Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: teote Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.269
Cevap
158
Favori
408.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nico1907

Online işlemler uygulamasinda 50tl yuklemeye 10gb veya 100tl yuklemeye 20gb hediyeleri bende artik çikmiyor. Daha önce sürekli çikiyordu. Artik Yükleme yapip kazanamayacağiz mi :/
    Hocam bende de çıkmıyordu 2 aydır ama yükleme yapınca veriyordu hediyeleri. Bu ay yükleme yapınca vermedi ancak. o bir hafta hediye çok iyi oluyordu. Şu an 13 gün var yenilemeye ve 2gb hakkım kaldı 10 GB 'dan. Hediyelerin gelmemesi epey zora kostu beni. Ayrıca 30 TL üzeri yükleme yaptığımda tarifeden dolayı bedava 1000 dk ve 10 dk 60 kuruş muhabbeti de vardı o kesildi.
    İlla yeni abone olarak gelelim istiyorlar. TT ye geceli 8 ay civarı olmustu benim sanırım belli bir zaman limiti var bu espirisi kalmadi artık. Vodafone yenilenen 7 GB 27 TL ona taşıyacağını sanırım. Şuan 38 TL'ye benzersiz 10 GB paketini kullanmaktayim.

• Bandogge kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam illa hattinizi taşiyin diyorlar. Yukleme hediyelerini kesince artik içimden yukleme yapmakta gelmiyor. Bende gb konusunda sıkıntıya düştüm. Bilgilendirme için teşekkürler hocam 🙋
  • nico1907 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Paket adı karnaval 2gb 500 dak 500sms 2gb 15 lira

Tam anne baba paketi
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturasiz/paketler/faturasiz-karnaval-portfoyu.aspx

Teklif 7 Ağustos 2018 itibarıyla abone alımına kapatılmıştır.

diyor.
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

bize özel gelenler hep kapalı zaten 8 temmuz gibi aldım paketi açıktı bana
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

Gider ayak iteleyecekler 12 ayı
  • quote:

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

Gider ayak iteleyecekler 12 ayı
    Kendine baglamaya cslisiyor 😀

• Yer mi Anadolu çocuğu
  • quote:

Yer mi Anadolu çocuğu
    Heyt be 😂
  • DOYASIYA 10GB Paketiniz, 33 TL'ye yenilenmistir. Yurt ici her yone 100 dakika, her yone 100 SMS ve 10 GB cepten internetinizi 08/09/2019 saat 23:59'a kadar kullanabilirsiniz.

Az önce aldım bu paketi..
  • mesajım bulunsun.
  • Hat faturalı. İnternet paketi bitmek üzere. Ek internet paketleri ile ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Vodafone dayım faturasız selfy e 8 gb 27 tl olan tarifeye geçsem 1 2 ay sonra müşteri hizmetlerinden 15 gb 35 tl faturalı tarifeye geçebilir miyim
  • TT'nin FIRSAT adı altında bize gönderdiği msjdaki paketi onaylarsak sadece 1 ay mı geçerli oluyor yoksa verdiği teklifden her ay yararlanabiliyor muyuz?
  • aylık 1 gb 1 tl kampanyasını bitirmeleri kötü oldu
  • Selfy Sosyal Smart tarifesine geçmiştim. 40 lira denildi. İlk ay 60 TL, sonraki üç ay 50 TL fatura kesildi. Sebebini sorduğumda ise vergi falan denildi. Daha önce aradığımda en fazla bir iki ay böyle gelir denildi. Dördüncü ay da böyle gelince dün tekrar aradım. Şimdi ise taahhüt bitene kadar böyle gelir diyorlar.

Sorum şu;
    Arayıp da beni faturasız yapın veya Turkcell'e geçeceğim desem indirim yaparlar mı?
  • Hocam bende Selfy Sosyal Xlarge Tarifesine geçtim taahhütlü olarak. Paket fiyatı indirimli olarak 49TL ama üstüne vergi olarak 51-52TL gelir dedi mağazadaki çalışan. Şuan vergilerle birlikte 55-59 arası geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenyilmaztr

Hocam bende Selfy Sosyal Xlarge Tarifesine geçtim taahhütlü olarak. Paket fiyatı indirimli olarak 49TL ama üstüne vergi olarak 51-52TL gelir dedi mağazadaki çalışan. Şuan vergilerle birlikte 55-59 arası geliyor
    Yarın arayıp indirim yapmaları yönünde baskı yapmaya çalışacağım. Başka bir operatöre geçme vs.
  • Yeni geçiş zaten indirimli olarak geçiyor hocam yinede şansınızı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capsiz07

Paylastiginiz paketler faturali mi , faturasiz mi ?
    Bizde paketi alabiliyormuyuz.

Mobilde kisi etiketliyemedim

krkmz1666 , Efsane6842 son paylastiginiz paketler
    Bugün 15+5, 3 ay 30gb hediyeli. 1,000dk, 1,000sms ve yurtdışına 60dk. paketine geçtim 49₺ tavsiye ederim size.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.