seyhan istasyonu oldukca yoğun olmakda :) yarın ilk işin randevu almak olsun bence. ayrıca istasyonlar sizi çağırmıyor randevuyu hangi güne ve saate aldıysanız o gün ve o saatte orada olmanız gerek
  • bulunduğunuz yerdeki istasyonun yoğunluğuna göre değişiyor sanırım. İşi garantiye almak için muayene tarihinden 1 hafta önce randevu almanızı öneririm.
  • @Styric muayene tekrarı değil hocam, 1 hafta falan günü kaldı...

İlginize teşekkürler.
  • Randevu alirken, gunude alirsiniz...
  • Gaziantep'te aynı gün için alınabiliniyor
  • Randevuyu internet sitesinden alıyorsunuz. Gün ve saati seçiyorsunuz. Eğer gideceğiniz şubede yoğunluk varsa bu süre uzar. 1 hafta sonrasına filan alabilirsiniz belki.

Randevu İçin >https://reservation.tuvturk.com.tr/Web.UI/DisplayContent.aspx
  • silivri deki istasyok için baktığım günün bikaç saat sonrasına yer bulmuştum ben
  • Arkadaşlar benim muayene haftaya.. 1 gün geçirdim diyelim. ne kadar fazla öderim? Tüvtürkün siteden randevu alma kısmında randevuyu muayene tarihinden sonraya yazarken 7.97 TL lik bi ceza çıkıyor. Bu kadar az olur mu? Para elimize ay sonunda geçecek 1 hafta veya 1 ay gecikirsem yine 7.97 TL ceza ödücem değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Arkadaşlar benim muayene haftaya.. 1 gün geçirdim diyelim. ne kadar fazla öderim? Tüvtürkün siteden randevu alma kısmında randevuyu muayene tarihinden sonraya yazarken 7.97 TL lik bi ceza çıkıyor. Bu kadar az olur mu? Para elimize ay sonunda geçecek 1 hafta veya 1 ay gecikirsem yine 7.97 TL ceza ödücem değil mi?

Ceza günlük olarak hesaplanıyor. Randevu sayfasında otomatik hesaplıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Arkadaşlar benim muayene haftaya.. 1 gün geçirdim diyelim. ne kadar fazla öderim? Tüvtürkün siteden randevu alma kısmında randevuyu muayene tarihinden sonraya yazarken 7.97 TL lik bi ceza çıkıyor. Bu kadar az olur mu? Para elimize ay sonunda geçecek 1 hafta veya 1 ay gecikirsem yine 7.97 TL ceza ödücem değil mi?

Ceza günlük olarak hesaplanıyor. Randevu sayfasında otomatik hesaplıyor.

Yani? 1 ay geçirsem yine 7.97 TL ceza ödeyeceğim değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.