Şimdi Ara

Tutunamayanlar - Doğu Demirkol & Ece Çeşmioğlu & Zafer Algöz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
3
Favori
5.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tutunamayanlar - Doğu Demirkol & Ece Çeşmioğlu & Zafer Algöz

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem'e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur. Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık'ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem'in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir.

İrem'i etkilemenin yolunun iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün bağnaz ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan'la (Zafer Algöz) karşılaşır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.

Oyuncu Kadrosu: Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Zafer Algöz, Şinasi Yurtsever, Bülent Çolak, Yeliz Kuvancı, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Özlem Tokaslan, Dilek Çelebi, Uğur Serhan, Sahra Kübra Gümüş, Naz Özgülüş, Barış Yıldız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 15 Ocak 2020; 16:46:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok gitmiyor abi dizi.
    Kesinlikle oyuncularda sorun yok.
    Kardeş payindaki oyuncular olsun,geniş ailemizin ulvisi ve zekaisi olsun adamlar oynuyor ama replikler sağlam olmayınca kurtaramiyorlar.

-kendine çeken karakter yok.
    -tarik'in İsmail abi gibi bir kardeşi dostu yok daha. Şair Lütfi, profesör vs o boşluğu dolduramadi daha.

Haftaya arda kural geliyormuş onun için izlerim artık duruma göre bırakırım.
    Berbattı son bölüm. Zevkler ve renkler diyorum ama gerçekten berbattı. Gönderme üstüne gönderme yapacağız diye aşırı derecede zorlamışlar. Bölümün tamamı ona buna göndermeyle geçiyor.

Sol göndermesi de şaşırtmadı beni, ben de diyordum ne zaman böyle bir şeyi sıkıştıracaklar araya diye, bu bölümeymiş kısmet. Yapmasalar şaşardım.

Aşk muhabbeti de iyice baydı, ilhan perisinin sahneleri dışında hiçbir sahne dikkatimi çekmiyor. Bölümü ileri sara sara bitirmek zorunda kaldım bazı yerlerde.

Arda Kural'ı da saçma bir rol ile getirmişler. Oradan pek bir şey çıkmaz.
  • Fragmanını izledim, hoşuma gitti. Doğu Demirkol'dan beklentim büyük. Ayrıca Zafer Algöz'de oynuyormuş madem, şans verilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel duruyor ama bakalım izleyip göreceğiz.

Ece Çeşmioğlu'nun çok ilginç bir çekiciliği olduğunu da inkar edemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEHET -- 3 Ocak 2020; 17:16:32 >
  • İlgimi çekti,göz atacağım yarın.
  • Değişik bi konu hoşuma gitti. İzleyelim bakalım.

• ısmarlama trt dizisi bir tane özgün bir şey yok.
  • Fena başlamadı. Başrolde ki oyuncu da pek güldürmüyor bu arada

• İnternete düşünce ilk bölümü izleyip değerlendireceğim arkadaşlar. Umarım Oğuz Atay'a gönderme vs. vardır. Sonuçta isim ortada.

• Güzel espriler vardı bence gideri var gibi duruyor. En azından bir şansı hak ediyor

• Çekirdek le iyi gider

• Yani fena değil. Ama diziler 2-3 saat olduğu sürece bu şekilde devam etmez ve her bölüm kalite düşer. 1 sezonda 20-30 bölüm yapacaksan 1-1.5 saat yap.

Bir de bu komedi dizileri yaygınlaştıkça herkese hitap etsin diye çoğu şey değişiyor. Daha pembe dizi havasında geçiyor.

Keşke BluTV puhiTV Netflix gibi hizmetler daha da yaygınlaşsa Türkiye'de de daha kaliteli içerikler görsek. Aynı dizinin 5. Defa farklı oyuncularla çekilmesinden bıktım. Hiç özgün şeyler çıkmıyor artık. Zaten komedi dizisi kalmadı TV'de. Her dizi dram olmuş. TRT'de eskiden bu kadar dram yoktu. L&M gibi kaliteli dizileri vardı hepsi harcandı. Aldıkları vergileri pelin çift gibi yeteneksiz/cahil yalaka insanlara veriyorlar. Kadının sunmadığı program yok neredeyse ana haberleri bile o sunacak.

Edit:1.5 saatmiş dizi iyi umarım böyle devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 9 Ocak 2020; 20:16:9 >

• İzlerken çok sıkıldım. Şahsen beğenmedim. Zafer Algöz'ün sahneleri dışında da pek ısınamadım. Bir tek onun sahneleri bir tık iyiydi sanki.

Dizi bana L&M ile Kardeş Payı karışımı gibi geldi. Fantastik yerleri L&M, mahalle kısımları Kardeş Payı'nı hatırlattı. Ama komedi olarak uzaktan yakından alakası yok ikisiyle de bana göre.

Şinasi Yurtsever de direk Kardeş Payı'ndaki Hilmi tiplemesinin aynısını yapıyor. Zorlama geldi bana.

Sonuç olarak, dizi bende merak uyandırmadı, izler miyim bilmiyorum ama merakla takip edeceğimi sanmam.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    katılıyorum zafer algöz'ün sahneleri dışında elle tutulur bir yanı yok dizinin.belki ilerleyen bölümlerde düzeltirler diyeceğimde sanmıyorum.
  • Zafer Algöz'ün ilham perisi sahneleri harikaydı. Edebiyat göndermelerini çok sevdim. Edgar Allan Poe sahnesinde gülmekten karnıma ağrılar girdi. Genel olarak sevdim, devam edeceğim. İzlerken güldüm.
    Ne demiş bazı ilham perileri: "Edebiyat karın doyurmaz, sadece çay içirir." O zaman bize bir çay daha lütfen!

• Ben çok beğendim kendimden baya da birşey buldum dizide. Boş cv nin sebebinin mürekkep bitmesine bağlanması, gerçekten ince güzel espriler var.

• Ben baya beğendim ilk bölümü, iyi espriler vardı. Özellikle ilham perisi muhabbeti çok iyiydi :D Bi kardeş payında ki hilmiyi oynayan adamı sevemedim, kardeş payında da sevmezdim, burda da aynı oynuyor zaten.
  • Kadro cok iyi. Senaryo ve replikler cok basit geldi. Bir kac espri haric baya vasatti.sanirim bi daha izlemem

• Ben sevdim aslında belkide ana karakter beni yansıttığından olabilir
  • Başrol oyuncusu Çok itici normalde de pek sevimli değil. Mutlu ol yeterdeki Mecnun gibi tembel.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.