Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: noval_06 , noval_06 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.195
Cevap
225
Favori
517.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Numaranızın son hanesi Tek ise CUMA günü Çift ise Çarşamba günü Gelecektir
    Yeni geçişlerde 2 hafta içinde geliyor

Soru ve cevaplar

SORU :Faturasız hat aldım Hattınızı Faturasıza taşıdım ne zaman Faturalıya geçebilirim.
    CEVAP :30 gün dolduğunda bayiden geçiş yapabilirsin .90 gün sonra da uygun teklif geliyor kabul edip geçiş yapabilirsiniz. Kabul Ettikten sonra Taahhüt vermek için soz Yazıp 5555 yollamanız gelen mesajı da Onay yazıp cevaplamanız lazım (2 TL ÜCRETLİ)Ya da Müşteri hizmetlerini arayıp verebilirsiniz.

31 Gün süreyle tarife değişimi yapabilirsiniz

SORU : 12 aylık taahhüt yaptım 12 ay bitiminde ne yapacağım .
    CEVAP :Taahhütlü kullanırken güzel teklifler 5-6 aydan sonra geliyor. Gelen teklifleri faturanızın kesilip yeni döneme girdiğiniz gün kabul ederseniz tam 12 aylık kullanımız olur. Kesim gününde ve ya önce kabul etmeyin 1 ay mundar olmasın

SORU: Teklifi kabul ettim Geçişim ne zaman olur faturam ne çıkar.
    CEVAP: Teklifi yeni döneme girip 00:01 de kabul ettiğiniz de 1 kaç saate geçişiniz tamamlanır.
    00.01 de kabul ederseniz aşım olmadığı taktirde yeni tarifede teklif edilen ücret +vergi gelecektir.
    Gün içinde kabul ederseniz 1 günlük eski tarife ücreti ve vergi +yeni tarife ücreti gelecektir.

SORU:Cayma bedelini nasıl öğrenebilir
    CEVAP:Taahhüt yazıp 5555 e göndererek cayma bedelini öğrenebilirsiniz

SORU: Gelen teklifleri ne zaman kabul etmeliyim .
    CEVAP: Gelen teklifleri faturanızın kesilip yeni döneme girdiğiniz gün kabul ederseniz tam 12 aylık kullanımız olur. Kesim gününde ve ya önce kabul ederseniz 1 ayınız mundar olur.

SORU :12 Aylık ve ya 24 aylık taahhüttüm bitimine şu kadar gün kaldı ne olacak ne yapmalıyım.
    CEVAP: Gelen teklifleri kabul etmezsen yeni fatura döneminde tarife kullanım hakların yüklenir ve tarifenin taahhütsüz fiyatından yararlanırsın. Müşteri hizmetlerini arayıp yeni teklif istersiniz.

SORU :Teklifler ne zaman geliyor ne kadar kalıyor.
    CEVAP: Teklifin en uygunu 5-6. ayda geliyor kabul etmezseniz son 3 ay kala tekrar gelmeye başlıyor. Genelde son aylar herkese geliyor. Bazı tarifele teklif gelmediğide oluyor .
    Fatura kesim tarihinden 5-6 gün sonra güncelleniyor yeni teklif geliyor.
    Tabi 5veya 6 ay kala gelen teklif kadar uygun olmuyor .Bildirimlerden Teklifin son geçerlilik tarihini görebilirsiniz .

SORU:TürkTelekom kullanırken yeni çıkan Tarifelerden yararlanabilir miyim.
    CEVAP:Hattınızı Farklı operatöre Taşıyıp Tekrar TürkTelekoma FATURALI Tarifeye gelerek kampanyadan yararlanabilirsiniz. BEKLEME SÜRESİ YOKTUR...!
    Diğer operatörde Faturalı hatta geçip gelirseniz cezai bedel çıkabilir. Faturasız hatta geçip haftalık Paketler ile idare edebilirsiniz. İşlem ücretsizdir paket ücreti isteyemezler

SORU:Taahhütüm bitecek verilen teklifler bana uymadı ne yapabilirim
    CEVAP:Müşteri hizmetlerini arayıp Faturasız hatta geçmek istediğinizi belirtin nedenini sorarsalar verilen teklifler çok yüksek ödeme imkanınızın olmadığını söyleyin sizi farklı birime aktarıp teklif sunabilirler veya faturasıza direk geçirelim de diyebilir. Karşıda ki kişiye kalmış. Bunlarda size uymaz ise aşağıda ki maddeleri uygularsınız .

SORU:12 fatura döneminde güzel teklif gelmezse Verilen Teklifler bana uymaz ise ne yapabilirim
    CEVAP:Kullanığınız tarifenin taahhüt süz ücretini(Müşteri hizmetlerinden veya yeni fatura dönemine girdiğinizde güncel tutardan) öğrenip uygunsa devam edebilirsiniz.Tarife ücretine zam yapma durumları oluyor .

