Şimdi Ara

Tutunamayanlar - Doğu Demirkol & Ece Çeşmioğlu & Zafer Algöz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
3
Favori
5.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitter da vatandaşın biri #tutunamayanlar ivedik taklidi bir tip ve annesi rolünü geziciye vermek zorunda mısınız? demiş.

Bu insanların galiba dünyadan haberi yok. Gezi eylemlerine gitmeyen sanatçı mı var. Sanatçıların büyük kısmı gitti. Tutunamayanlar kadrosunun da çoğu gitti. Bunların kafasıyla hareket edilse ülkede ne dizi ve film çekilir çünkü oyuncu oynatacak oyuncu bulamazsın.

Geziye sadece mualif sanatçılar gitmedi.
  • 5 dk izledim Leyla ile Mecnun Çakması.
    Başroldeki arkadaşta aşırı kötü oyunculuğu.
    Sadece Zafer Algözün canlandırdığı karakteri başarılı buldum.Zaten kendisi çok iyi bir oyuncu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcx kullanıcısına yanıt
    mecnun yine izletiyordu hocam kendini.bu başrol arkadaş konuşması filan aşırı itici.
  • İlk bölüm de umduğumu bulamadım. Daha zekice bir senaryo ve komedi bekliyordum. İnşallah toplar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruaF1912

mecnun yine izletiyordu hocam kendini.bu başrol arkadaş konuşması filan aşırı itici.
    O arkadaşın yeteneksizsinize katıldığı videoyu herkes izlemeli Seyircinin kovduğu tek yarışmacı :))) Ara rollerde idare eder ama başrol nasıl yapmışlar çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcx

O arkadaşın yeteneksizsinize katıldığı videoyu herkes izlemeli Seyircinin kovduğu tek yarışmacı :))) Ara rollerde idare eder ama başrol nasıl yapmışlar çözemedim.

Alıntıları Göster
    Yalnız o yarışmadan sonra Doğu Demirkol çok değişti. Bunu bir çok kişi dile getiriyor. Güldür Güldür Şov'a çıktı ve orada herkes gülüyordu ona. Orada seyirciyi zorla güldürtmüşlerdir diyen çıkabilir diye yazayım o imkansız çünkü ona insanlar para verip gidip izliyor ve üstelik biletleri palı da yani kimseye para verip geldiği bir etkinlikte zorla gülün diyemezler.

• Doğu Demirkol'u seviyorum ben. Çok izlemem kendisini ama Ölümlü Dünya filminde olsun, bu dizide olsun beni rahatsız etmedi kendisi.

• ilk bölümden sevdim umarım devam eder
  • Ilk 15 dk sonra kapattim bos zaman kaybi sadece

• hakkaten yazık yaa
    çay mevzusu,at mevzusu,işsizlik,sahil kenarı... vs. LMnin çok kötü bir kopyası, başrol zaten oyunculuk adına 0.
  • Seyredilir

• Ne yalan söyleyim ikinci bölüm ilk bölümden daha güzeldi

• Tam ilk bölümü bitirdim az önce, bir de baktım ikinci bölümü gelmiş youtube’a. Bu gece onu da izlerim, sardı beni bayağı.

Zengin abla kardeş ve kafedeki kadınla kocası dizinin zayıf karakterleri gibi geldi, diğerleri fena değil.

• İkinci bölümü de izledim yok, hala beni sarmadı. Hikmet abi ve eşi karakterleri, İrem karakteri falan çok itici geliyorlar bana.

Yine bir tek Zafer Algöz'ün sahnelerini beğendim, özellikle Nef'i ile alakalı kısım iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 15 Ocak 2020; 3:41:20 >
  • Andy Selva kullanıcısına yanıt
    İkinci bölüm az önce bitti bir an bile sıkılmadım, bir tek şu zengin kadının kardeşine hala alışamadım, çok itici.

Onun dışında ilham perisi, şair ve Doğu Demirkol’un sahnelerinde yarılıyorum

• Farklı bir hava var filmde biraz daha ilerleyince daha iyi olabilir müzikler abartı olmazsa daha iyi

• Bazı yerlerde Doğu Demirkol şive yapmasın filan diye eleştiri yapanlar olmuş ama şive filan yapmıyor aslında.
  • İkinci bölümde Nef'i sahnesi çok iyiydi. Zafer Algöz gerçekten usta bir oyuncu. Gayet samimi bir dizi. Umarım erken bitmez ve gereğinden fazla uzamaz. Bu edebiyat ziyaretleri devam etmeli. Beni en çok güldüren ve etkileyen kısım o oldu.
    " Neymiş? 'Ajk bir simiti paylaşmakmış...' Ajk değil oğlum o - fukaralık! Ajjlık ajjlık! "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 15 Ocak 2020; 16:19:3 >
  • Doğu Demirkol kendini oynuyor zaten, adamın normal hali de neredeyse böyle. Bazı karakterler L&M'yi hatırlatıyor olsa da dizi fena değil, izlettiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Doğu Demirkol kendini oynuyor zaten, adamın normal hali de neredeyse böyle. Bazı karakterler L&M'yi hatırlatıyor olsa da dizi fena değil, izlettiriyor.
    Tam sayılmasa da öyle sayılır. Beni dizide şiveli konuşmaya çalışıyor diyenler şaşırtıyor. Ben mi yanlışım diye bir kaç video'ya baktım ve şive filan cidden yapmadığı ortada. Sanırım insanları yanıltan dizide ki ses kalitesi. Çünkü Doğu yanlışım yoksa ilk defa bir dizide oynuyor ve dizilerde kullanılan mikrofonların kalitesi ile gösterilerde ve tv programlarında kullanılan mikrofonların kalitesi farklı.

Dizide esas şive yapan karakter aslında Zafer Algöz tarafından canlandırılan peri. Bu arada dizide ki oyuncuların pek çoğunun sesi normal de diziden azıcık farklı. Bunun iki temel nedeni var.

1. Ses sistemi
    2. Dizilerde daha akıcı konuşuyorlar replikler yüzünden ve bu sesleri az biraz değiştiriyor.

Mesela Ece Çeşmioğlu'nun bile sesi dizilerde ki sesinden az biraz farklıdır. Çünkü normal konuşmasında daha tane tane konuşuyor. Röportajlarını dinlerse insanlar farkı göreceklerdir.

Doğu ilk defa bir dizide gördüğümüz içinde insanların aklı bence ister istemez röportajlarında ki ve komedi gösterilerinde ki konuşmasına gidiyor ve dizide sesini değiştiriyor sanıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.