Şimdi Ara

Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
2
Favori
16.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil Operatör bölümünde ,Türkcell kullananlar ,ailesi olarak birbirimizi bilelim ,bildiğimiz üzere heryıl 3.çeyrekte yatırımlara hız veriyor Türkcell ,pandemi zamanında ,internet (superbox) kullanan bir kısım için internet sıkıntısı yaşatmış olsada ,bu aralar kendini baya toparladı ,Turkcell kullananlar olarak ,ben şahsım olarak ,hizmet konusunda sürekli memnundum ,son zamanlarda yaptığı zamlar yüzünden baya baya bırakmaya kararda vermiştim ,ama şuan ,faturalıda bile 10 GB tarifeyi 39 TL'ye alabiliyorsun ,1 buçuk yıldır superbox kullanıyorum ,faturalı ses hattı olarakta 2 aydır platinum 22 deyim ,forumda bazı antiler var isim vermeyeceğim ,turkcel için bir konu açıldığında ,direk yok öyle yok böyle ,sallamasyonlan şeyler yazıp insanları yanlış yönlendiriyorlar ,gerek hizmet konusunda gerek çekim ,frekanslar ,daha saymadigin birsuru şey ,ayrıca servisleri 10 numara ,böyle şeyler yazdığım için fanboylugumuz bile ilan edildi ,ama gerçekleri anlatıyorum ,20 lira 30 lira fazla veririm ama en iyisini en kralını kullanırım ,adam paycell kullanmamış ,paycell konusuna gelip böyle saçma bir sistem görmedim yazıyor ,superbox kullanmamış ,böyle internet olmaz işte bilmemne yazıyor ,adam türkcelin ,servislerini bile kullanmamış ,konulara gelip hepsi saçmalık felan yazıyor ,lütfen turkcel için açılan konulara yorumları ,turcell kullanan kişilere bırakın birazda onlar yazsınlar ,siz istediginiz kadar gereksiz ,saçmalık bilmemne diye forumda kotuleye bilirsiniz ,yanımda taşınabilir internetim var yazligima gidip kullanıyorum ,ses hattım Turkcell'de çekmeyen 1 yer bile görmedim ,paycell kartı kullanıyorum ,nakite sıkıştığım an nakit igtiyacimi bile 10 TL gibi bir komisyonla karşılayabilecek bir yetisenim var ,siz yogurtlara ,çakma nutellalarla devam edin ama burda tecrübe bile edinmeden gelip kotulemeyin ,iyi olmadığı çekmediği yerlerde elbette vardır ama ,forumda bazı kişiler tecrübe bile edinmemiş birseyler hakkında çok fazla konuşuyorlar bari memnun olanlar bu konu altında toplanalım konuyu üstte tutalım ,konuya turkcelli olmayanlar yazmasın ricamdir .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hicbir operatore karsi fanatikligim yok olabildiğince ucuz fiyata kaliteli hizmet almaya calisiyorum haziran ayinda vodafone temmuz ayinda turk telekom kullandim ve en son olarak turkcell faturali 10 gb 39 tl tarifesine geçtim anladim ki turkcellden baska duzgun hizmet veren operator yok vodafone'da inanilmaz bir sarj tuketim sorunu var musteri hizmetleri berbat bazi yerlerde internete bile girilemiyor turk telekomda hizlar iyi fakat sebeke stabil degil. volte ve vowifi sorunlu calisiyor ve telefon konusmalarinda ses kalitesi cok kotu tum bu saydigim kistaslarda tek sorunsuz calisan operator turkcell fiyatlar konusunda itiraz edebilir herkes fakat her seyin bedeli var demek sanirim en dogrusu olur
    valla 2018 eylüle kadar Vodafone 50 tl veriyordum 10gb için, yedek bir hattım vardı turkcelle taşıdım, faturasız ve hiç paket yapmadım başlarda buna rağmen 20gb altında kullanmadım, 20gb benim için hayal gibi bir şey tabi o zamandan beri her ay kullanımımın ekran görüntüsünü alıyorum oha ne çok kullandım diye sonra gollercepteye para harcamaya başladım biraz, hediye yarışı falan derken kullanımım oldu 30 40gb. Vodafone hattı da geçirdim taahhüt bitince hemen turkcelle, yine paketsiz kullandım uzun süre, şimdi 25 TL faturalıdayım. her ay 30 40 gb kullanıyorum.

özet: Turkcellden sayesinde mobil internetin tadını çıkarır oldum, hem de ucuza. memnunum.
    Turkcell açık ara en iyi tartışmaya gerek yok bence fakat işin ekonomik boyutuda var tavsiyem tatile falan gitmeyen ve İstanbul dışına çıkmıyorsanız bulunduğunuz bölge hangisi iyiyse ona geçin derim mesela benim evde en iyisi vodafone çekiyor genel olarak hızlarıda iyi bu yüzden vodafoneye geri döneceğim birde daha önce memnun kaldığım red35 tarifesine 88 tl geri dönüş yapacağım

