Şimdi Ara

Turknet Vdsl`den Adsl`e

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar turknet bana sağlamış olduğu YAPA VDSL hattı 25 mart saat 17:00 ADSL sinyali vererek sonlandırdı benim CRC sorunlarım vardı bunun için destek kaydı açmıştım maalesef

Bu sorundan anlamayan çalışanlarını buradan tebrik ediyorum aldıkları paraları hak etmiyorlar daha fazla söylecek birşeyim yok konu hız değil sadece gerçekleri bilin yeter bu şirket böyle

En iyisi türk telekoma geçmek daha stabil bağlantı...

• Santrale uzaksan mesafe yüzünden VDSL hat zayıflama, snr ve CRC sorunları yaşamaman için seni ADSL'e almıştır. Memnun değilsen yaz seni tekrar VDSL'e alsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilimselProgramci

Santrale uzaksan mesafe yüzünden VDSL hat zayıflama, snr ve CRC sorunları yaşamaman için seni ADSL'e almıştır. Memnun değilsen yaz seni tekrar VDSL'e alsınlar.
    750 metre bile yok mesafe 6 ay felan oldu VDSL sinyali veriyordu şimdi ne oldu da ADSL verdi anlamış değilim umurlarında değil şuçu TT ye atıyorlar ancak saha ekibi hatta hiçbir problem yok diyor sorun Turknet dedi...
  • mehmetynd kullanıcısına yanıt
    Senin santrale mesafen 750 metre olabilir ama kablo büyük ihtimalle dolaşarak geldiğinden çok daha uzun. Sen CRC sorunum var yazınca sana santralle binana gelen kablodan, bina içi tesisatından, kullandığın modemden bile yüksek CRC hatalarını alabileceğini ve buna göre çözüm üretmek veya yapılacak bir şey olmadığını söylemek yerine yapılabilecek en basit şeyi yapmış. Destek kaydına beni geri VDSL'e alın yaz.
  • yazdım umurlarında değil fatura zamanı gelince ilgilenirler bunlar parayı görsünler yeter ki
  • Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
    desteğiniz için Teşekkür Ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.