Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: philadelphos , circassianman Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.271
Cevap
158
Favori
408.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın akşam alırım paketi bidaha ki ay belli olur
    1000 dk 1000sms 4gb 19 liraya veriyorlar zaten bunu da versinler bi zahmet
  • Bana gelen teklifler

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL
    TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• Paket adı karnaval 2gb 500 dak 500sms 2gb 15 lira

Tam anne baba paketi
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Tt faturalıda uygun fiyatlı , yaşlılar için tarife bakınıyorum siteyi didik didik ettim bulamadım uugun birşey. Mh teklif bile vermiyor 4 gb a 40 tl diyor. 20-25 tl civarı ne yapabiliriz hocam
  • Paylastiginiz paketler faturali mi , faturasiz mi ?
    Bizde paketi alabiliyormuyuz.

Mobilde kisi etiketliyemedim

krkmz1666 , Efsane6842 son paylastiginiz paketler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capsiz07 -- 8 Temmuz 2019; 23:42:23 >
  • capsiz07 C kullanıcısına yanıt
    Benim paylaştığım faturasız, kişiye özel galiba herkese oluyormu bilmiyorum 😥
  • Merhaba,

Hattı Türk telekoma taşıyalı 3-4 gün oldu fakat taraftar hatlarına değilde yanlışlıkla normal faturasıza taşınmış. Taraftar hatları sanırım Turkcelle geçmiş. Tekrar hattı herhangi bir cezasız başka bir operatöre bugün veya yarın taşıma şansım var mı ?
  • Pacey57 P kullanıcısına yanıt
    gsmobile ve fenercell telekom da faturasız self yaz fırsatı 8gb 27 liraya alabilirsin

tekrar hattı taşıyabilirsin anında
  • capsiz07 C kullanıcısına yanıt
    faturasız teklif gelirse alırsın
  • Taşıyacaksınız hattınızı diğer operatörlere sonra tekrar geleceksiniz 3 ay sonra yada faturasızsa çevirme şansınızı deneyeceksiniz
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. sürekli yanlarında olamıyorum uğraşamazlar sanırım okadar. Bulacağız bi çaresini
  • Bunun 5GB 19 TL olanıda geldi. 3'tür reddediyorum ama inatla gönderiyorlar. 3 ay +5GB hediyeli 5GB ek paketi 15 liraya almak varken bunu niye alayım yahu..

• @Efsane6842 @krkmz1666

Bilgilendirme icin tesekkurler
  • Ben geçen ay 27 liralık tarifeye geçmiştim. Ayrıca başka operatörden geldiğim için anlık mesajlaşma kampanyasına da dahil oldum. Paketim 09/07 23:59 da sona eriyor diye 9 unda 30 TL yükledim. Gece paketim yenilendi ama anlık mesajlaşma kampanyası yenilenmedi. Şimdi de bugün mesaj geldi en az 25 lira yükleyin anlık mesajlaşma paketi yenilensin diye. Yüklediğim 30 TL yi neden kabul etmedi. Ayrıca 9 unda paket yenileme bitiyor diyelim ben 11 inde yüklersem paket aboneliğim sonlanır mı yoksa yüklendiğinde 30 günü geçse bile yüklendiği anda yenilenir mi bilginiz varsa yardım edebilir misiniz.
  • tsmsk kullanıcısına yanıt
    Hocam tarifenin linkini atabilir misiniz?
  • Selfy yaz fırsatı hocam. Linki veremiyorum çünkü sayfada durmuyor sürekli hat taşı sayfasına geliyor. 27 TL 8 gb 750dk 5000sms
  • Hattım açılalı 2.5 hafta oldu, Sil Süpür ve 50TL yüklemeye 10GB hediye kampanyalari aktif oldu, ancak 2gb hediye gibi teklifler ne zaman gelir veya neye göre veriliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB01A2BC7 -- 18 Temmuz 2019; 19:56:40 >
  • Çarşamba be Perşembe günleri fazla yükleme ilk gelen hediyeye hemen atılma
  • Online işlemler uygulamasinda 50tl yuklemeye 10gb veya 100tl yuklemeye 20gb hediyeleri bende artik çikmiyor. Daha önce sürekli çikiyordu. Artik Yükleme yapip kazanamayacağiz mi :/
  • faturalıda 15 kullanıyorum ama yetmiyor bunun üst versiyonu gibi bir paket yok mu? 20 gb falan yoksa 5gb ek paket 15 tl almayı düsünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.