Şimdi Ara

Tutunamayanlar - Doğu Demirkol & Ece Çeşmioğlu & Zafer Algöz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
3
Favori
5.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zafer Algoz muthis bir oyuncu, o var diye baslamistim iyiki de baslamisim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsallah reyting kurbani olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Susuz, soğuk dudaklardan döküldü birkaç hece.
    Bak, gökyüzü berrak, yağmur var ve ıslandım.
    Her dervişin dimağında yer eden bir bilmece.
    Yıl 57, yer Nedim divanında bir gece.
    Huzurlu bir ses yükseliyor Sıla-i Rahim'den.
    Ölmenin tam zamanı hazır hava güzelken.
    Çeşminden dökülmüş doğarken kıvırcık saçların,
    bir ezanla fısıldanmış en güzel isim; adın

Lütfü'nün yazdığı şiir.
  • Zafer algöz ve ece çeşmioğlu hatrına şu leyla mecnun çakmasi Tutunamayanlari izlim dedim onda da vermişler başrol diye kekonun tekine salak salak şive yapmak dışında bişiy yok irite ediyo izledikçe.. Adamın orjinal konuşmasi zaten şiveliyken bide üstüne komik olsun diye ekstra şive eklemesi ???? Yazik oluyo Ece'e resmen her sahnede yıldız gibi parlayip durumu kurtarmaya çalişiyo yanındaki kütüğe rağmen..

Şöyle bi baktım Reyting sıralamasi zaten dizinin iptale gittiğini bas bas bağiriyor, başrol tarık inanilmaz gereksiz ve itici rahatsiz verici izlerken.. Ne olursa olsun yinede Zafer algöz ve Ece için izlemeye direniyorum izleyecek dizim yok çünkü.. Dizideki bence en değişik karakter şu fakirliğe özenen yağiz karakteri, keşke daha fazla diyalog ve rol yazılsa ona..
  • Bu bölümün her anı dolu doluydu. Bayağı sahneye güldüm izlerken. Puşkin sahnesi, Diyojen sahnesi, yemek sahnesi; hepsi iyiydi. Gittikçe güzelleşiyor ve karakterler oturuyor.

• Diziye bir tek ben ısınamadım herhalde. Aşırı yapmacık ve soğuk geliyor. O samimiyeti hissedemiyorum, karakterler çok yavan. Bir de şu geçmişe dönülen yerlerde aynı oyuncuları oynatmasınlar bir zahmet. Puşkin'i oynayan kişiyle ilk bölümlerdeki Firavun'u oynayan kişi aynı mesela. Sırf bundan dolayı bile o sahnelere ısınmakta zorlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Zafer algöz ve ece çeşmioğlu hatrına şu leyla mecnun çakmasi Tutunamayanlari izlim dedim onda da vermişler başrol diye kekonun tekine salak salak şive yapmak dışında bişiy yok irite ediyo izledikçe.. Adamın orjinal konuşmasi zaten şiveliyken bide üstüne komik olsun diye ekstra şive eklemesi ???? Yazik oluyo Ece'e resmen her sahnede yıldız gibi parlayip durumu kurtarmaya çalişiyo yanındaki kütüğe rağmen..

Şöyle bi baktım Reyting sıralamasi zaten dizinin iptale gittiğini bas bas bağiriyor, başrol tarık inanilmaz gereksiz ve itici rahatsiz verici izlerken.. Ne olursa olsun yinede Zafer algöz ve Ece için izlemeye direniyorum izleyecek dizim yok çünkü.. Dizideki bence en değişik karakter şu fakirliğe özenen yağiz karakteri, keşke daha fazla diyalog ve rol yazılsa ona..
    Ece'nin karakterini biraz daha iyi yazsalar ben çok daha mutlu olacağım. İrem güzel bir karakter ama henüz benim hayalini kurduğum komiklik düzeyinden biraz uzak.
    Belkide uzun zamandır Ece'yi komedide görmediğimiz için fazla komik bir karakter beklentisine de girmiş olabilirim bilemiyorum.

