Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turkuazinternet'ten kesinlikle saat almayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
18
Cevap
0
Favori
10.610
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Turkuazinternet'ten kesinlikle saat almayın
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1207 Mesaj
    hem n11 hemde hepsiburada da satışı vardır .
    2 tane saat aldım , birini beğenmedim faturasıyla birlikte iadeye gönderdim . iadem reddedilmiş fatura yok denilmiş . n11 in takibinde şuan olay . faturayı gönderdiğim için başka faturada yok ciddi mağdur oldum

|
    |
    İadelerde faturanın fotokopisini ve bir resmini, mümkünse tarayıp bilgisayarda bulunmasında fayda var, ben öye yapıyorum, fatura yok bahanesi ile bu iade kabul edilmemesi söz konusu değil, nüshası onlarda sonuçta.
    |
    |
    yani art niyetli olduklarını düşünüyorum . saatin etiketlerini bile sökmedim . baktım boyut olarak küçüktü iade edeyim dedim . şimdi hem fatura ellerinde hemde fatura gönder diyorlar . bu nasıl olacak
    |
    |

Orijinalden alıntı: johnymu

yorumları iyimiydi satıcının baktınmı

yorumlar çok iyi .
    |
    |
    Ben de bir saat aldım n11 üzerinden, saat çalışır vaziyette ve ekran jelatini olmadan geldi, bir de ekranın içinde buhar gibi buğu gibi bir şey vardı. Şimdi saat durdu ve sabrımın son noktasıydı hemen değişim için yolladım bakalım sonuç ne olacak, bir de stoğumuzda kalmadı ayağı falan yaptılar tabi ürün hala satışta Sonuç olumsuz olursa her tarafa yayacağım.

Orijinalden alıntı: chatinchewik

Ben de bir saat aldım n11 üzerinden, saat çalışır vaziyette ve ekran jelatini olmadan geldi, bir de ekranın içinde buhar gibi buğu gibi bir şey vardı. Şimdi saat durdu ve sabrımın son noktasıydı hemen değişim için yolladım bakalım sonuç ne olacak, bir de stoğumuzda kalmadı ayağı falan yaptılar tabi ürün hala satışta Sonuç olumsuz olursa her tarafa yayacağım.

Senin saatini de biri alıp beğenmeyip iade etmiş olabilir.
    |
    |

SEN çıkıp gelsen.
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 23 saat 28 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    mesafeli satış sözleşmesi ve sipariş onayına dair mail geliyor panik olacak bir durum yok, şayet fatura yok diyorlarsa bir nüshasının onlarda olması lazım, aksi durumda vergi kaçırmak suçundan işlem başlatabilirsin. az sakin ol mantıklı düşün, herşey senin lehine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yorumlar çok iyi degilse n11 kullanmayın. Alıcıyı asla korumaz. Ürün satıcıdayken paran satıcıya bile aktarılabilir ve arkanda durmaz n11.
    |
    |
    60 tl lik bir saat almıştım, epey de memnunum kullanıyorum
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1207 Mesaj
    sonunda mağaza geri adım attı iade alacaz dedi . ama merak ettiğim birşey var . iade almamak bu kadar basit mi . kutudan fatura çıkmadı diyip iade reddetmek

Orijinalden alıntı: realitych

sonunda mağaza geri adım attı iade alacaz dedi . ama merak ettiğim birşey var . iade almamak bu kadar basit mi . kutudan fatura çıkmadı diyip iade reddetmek

Kasıtlı olduğunu sanmıyorum, turkuaz internet n11 in en çok saat satan firması biz de aldık sorunumuz olmadı. Çalışanlardan biri faturayı kaybetmiştir falan filan... Turkuaz internet n11 satıcıları içinde insanların nadiren sorun yaşadığı bir firma, hemen burda böyle bir konu açmak direk ipi çekmek olmuş, sonuçlanmasını bekleseydiniz keşke.

N11 derseniz komisyonunu alır keyfine bakar pek yardımcı olmaz, komisyon miktarı da yüzde 15 + binde düzeyde kampanya destek kesintisi .

Orijinalden alıntı: artemisbd

quote:

Orijinalden alıntı: realitych

Kasıtlı olduğunu sanmıyorum, turkuaz internet n11 in en çok saat satan firması biz de aldık sorunumuz olmadı. Çalışanlardan biri faturayı kaybetmiştir falan filan... Turkuaz internet n11 satıcıları içinde insanların nadiren sorun yaşadığı bir firma, hemen burda böyle bir konu açmak direk ipi çekmek olmuş, sonuçlanmasını bekleseydiniz keşke.

N11 derseniz komisyonunu alır keyfine bakar pek yardımcı olmaz, komisyon miktarı da yüzde 15 + binde düzeyde kampanya destek kesintisi .

hemen konu açmadım hocam . iade reddedildi . n11 ile görüştüm . yine iade reddedildi . onun üzerine konu açtım
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın. Ben de Pulsar PZ5019X model bir saat aldım bunlardan. Ürün Made in PRC yazıyor altında. Ürün normalde Seiko citizen gibi japon markalarından birisi. Ürün su geçiriyor terleme yaparak. Yurtdışında 250 dolar civarlarında satılıyor bunlar saati 470 TL den satabiliyorlar çok ilginç. Saati izalasyon yaprak geri gönderdiler ve iadeyi red ettiler. Turkuaz İnternet Hizmetleri A.ş dedikleri bunların ayakçısı. Aydın Saat A.ş ise disprütörü dür. Kesinlikle uzak durulması gereken firmalar.

Hortlattığın iyi olmuş. Bende saat bakıyodum eşime hediye. Tamda bunlardan almak üzereydim bir bakim dedim. Sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mulina kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maağduriyetim ile ilgili bir konu açmıştım önceden. Bir bakmanı tavsiye ederim kanıtlar var elimde bol bol.
    |
    |
    onuc0bir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.