Şimdi Ara

Tutunamayanlar - Doğu Demirkol & Ece Çeşmioğlu & Zafer Algöz (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
3
Favori
5.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senaryo iyide bu bölüm dizinin havası değişmiş. Görüntü kalitesi çöp olmuş, bildigin günlük diziler gibi geldi. Daha önce duymadığımız müzikler duyduk ve kötü geldi. Hele bazı yerlerdeki ses efektleri, sahne geçişleri falan ilk defa kullanıldı ve dizinin samimiyetini öldürmüş bu durum. Biliğin 7. bölüm ile dizinin havası değişmiş. Senaryo iyi gidiyor ancak izlerken rahatsız oldum. Kurgucu mu değişti ne oldu bilmiyorum ama bu durum moralimi bozdu. Belki de bütçeyi kesmişlerdir reyting düşük diye. Umarım bu durumdan rahatsız olan tek ben değilimdir. 6. bölümün bazı sahnelerinde hissetmeye başlamıştım kalitenin değiştiğini ama bu bölümün her sahnesinde rahatsız oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 26 Şubat 2020; 3:9:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya gece gece sinirlendim bazı sahnelerde oyunculuklar da abartı geldi. Samimiyet bitmiş dizide. Abartmıyorum izlerken çok rahatsız oluyorum şu an.
    Edit: Harbiden gidin ilk 5 bölüme bakın arada dağlar var. Her şeyiyle yeniden bir yapılanma var sanki dizide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 26 Şubat 2020; 3:22:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son bolum cok kotuydu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0CCF51958

Ya gece gece sinirlendim bazı sahnelerde oyunculuklar da abartı geldi. Samimiyet bitmiş dizide. Abartmıyorum izlerken çok rahatsız oluyorum şu an.
    Edit: Harbiden gidin ilk 5 bölüme bakın arada dağlar var. Her şeyiyle yeniden bir yapılanma var sanki dizide.
    Senarist Ekibinin bir kısmı değişti

İlk 5 bölümü:

Osman Nail Doğan (Aynı zamanda 2 yönetmenden biri)
    Mustafa Karataş
    Çağar Yurt
    Doğu Demirkol

Son iki bölüm:

Mustafa Karataş
    KamuranSüner
    Kaan Burak ŞEn
    Gökhan Özcan
    Doğu Demirkol

Bu arada görüntü ve sesler değişmiş diyorsunuz fakat nereden izliyorsunuz bilmiyorum ama görüntü ve ses kalitesinde değişme yok. Ben uydudan izliyorum hatta izlerken kayıt alıyorum ve görüntüler ile sesler önceki bölümle aynı. İzlediğiniz ortamda bir sıkıntı olabilir.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Evet hocam görüntü ve ses aynıymış. Her zaman izlediğim yerden izlememiştim, yeni farkına vardım. Ama yeni müzikler ve bazı sahnelerdeki gereksiz efektler diziye yakışmıyor. Kardeş Payı'na mı özeniyorlar bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 26 Şubat 2020; 16:57:53 >
  • İzletiyor kendini ama şu doğu demirkolun o ağzı nedir abi ya bilerek mi öyle yapıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crux07

İzletiyor kendini ama şu doğu demirkolun o ağzı nedir abi ya bilerek mi öyle yapıyor ?
    Çenesi yamuk hocam onun, bilerek yapmıyor.

• Son bölüm kabak tadi verdi. Umarim düzelir bu hafta.

Edit: Benim acimdan yine kötü bir bölümdü. Depo'da gecen vakit bosuna zaman kaybiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 3 Mart 2020; 23:2:55 >
  • Zayıf bölümdü.Arda kural 9. bölümde geliyormuş.

• Yok gitmiyor abi dizi.
    Kesinlikle oyuncularda sorun yok.
    Kardeş payindaki oyuncular olsun,geniş ailemizin ulvisi ve zekaisi olsun adamlar oynuyor ama replikler sağlam olmayınca kurtaramiyorlar.

-kendine çeken karakter yok.
    -tarik'in İsmail abi gibi bir kardeşi dostu yok daha. Şair Lütfi, profesör vs o boşluğu dolduramadi daha.

