Şimdi Ara

Türknet'ten memnun kullanıcılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar dostlar , son aylarda Türknet cephesinde çok sayıda şikayet ve sıkıntı var ayrıca her geçen gün dahada artıyor . Benim gibi şanslı sıkıntısız kısımda olan kaç kişi var merak ediyorum .

• Ben yeni abonelerdenim ve 1 aya yakındır sorunsuz 35 Mbit alıyorum. Akşam hız düşüşleri olmuyor. Şu an memnunum ama ilerisi için ne olur kestirmek güç.
  • Oğuzhan Bey in sorunumu çözmesinden sonra ben de memnunum. 82 mbps hıza sahibim ve akşam saatlerinde düşüş olmuyor. Kendisine yeniden teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubilaykaracam -- 20 Kasım 2017; 22:19:43 >
  • Kubilaykaracam K kullanıcısına yanıt
    +1 den benden 60 mbit olan hızımı Oğuzhan Bey ile bende 82 ye yükselttim.Zaten sıkıntı yoktu cila çekmiş olduk Memnunlar kulübüne beni de ekleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kütahyalı_ramazan -- 20 Kasım 2017; 22:19:42 >

• yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum bir ara hız düşmesi yaşadım bu bir buçuk ay kadar sürdü sonra bir kaç arıza kaydından sonra düzeldi
    herzaman kusur turknet de degil bazen de ana dagıtıcıda sorunu aramalısınız turknet benim bulundugum yerde köprü vazifesi görüyor çünkü yapa alt yapısında degilim
    35mb hızın 33 mb kullanıyorum memnunum ilerleyen zamanda sizlerinde hızının normale döneceğine inanıyorum
    rekabet iyidir turknet iyidir
  • Bende akşam hız düşümü olmadan kullanıyorum. Ama bu sorun yaşamayacağım anlamına gelmiyor. Yaşarsam air internetler dahil 5 6 alternatif var. Çözülmesse 2 gün durmam.
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 20:27:17 >
  • ADSL'de resimdeki değerleri alıyorum memnunum zaten diğer issler 8-9mbit aralığında veriyordu artık İstanbul'un nasıl bir yerinde yaşıyorsam. Ayrıca senin yurtiçi pingin fazla büyük ihtimal hattın inter modda fastpah moduna alınması için talep oluşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuaLityTR -- 20 Kasım 2017; 22:38:5 >

• Yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum. Superonline'dan geçiş yapmıştım. Superonline'da iken 13mbps'yi zor görürken Türknet sayesinde 22-23mbps hız alıyorum.

Türk Telekom'a sorduğumda altyapımın 27mbps'ye kadar desteklediğini ama vdsl veremeyeceklerini söylemişlerdi. Superonline'da aynı şekilde vdsl vermiyordu adresime. Ama Türknet verdi ve çok memnunum şuana kadar.

Bir ara 3-4 gün akşam saatlerinde hız düşüşü, ping artışı oluyordu. Sorun yaşadığım kısım sadece bu oldu ama artık o da yok. Sabah akşam hız sabit. Sanırım bu sorunda genel bir problem. Türk Telekom kullananlardan da böyle şikayetler görmüştüm.

Bu da hat değerlerim. Maksimum hız 41mbps gözüküyor ama hattıma tanımlanan paket 24mbps olduğu için 24 alıyorum. Paketimi 35'e yükseltirler mi acaba?

• Arıza kaydı aç paketi 35 tanımlasınlar hızını da 28 30 a kilitlesinler bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

+1 den benden 60 mbit olan hızımı Oğuzhan Bey ile bende 82 ye yükselttim.Zaten sıkıntı yoktu cila çekmiş olduk Memnunlar kulübüne beni de ekleyebilirsiniz

Dostum

Bu Oguzhan beye nasil ulasiriz . Bana vdsl baglamislar ama modem ip almiyor . Tahminimce kullanici adimi yanlis verdiler.

Vdsl kullananlarin kullanici adi şoyle mi ******vdsl@turk.net mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 21 Kasım 2017; 13:28:59 >

• Polanski TR P kullanıcısına yanıt
    Numaraadsl@turk.net şeklinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilaykaracam

Numaraadsl@turk.net şeklinde

Verdikleri şu anda o formatta ama yok ip alamiyorum . Muhatap yok ya .
  • Polanski TR P kullanıcısına yanıt
    Oğuzhan bey e gerek yok bu durumda. Sesli yanıt sisteminden kullanıcı adı şifreni alırsın. ....@turk.net şeklinde olması lazım. Herhangi bir VDSL eki yok kurulum u tekrar yapmayı dene. Ama olmadı destek talebi açıp üstüne Oğuzhan bey yazabilirsin
  • Bana verilen internet hızı olarak memnunum ama müşteri ilişkileri, iş yürütme kaliteleri tamamen diplerde. İyi ki altyapıyı Telekom sağlıyor. Türknet sağlasaydı vay halimize.
  • quote:

Oğuzhan bey e gerek yok bu durumda. Sesli yanıt sisteminden kullanıcı adı şifreni alırsın. ....@turk.net şeklinde olması lazım. Herhangi bir VDSL eki yok kurulum u tekrar yapmayı dene. Ama olmadı destek talebi açıp üstüne Oğuzhan bey yazabilirsin

Kullanici adi sifresini aldim . Gelen mesaja gore ayarlama yapiyorum . İki ayri modemde denedim. İp alamiyorum maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 21 Kasım 2017; 14:42:33 >
  • Oğuzhan Bey, o sihirli değneğinle bizim de hızları şöyle 70-80 Mbit yapsan hiç fena olmaz. Kralsın, süpersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polanski TR

quote:

Kullanici adi sifresini aldim . Gelen mesaja gore ayarlama yapiyorum . İki ayri modemde denedim. İp alamiyorum maalesef

DNS ayarlarını otomatik olarak seçtiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

quote:

quote:

İki modemi de resetledim . Ozetle dns ayarlari otomatik

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

quote:

quote:

İki modemi de resetledim . Ozetle dns ayarlari otomatik

Telefonunuzdan bağlanabiliyor musunuz?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.