Şimdi Ara

TürkNet TT fiber de yüksek ping sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TT FTTH alt yapısı ile TürkNet fibere geçtim 95/8 mbps alıyorum fakat ping 45-50 ms ve fiberde böyle bir ping almak hiç hoşuma gitmiyor, diğer operatörler aynı alt yapıda 6-7 ms arası ping alıyor bu neden kaynaklı ?

• Hangi şehirde yaşadığınıza bağlı olarak değişebiliyor Türknet'te, Türknet önce İstanbul sunucusuna sizi yönlendiriyor oradanda istediğiniz adrese speedtestte Türknet İstanbul sunucusunu seçip test yapmanız en doğru sonucu verecektir ama her halükarda ping TT ye göre biraz yüksek çıkacaktır çünkü TT'nin POP noktaları Türknet'inkinden fazla.

• Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için ping tracert test sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan performans sorunu statüsünde destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • egolego kullanıcısına yanıt

Yurt içi sunucularında en iyi ping değeri 45 ms.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDMOD -- 21 Ağustos 2021; 15:15:25 >
  • REDMOD kullanıcısına yanıt
    Dilerseniz teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için ping tracert test sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilirsiniz.
  • ping istiyorsan tt alcaksın

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, kayıt açıyorum.

• REDMOD kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.