Şimdi Ara

TurkNet internet fiyatlarına %25 zam geldi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
1
Favori
11.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar, apartmanınıza GigaFiber kutusu eklendi ise Özel mesaj üzerinden iletişime geçerseniz süreci hızlandırmak adına yardımcı olmak isteriz.
  • Kablonet gpon 200 Mbps + kablo tv üst paket +gerekli gereksiz bir sürü şey + cihaz kiralama bedelleri = 460 TL
    Geçen hafta taahhüt yeniledim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 225tl yıllık paket almıştım demekki bitince bye bye deme vakti yerel firma fiberi getirse 500/500 paket 349tl. Türknetin bu fiyatları rezillik üstüne anca 35 mb vdsl altyapı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redali -- 5 Temmuz 2024; 14:15:36 >
  • Türknet konusunda Sp, düşündürücü.TurkNet internet fiyatlarına %25 zam geldi! 

@Sahilli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • idrisezman kullanıcısına yanıt
    Daha yeni hâlâ uygun fiyatı yani turk telekom falan artık saçma pahalandı ve 100 mbps paketi kullanıyorum ama turkcell fazlasını veriyor zaten 200 mbps hız alıyorum sürekli 150 mbps ten aşağıya düşmedi daha

TurkNet internet fiyatlarına %25 zam geldi!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • redali kullanıcısına yanıt
    Selamlar, GigaFiber altyapısında 1000/1000 hız ve düşük ping imkanını aylık 499,90 TL, peşin 399,90 TL'ye sunuyoruz.
    turk.net
    GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet
    https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama
    bağlantısı üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Sabit fiyat kampanyanız sona erdiğinde tekrar katılarak 12 ay boyunca 399,90 TL'den hizmet alabilirsiniz.

• devrimdoga kullanıcısına yanıt
    Haberde paket içeriğine değinilmemiş. 1000 mbit o fiyata olduğunu sanmıyorum. Ayrıca 12 ay taahhüt ile 18 ay taahhüt arasında fark var. 18 ay bu enflasyon ortamında daha avantajlı.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    asgari ücrete zam gelse ayvayı yediydik. Ben şimdi 3 4 senedir kullanıyorum. taahhüt filan da vermedim. kaçtan ödeyeceğim. Bir sonraki fatura 499 dan mı çıkacak? elektrik +su faturasını geçti bu fiyatlar. normal mi?

• idrisezman kullanıcısına yanıt
    Selamlar, ortalama 1000 download ve 1000 upload hız peşin fiyat olarak 399,90 TL'dir. Sabit fiyat kampanyası, taahhüt sisteminin yanı sıra hizmet iptali ile beraber kolayca iptal edilebilir ve kalan haklar kullanıcıya kesintisiz iade edilir. Herhangi bir cayma bedeli söz konusu olmadan hizmetinizi sonlandırabilirsiniz.
  • tcelikci kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum şehirde (Ağrı) süperonline yok. Fiber bulduğuma sevindim şehir belli. Sadece yeni yapılan lüks bir semt olduğu için bağlarabildim. Şehrin kalanı berbat.

O formu kaç yıl önce kaç kere doldurdum fiber getircekseniz buyrun bekliyorum devam edeyim Turknetten ama geleceğini pek sanmıyorum

TurkNet internet fiyatlarına %25 zam geldi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redali -- 5 Temmuz 2024; 14:22:37 >
  • Turkcell Superonline varken neden Turknet kullanmak da ne bileyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ağrı Merkez hizmet sunabiliyor musunuz?

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Hocam uyandıema adamları sonra bizede zam geliyo

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • horozcorc H kullanıcısına yanıt
    Yani çabalamışsın ama hala bu soruları soran birinin algılayacağı bişey değil. Şirketlere gelen vergi zamlarından falan da haberi yoktur nu tiplerin.

• Tt nin yaptığı zamlardan sonra geç bile kaldı

• Twitch yayıncılarının evine kadar kablo döşemek çok pahalıya gelmiş belli, zamlarla telafi etmeye çalışıyorlar.

• kesin öyledir dostum. evet sahte bir şekilde doları tutuyorlar ondan dolayı tl mevduat seviyesi ne durumda görüyoruz. 7 aydır dolar neredeyse aynı seviyelerde seyrediyor. amaa bu süreçte faiz bazlı %25 gelir elde edebilirdin. döviz artıyor ama türkiyedeki isslerin karları dolar bazlı bile tarihi seviyelere gelmiş durumda. sence sorumlusu doların tutulması mı yoksa başka bir şey mi

he bu arada seçimden sonra dolar hemen 38 tl olacak hemen dolara yüklenmeyi unutma.

• horozcorc H kullanıcısına yanıt
    Firma guzellemesi yapan arkadaşlar ve şükürcüler aynı kümede, tipik örneği. 1000 TL de olsa savunur, 5000 TL de olsa. Firmaların ettiği kârlardan hiç bahsetmeden bunada şükür edin zihniyeti. Engelle geç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 5 Temmuz 2024; 14:40:13 >
  • Tabii ki kar edecek; ticari işletme. Hayır kurumu mu bu?TurkNet internet fiyatlarına %25 zam geldi! 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.