Şimdi Ara

TurkNet internet fiyatlarına %25 zam geldi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
11.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 300 liradan geçtim. Zam beni etkilemedi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vain kullanıcısına yanıt
    Evet. Dolar bazlı %30 zam yapmış TurkNet. TL'de ise yıllık enflasyon oranına yakın oranda bir zam. Bir ISS için daha az zam olmalıydı bence.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • canerbs kullanıcısına yanıt
    ISS'lerin karı tarihi seviyeye mi gelmiş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhutlu ttnet candir gerisi heyecan. 18 ay taahutu verdim. Aylik 375 tl sabit ucret. Turknet 1000 tl olur bu 18 ayda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @TurkNetDestek

Merhaba, 12 aylık peşin ödeme yöntemiyle gigafiber almıştım, Ekim ayında süresi doluyor. Zamdan etkilenmemek için 15 Temmuz öncesi mevcut aboneliğimi yenilemek mümkün mü? Ya da aboneliği sonlandırıp tekrar peşin ödeme yöntemi ile abone olmak mı gerekiyor?

• horozcorc H kullanıcısına yanıt
    Dolar şu anda yükselmemesi için tutulmuyor. Bilinçli olarak belirli bir noktanın üstüne çıkması veya altına inmesi engelleniyor. Bu da carry trade yoluyla ülkeye giren para sayesinde oluyor. Dolar bu noktada sabit kalmasına rağmen enflasyon artmaya devam etti. Türk Telekom da port kira ücretlerine zam yaptı. Tüm bunlar TürkNet zamınjn temel sebebi.

• Ben superonline 200mbit fiber + tv+ full pakete ilk 6 ay 410tl sonraki 6 ay 490 tl sozlesme yaptim yeni 7. Ayda zam gelecek diye

• Türk telekom altyapısının vermediği hızı başkası nasıl veriyor?
    Almak istediğimde tamamını değilde üç veya aylık ödense olmaz mı
    Seyyar net almak istersem hem daha pahalı ve stabil değilmiş. sözleşme yapmadan sorunsuz alabileceğim paket hangi şirketin var.

• makine26 M kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom, 100Mbps ve üzeri hızları diğer opetatörlere de açtı, lakin TürkNet, TT fiber altyapısında 100Mbps'den yüksek hızları vermiyor.

• Bir yandan mobil operatörler diğer yandan İSS'ler soluk aldırmıyor.Bu işin tadı kaçtı.Fahiş fiyatlara müdahale edilmeli...

• 16 mbps

18 ay taahhütlü olup, ilk 6 ay 260 TL, son 12 ay 520 TL’dir.

Taahhütlü kölelikten kurtul kır zincirlerini, peşin öde peşinden ödettirme.

Sp ciler soldan; Tt ciler sağdan Türknet'e akın ediyorlar.

Taahhütü 1 ay sonra biten ni yapacak?

100 vdsl; 199.*12 1 yıl uzattım. Hem de taahhütsüz.

• Fiber altyapısı olanlar için, çok avantajlı firmalar mevcut. Bizim gibi adsl/VDSL ciler için durum her gün daha kötüye gidiyor maalesef

• Kazıknet oldu bunlar iyice

• Şahlanmak böyle bir şey... 2010 asgari ücret parası 2024 1 ay internet....bu kafayla 2030 da 17.000tl olur internet..

• Söz konusu sponsorunuz olunca yeni fiyatlar açıklandı diye başlık atıyorsunuz. Başkası yapınca adı zam oluyor.   Zamnet bize uzak olsun.

• Asgari ücrete zam gelmeden bunlara geliyor her şeye zam gelir diye yapmadılar birde utansınlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vermez hocam. Hem biz Alamanya'da mı yaşıyoruz.

Alamanya'da 35 yıl, 65 yaş emeklilik var. 

• EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt

bir de bir sürü hikaye ile bunu normalleştirmeye çalışıyorlar

• Pananet ne kadar ucuz öyle :D VDSL 199 x 12 ay 2388 TL baya iyi. Memnun olmayan görmedim. Çevremde de 1 kişi kullanıyor ftth hiç bir sıkıntı yaşamamış.

Sana ftth ne zaman gelecek acaba. Sıkılmadın mı VDSL den :D speedtest'e 940mbps'ye geldiğini görüp, bir keyif çayı patlatılır valla.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Sayın türknet yetkilisi,

Bankanıza göre 6 taksit demişsiniz.

Fakat kart troy olunca taksit yapılamıyor.

Visa kartla denedim taksit tablonuzdaki gibi çıkardı.

Aynı bankanın ve başka bankanın troy kartıyla denedim taksitli ödeme çıkartmadı.

Ödeme seçeneklerinde troy logonuz mevcut uygulamadan destek kaydı bıraktım fakat bu işin çözümü ile alakalı acilen sonuç beklemekteyiz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.