Verilen teklifleri de kabul etmezseniz müşteri hizmetlerini arayarak faturasız hatta geçebilir.
    1-3-6-12 aylık paketleri alıp kullanabilirsiniz. Ya da hattınızı diğer operatöre taşıyabilirsiniz .
    Faturasıza geçişte kalan ayların vergisi ve geçiş ücreti 80 Tl yi son faturanıza yansıtırlar
    Faturasız hatta geçiş ücreti 80 TL dir .Faturasıza geçince bu ücreti size 20 Kuruş Normal TL 79,80 Hediye TL olarak yüklüyorlar .
    Bu Yüklenen Tl bakiyeleri ile Paket alınmıyor .Standart arama sms mms ve internet üzerinden kullanabilirsiniz .
    Faturasız hatta geçtiğinizde Arama yapamayacaksınız Her yöne arama ücreti 3.12 TL normal Tl bakiyeniz 20 kuruş olduğundan
    Tl yüklemenizi istiyor .Müşteri hizmetlerine durumu anlatarak kendinize TL yüklemesini söyleyin
    Faturasıza geçtiğinizde 30 GÜN sonra müşteri hizmetleri arayıp altta ki ideal tarifelere veya Festival tarifelerine geçiş yapabilirsiniz .
    Veya bayilerden Faturalı tarifelere geçiş yapabilirsiniz
    Faturasızdan Faturalı hatta geçiş yapıldığında Fatura kesim tarihi ayın 26. günü olduğundan Faturalıya geçişinizi ayın 26 sından sonra yapmanız sizin yararınıza olacaktır .

SORU: Faturasızdan Faturalıya geçiş kampanyalarından nasıl yararlanırım .
    Diğer operatörden faturasız hatta gelebilirsiniz 30 Gün sonra aşağıdaki tekliflerden yararlanabilirsiniz .
    Fatura tarifeye geçmeyi beklerken
    hos 25 yazıp 5555 göndererek Hoş Geldin 25GB paketini 115Tl alabilirsiniz 750dk 750 sms 25 gb

Faturasızdan Faturalıya geçmek isteyenler Genelde 90 gün sonra bu güncel teklifleri alıyorlar .
    Webonline işlemlerden girip kontrol edebilirsiniz .https://onlineislemler.turktelekom.com.tr/
    iDEAL tarifeler hala aktif
    TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL
    TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

Festival tarifelerde
    1000 dk 250 sms 30gb aşımsız tarife 168 TL
    Ve şaşmaz prime tarifeleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz1666 -- 4 Ekim 2024; 14:25:44 >

• Guest-CB01A2BC7 G kullanıcısına yanıt
    G Guest-CB01A2BC7 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB01A2BC7

Hocam taahhütünüzun son ayina girdiginizde taahhut cezaniz silinir. Bi nevi taahhutunuz biter artik. O nedenle son ay ceza olmadigi icin "taahhutunuz yoktur" diye gösterir sistem. Siz herhangi bir sey yapmazsaniz da zaten paketiniz surekli yenilenir. Ancak taahhutsuz ucret üzerinden faturalandirilirsiniz.

Edit: ceza kismini atmissiniz, sizin de gordugunuz uzere herhangi bir ceza odemeden paket, tarife, operator degisikligi yapabilirsiniz.
    teşekkürler hocam o zaman türkcele geçeyim 10 gb 39 tl diyorlardı en azından deprem olunca arkadaşlara bi de şu numarayı çevirsene demem
    Çözüm odaklı nasıl olunur merak ediyorum cidden? Hattımın içerisinde 80 TL lik bakiye mevcut. Bunu aramalarda kullanamıyorum ve ben bunu kullanmak istiyorum. Başka ne demek lazımdı? Müşteri hizmetlerinin verdiği cevap ise o 80 TL lik bakiyenin aktifleşebilmesi için, arama yapabilecek kadar hattınızda TL bulunması gerekiyor. Sistem bu malesef yapabileceğim bir şey yok. :)

Burada sorun SİSTEM. Müşteri sorunlu değil bakın. Sanırım bunu kabul edemiyorsunuz. Yok çözüm odaklı olmamanız, yok ifade edemediğiniz için diye falan olayları boşa döndürmeye gerek yok. Aynı olay faturalıdaki tarifeler için de geçerli. Birine fahiş fiyattan sunarken diğerine ucuzdan veriyor. Aynı mantık o zaman sizlere göre de ucuzdan tarife alamayanların hepsi kendini iyi ifade edemeyen, " çözüm odaklı" olmayan müşteriler.

iste onumuzdeki yıl ne onerecekler size ? ..faturasiz kısmından baglanip tekliflerin cok pahali oldugunu ve bu sekilde olursa faturasiza gececeinizi yada hattinizi farkli bir operatore tasiyacaginizi belirtin bir ihtimal aynı tarifeyi size 120 tl -140 tl arasina cekebilirler (turk telekomdan bahsediyorum)

Yapay Zekanın Yanıtı

TÜRK TELEKOM Kişiye Özel Teklifler: Faturalı Fırsatlar ve Prime Tarifeleri

Değerli Türk Telekom müşterileri, kişiye özel fırsatlardan ve avantajlı prime tarifelerinden yararlanın!

