Şimdi Ara

TURKSAT-UYDUNET aboneliği yapacaklara önemli duyuru!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, şu sıralar sakın ola Türksata güvenip evinizdeki interneti iptal ettirmeye kalkmayın, yapmayın sakın böyle bir hata. kampanya vs duyurulara kanmayın. adamların ellerinde modem YOK! ne zaman geleceği BELLİ DEĞİL!! madur olursunuz, internetsiz kalırsınız!! uzak durun Türksattan. başvuru yapacak olan tanıdığınız varsa da engelleyin, mani olun, uyarın lütfen. daha hizmet vermeden mağdur ediyorlar sizi.

• magdur derken ellerinde modem yok dimi .. benim anladıgım bu
  • senin başvurduğun şubede modem olmayabilir. ben başvurdum, 2 gün sonra kuruluma geldiler adamlar. gayet de güzel hem kablonet için hemde dsl girişli, 4 portlu wireless modem getirdiler. memnunum da
  • ya kardeşim modem sorunmu, ben izmir deyım önce kablosuz modemi (2 gun içinde istanbul dan)aldım baglattım..
  • mağdurumda mağdurum durumu yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

http://www.hepsiburada.com/liste/uydunet-modemler/department.aspx?CategoryId=3009802

modem sorunsa yukardaki linklerde var....

olurmu mısında ayaklanma var :d modem yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackdaniels™

quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

http://www.hepsiburada.com/liste/uydunet-modemler/department.aspx?CategoryId=3009802

modem sorunsa yukardaki linklerde var....

olurmu mısında ayaklanma var :d modem yok

ben askere gittiğimde kabloneti iptal ettirip modemide güzelce paktleyip kaldırmıştım. gelir gelmez. ilk işim hemen modemi taktım sinyali aldım hemen türksatın bayisine gittim. modemin mac adresini verdim arkşam saat 6-7 gibi internet hazır. kimseye tlf açmadım eğer türksatı bekleseydim 3 gün sürerdi. (evinde kablo tv olanlar yapabilir.)
    türksat yetkilileri banada teşekkür etmişlerdi bilinçli kullanıcı ödülünü vermediler ama

• quote:

Orijinalden alıntı: horsman

Arkadaşlar, şu sıralar sakın ola Türksata güvenip evinizdeki interneti iptal ettirmeye kalkmayın, yapmayın sakın böyle bir hata. kampanya vs duyurulara kanmayın. adamların ellerinde modem YOK! ne zaman geleceği BELLİ DEĞİL!! madur olursunuz, internetsiz kalırsınız!! uzak durun Türksattan. başvuru yapacak olan tanıdığınız varsa da engelleyin, mani olun, uyarın lütfen. daha hizmet vermeden mağdur ediyorlar sizi.

Arkadaşım sen tedbirsiz davranmışsın biraz. Ben 2 kez ADSL'den uydunete geçtim her ikisinde de biri bağlanmadan öbürünü iptal etmedim. Ne oldu, evde 1-2 gün 2 tane geniş bant bağlantım oldu ama internetsiz kalmadım. Günlük kaç para ödedim ki fazladan? Bir bir buçuk lira gibi bir şey ödedim ekstradan.

Kusura bakmayın sizinde suçunuz var bu mağduriyette, tedbirsizlik nedeniyle. Hırsızın hiç mi suçu yok diyeceksiniz evet hırsız da suçlu ama siz de ne zaman bağlanır belli olmaz açık tutayım diye öngörülü davranabilirdiniz.

• Uydunetin modemi yok. Başvurudan sonra NORMAL şartlarda 4 ila 8 gün imiş.

Bu zamanda böyle rezilliği savunulacak tarafı yok.

normal adsl ayın başında tahakkuk ettiriyor. İptal ettirmesem 55 fatura gelecek, sonra gerisini iptal ettirmem gerekecekti.

Haa şunları bileydim ayın 20 de başvururdum, sonra da beklerdi....

Ama hem modemin bitmesi hem de 8 gün süre verilmesi tam bir rezillik. Yazıklar olsun
  • Kampanya koşullarını incelemenizi öneririm. Konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.