Haftaya arda kural geliyormuş onun için izlerim artık duruma göre bırakırım.

• Filozof Atakan sahnesi falan güzel olmuş beğendim. Çok iyi bi bölüm değildi, hafif düşük tempoda kalmış. Depo sahneleri gereksiz uzamış, Tarık'ın aşk aforizmaları baydı beni açıkçası.
  • 7. bolume gore yine iyiydi ama bir seyler hakikaten eksik gibi dizide. Acikcasi basrole dogu demirkol'u hic yakistiramiyorum. Depo sahneleri sikici ve kotuydu. Dizide peri ve fehmi favorilerim. Biraz da belgin ve yagiz kotariyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Filozof Atakan sahnesi falan güzel olmuş beğendim. Çok iyi bi bölüm değildi, hafif düşük tempoda kalmış. Depo sahneleri gereksiz uzamış, Tarık'ın aşk aforizmaları baydı beni açıkçası.
    Hahaha ben de izliyorum simdi guzel yapmislar cidden. Anne seni soyle alalim dediginde tam bekledigim tepki geldi annesinden

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Tüm Türkiye'nin beklediği tepki oydu aslında bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Twitter da vatandaşın biri #tutunamayanlar ivedik taklidi bir tip ve annesi rolünü geziciye vermek zorunda mısınız? demiş.

Bu insanların galiba dünyadan haberi yok. Gezi eylemlerine gitmeyen sanatçı mı var. Sanatçıların büyük kısmı gitti. Tutunamayanlar kadrosunun da çoğu gitti. Bunların kafasıyla hareket edilse ülkede ne dizi ve film çekilir çünkü oyuncu oynatacak oyuncu bulamazsın.

Geziye sadece mualif sanatçılar gitmedi.
    güzel bir konuya parmak basmışsın kardeşim.. ergenyuslar vehametin farkında değil ama maalesef bu kraldan çok kralcı siyasal islamcılar resmen kendilerine ait bir ülke istiyorlar. kendilerinden olmayanların olmadığı bir ülke..

diziye gelecek olursan benim jenerasyonum "leyla ile mecnun" dizisinin frekanslarına inemeyen bir jenerasyon maalesef.. ben zamanında çok met ettikleri önerdikleri halde, benden 10-15 yaş küçük insanların bayılarak izlediğini gördüğüm için bir kaç izleme çabama karşın acayip derecede zaman mekan ve mantık dışında bir dizi olması nedeni ile "buna apsürt komedi" deniyormuş, beni sarmamıştı ama bu dizi daha çoğulcu, daha totale hitap eden bir dizi gibi, özellikle daha kültürel dokunmaları ve ince esprileri var.. 95+lar pek sevmeyebilir..

yani şunu diyim

"leyla ile mecnun" arayarak izleyenler beğenmeyecektir.. bu başka bir dizi arkadaşlar..

ismail abii! heööööööö kafası değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 6 Mart 2020; 4:26:50 >
  • Saçma sapan dizilerin yanında gayet başarılı bence, başka hiç komedi dizisi yok zaten.
  • focusrite kullanıcısına yanıt
    Çok doğru diyorsunuz yalnız işin bir de komik tarafı var. Kendi çok sevdikleri isimlerde geziye gitmişlerdi. Kuruluş Ertuğrul dizisinin başrolü Engin mesela. Kurtlar Vadisi ekibinin tamamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 10 Mart 2020; 0:36:0 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Engin Diriliş Ertuğrul'un oyuncusuydu hocam. Kuruluş dizisinde Burak Özçivit başrol. Yarıca Payitah dizisinin Abdülhamid'i de gitmişti geziye. Gitmeyen yok.
    Ayrıca Kuruluş, Diriliş bitmek bilmediler. Ben sevemiyorum bu dizileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 10 Mart 2020; 5:22:9 >
  • Umarim Arda Kural renk getiririr biraz daha diziye. Son iki üc bölümdür bocalamaya baslamisti dizi.

• NOT:Bölüm sonu spoileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 10 Mart 2020; 23:26:50 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.