Ama Ece çok güzel. Neredeyse ilk defa bir dizide Ece'nin saç ve makyajını beğendim. Ece muhteşem bir oyuncu. Onu izlemek insanı mutlu ediyor. Gecen sene Dogville Tiyatro oyununda muhteşemdi. Bu senede Mert Fırat ile bir oyunda oynayacaktı. Hatta provalarına başlamıştı. Ama sinema filmi yüzünden sanırım oyunu bırakmak zorunda kaldı. Çünkü oyunun başlamasına 1 hafta kala hala filmin çekimleri devam ediyordu.

Bu arada gecen sene Mart ayı gibi Mert Fırat ile Bembeyaz adlı bir filmde başrol oynadılar. Nisan ayı başında Ece setten fotoğraf atmıştı Mert ile. Film bir festival filmiymiş. Ece bir röportajında öyle demişti. Ben yapım ekibinden birine sormuştum bana sinemalarda gösterilecek hatta fragman için 1 ay önce teslim ettik filmi demişti. O konuşmanın üzerinden 5-6 ay geçti ses seda yok. O iş ne oldu merak ediyorum çünkü proje hakkında hiç bir haber yok. Sadece bir iki sinema sitesinde filmin adı ve oyuncu kadrosu yazıyor o kadar. Imdb bakınca da filmin sayfasında hala çekim devam ediyor gibi görünüyor. Sanırım güncellemeyi unuttular.

• Yeni bölüm başladı,o giriş müzüği ney ya sadasdasdasds
  • Yolum Beykoz'a düşünce Tarık'ın evini ve kitap kafeyi ziyaret edeyim dedim, çekim yoktu. Bir dahakine ilham perisini görmeyi umuyorum, ajk meselesinde güzel ve yaratıcı fikirleri lazım bana.

Tutunamayanlar - Doğu Demirkol & Ece Çeşmioğlu & Zafer Algöz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 18 Şubat 2020; 22:52:13 >

• Hocam neresi burasi tam?

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Hocam neresi burasi tam?
    Hocam Beykoz Medineli Hacıosman Akfırat Sokak.

https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/televizyon/tutunamayanlar-dizisi-nerede-cekiliyor-haritali-41419491

buradan konuma bakabilirsiniz, ev ile kafe arasında 1 dakika mesafe var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eyvallah, sagolasin

• Bomba bir dizi.Leyla ile mecnunla kiyaslaniyor ama bana gore ondan daha samimi bir dizi.Sahdi fikrim Komiklik olarak leyla ile mecnunun ilk iki sezonundan daha komik değil ama diğer sezonlarından daha komik .

• Altıncı bölüm en iyi bölümdü. Çok dolu dolu mesajlar vardı. Girişte müziği duyarken gülmeye başladım bile. Sondaki elma sahnesinde ise gözüme yaş gelecekti neredeyse. Keloğlan, Kant, Yunus Emre... Harikaydı. Fehmi karakteri fazlasıyla iyi yahu, helal olsun. Tiktaka çaktıkları sahnede yarıldım.
    Ayrıca Arda Kural kadroya dahil oldu. Hoş geldi, kendisini çok severim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tutunamayanlar - Doğu Demirkol & Ece Çeşmioğlu & Zafer Algöz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 22 Şubat 2020; 18:0:23 >
  • Reyiz be.

• Ahahaha son bölüm efsane yav.
  • 7. bölüm çok güzeldi. Olması gerektiği gibi tam tıkırında gidiyor bence dizi. Doğu bazılarına çok itici geliyormuş, bence iticilik bir durumu yok. Ekstra komik olmaya çalışan bir karakter değil, sıradan tipik bizim insanımız. Yapılan göndermeler hem güncel hem güzel. Verilmeye çalışılan mesajlar vs. Ben çok beğenerek izliyorum diziyi. Bu bölümü de oldukça beğendim. Sadece şeyi merak ediyorum, Lütfü abi, İlhan abi, Eylem, Vildan gibi karakterler hep aynı kıyafeti giyiyor. Malum sıcaklıklar yükseliyor yavaş yavaş, havaların ısınmasıyla bu karakterlerin kıyafetlerini ne yapacaklar acaba? Kışlık moddan yazlık moda geçmeleri lazım yavaştan.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.