Faturalı Fırsatlar

• Fırsat Prime 25: Aylık sadece 25 TL karşılığında 25 GB internet ve sınırsız konuşma.
    • Değerli Prime 25: Aylık 25 TL'den başlayan fiyatlarla 150 GB'a varan internet ve sınırsız konuşma.

Prime Tarifeleri

• Değerli Prime 40 Tarifesi: Aylık 40 TL'den başlayan fiyatlarla 100 GB'ye varan internet, sınırsız konuşma ve 2000 SMS.
    • Enfes Prime 40: Aylık 40 TL'ye 50 GB internet, sınırsız konuşma ve 1000 SMS.
    • Değerli Prime 50: Aylık 50 TL'ye 200 GB'ye varan internet, sınırsız konuşma ve 3000 SMS.

Kişiye özel tekliflerimiz ve prime tarifelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve abone olmak için Türk Telekom bayilerine uğrayabilir, 0850 666 10 10 numaralı telefonu arayabilir veya https://www.turktelekom.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

Mevsim 3gb mış yeni yeni düşmeye başlıyor

• Mevsim 3gb bende çikmadı beklemedeyim. Bu paket TT yeni geçiş yapanlar için mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nico1907 -- 15 Mart 2019; 0:11:4 >
  • Faydalı gerekli bir konu olmuş. Sıcak fırsatlara daha çok uyardı ama madem burada açılmış biz de paylaşalım. Sunacağımda yükleme şartı yok ve hoş. Türk Telekom farkı. Oraya buraya koş,şunu yükle bunu yükle diye kasmadan net hediye. Turk Telekom size 15 GB veriyor,hediyelerle bu ayda 30 GB'ı geçiyor. Açık ve net. Bu konu bunun kanıtı olacak. Başlığı Turk Telekom Mobil Kişiye Özel Fırsatlar ve Kampanyalar olarak değiştirseniz daha çok uyar.

• Mevsim 3gb tarifesi kurumsal hatlar içinmiş. Kurumsal olduğunu keşke belirtseydiniz.
  • nico1907 kullanıcısına yanıt
    Kim dedi ki onu kurumsala özel diye de yazmıyor
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Arayıp sordum mevsim paketleri kurumsal tarifeler içindir dedi.
  • nico1907 kullanıcısına yanıt
    Kurumsal firmada çalışıyom diye mi verdiler ne ozaman
  • Faydalı konu teşekkürler.

En iyisi bu gibi duruyor :)

Coşturan 3GB Paketi= HY500 DK -HY1000 SMS - 3 GB+1 GB 19 TL COS3GB --5555

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 18 Mart 2019; 14:35:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Faydalı konu teşekkürler.

En iyisi bu gibi duruyor :)

Coşturan 3GB Paketi= HY500 DK -HY1000 SMS - 3 GB+1 GB 19 TL COS3GB --5555
    19 değil 25tl
    bireysel.turktelekom.com.tr
    Coşturan 3GB Paketi > Tarife ve Paketler > Web > Türk Telekom
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/costuran-3gb-paketi-mevcut.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: nico1907

19 değil 25tl
    bireysel.turktelekom.com.tr
    Coşturan 3GB Paketi > Tarife ve Paketler > Web > Türk Telekom
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/costuran-3gb-paketi-mevcut.aspx

Alıntıları Göster
    Mevcut 25 yeni gelene 19 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Mevcut 25 yeni gelene 19 TL

Alıntıları Göster
    Türk telekoma yeni geçene mi 19 hocam anlamadım.
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Taşıma ile Yeni hat alıp gelene 19 Tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Taşıma ile Yeni hat alıp gelene 19 Tl
    Heee anladım bize gelmez o zaman o tamamdır hocam
  • Bireysel kullanıcıyım. Banada gelmiş Mevsim 3gb.
  • 3 ay boyunca aylık 1 TL'ye 1GB teklif etti aldım
    ne de olsa hatta TL b*k
  • turkcelle kızıyorduk paketlerin sıralamasını ayarlayamıyor diye şimdi de telekom ayarlayamıyor
    haftalık sil süpür dururken aylık aldığım 1gb tükeniyor şu anda
    şu haliyle turkcelldeki hatadan daha büyük bir hata yapıyor, turkcellde haftalıkların aylıkların önüne veya günlüklerin haftalıkların önüne geçtiğini hiç görmemiştim
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    1 liralık mal yani internet 😀 o kadar olur bunuda öğrenmiş olduk

Benim aylık 2 GB duruyor dokunmadı bile sonrada ana paketten yiyecek herhalde şimdi silsüpür 5gb yiyor

İnternet tanımlanınca mobil veriyi sistem otomatik kapatıp açıyor artık sonraki kullanımlarda mı 1gb dan düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz1666 -- 20 Mart 2019; 20:1:39 >

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    önce sil süpür haftalık 5gb vardı, 1gb sonradan aldım. baktım 1gb tükeniyor, nerden iptal ediyoruz bunu gelecek ay yenilenmesin
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ki bende almadım hiç hediyelerden fırsat gelmedi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.