Örnek olarak benim bir alt katta yengemler oturuyor bizim lokasyonda park var amcamı aramak istediğimizde aradığınız kişiye ulaşılamıyor hattı turkcell ama vodafone evin her yerinde 3g var ve rahat rahat arama yapıyor yengemde çok memnun turkcell hiç çekmiyor ama vodafone ile hep çekiyor bu yüzden hangi hat iyiyse bölgenizde ona geçin derim
    39 liraya 10 GB 1000 dk 1000 SMS kullanıyorum. Ek olarak aldığım hizmetler ;

•Bip hediye yarışı haftalık 5 GB
    •Bip "bip yıldızları" günlük 1 GB (her hafta yenilenir.)
    •Bip "bip kim 1 GB ister ve bil Kazan 1 GB günlük (pcde googleyi açıp yapıyorum iş yerinde
    •Sen yap diye kampanyası günlük 1 GB
    • Bizce uygulamasi ile 3 günlük 3 GB kazanma hakkım var.
    • Gnc yumurta çatlat salla kazan gelen hakları saymıyorum bile.

Şimdi bazı verdiği internetleri saatlik veriyor kimisine göre bu yaramıyor ama bana çok yarıyor hele ki youtube premium ve Netflix gibi uygulamalarda izlemek istediğim şeyleri köşeye not edip saatlik internetle çok rahat hallediyorum.

Velhasıl kelam 39 liraya 1000 dk +1000sms +10 GB ana internet +25 GB hediye yarışı (5 GB fazladan yazma geregim TL yuklendiginde ikiye katlıyor.) Günlük internet vs aylık 45 GB internetim banko minimum . Daha bir çok uygulama internetide yazmadım supriz nokta goller cepte vs..

39 liraya hangi operatör hem bu kadar kaliteli hem bu kadar çok internet verme şansı sunuyor . 39 liraya çok diyip diğer operatorlerde 29 liraya sürünen çok arkadaşım var maalesef ve bunlar günlük 18.5 TL sigaraya veriyor :)

Velhasıl kelam ben mennunum Allah başımızdan eksik etmesin.
    Taaa Kocaeli'den Gümüşhane'ye geldim. Yolculuk esnasında onlarca test yaptım ve ana konuda paylaştım. Nihayetinde Turkcell açıkara en iyi durumda ve %80-90 memnuniyetim oldu diyebilirim.

İyi ki Turkcell var, her kuruş helali hoş olsun.

Köydeyim şimdi ve sadece Turkcell çekiyor. Çok çok iyi olmasada Allah'ın dağında ancak bu kadar.. Şimdi temsilciyi aradım talep oluşturdum inceleme yapacaklar. Istasyon yaklaşık 4km mesafede, ne yaparlar bilemiyorum ama umarım iyileştirme olurda köy halkı daha iyi hizmet alır.
    https://forum.donanimhaber.com/tum-operatorler-4-5g-hiz-testi-ana-konu-5g-ye-dogru-adim-adim--115719373-710

Şu konuda 4 sayfa boyunca attığım testler herşeyi açık bir şekilde gösteriyor. Yok öyle Turkcell eskiden iyiydi algısını kasmayı bitirmelisiniz artık.

4 sayfa boyunca 3 operatöründe onlarca testini sırf bu tipler için yaptım. Birkaç güne CellMapper'da haritalamasınıda atacağım.

Sizin bölgenizde TT veya Vodafone iyi olması heryerde artık iyi olduklarını göstermez.

Boş boş konuşmadım, üşenmeden, kotayı düşünmeden, hem hız testi yaptım hemde haritaladım. Sizde aynısını yapabilirsiniz, ama unutmayın; yanınızda mutlaka Turkcell hat olsun, vallah kalakalırsınız.

Açıkara Turkcell en fazla kapsamayı ve en yüksek hızları veren operatördür. Bunun tam aksini iddaa eden trolldür.
  • 20 yıllık Turkcell'liyim 3 hattım var gayet memnunuz tık demiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bulunduğum Bölgede.
    Vodafone Edgeye düşüyor. Ara ara da Şebeke gidiyor.

Türk Telekom 1 diş çekiyor. İnternet çoğu zaman 1 Mbit görüyor. Misafirliğe gelen bu iki Operatör kullanıcuları Zorluk çekiyor. Yazmadığım yer kalmadı. Adamların umrunda değil.

Gelelim Turkcell 'e Muazzam Bi Şebeke gücü var.
    100 MBit üstü rahatlıkla alıyorum. Konuşma zaten sıkıntı yok. Genel olarak Memnunum.
    1000 DK /10 GB toplam 39.90 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-701484EF2 -- 4 Ağustos 2020; 19:2:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cebinize ne uygunsa ve bulunduğunuz yerde ne çekiyorsa onu kullanın. birşeyleri övüp diğerlerini yerin dibine sokmaya gerek yok

Turkcell şu genç paketlerindeki sosyal medya gb ları normale çevirsin geçmeyi düşünüyorum. hediye gb veriyor gidiyor ana paketten düşüyor. buna bir ayar lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 4 Ağustos 2020; 19:2:26 >
  • Turkcell'in tek memnun etmeyen yanı fiyatıdır.

20-30 lira fazla verince geberilmiyor, test ettim.

Daha iyisi gelene kadar Turkcell'liyiz.

Turkcell'e laf edenlere de aldırış etmeyin, 15GB 35 TELE olmadığından öyleler.. 8-10 kişiyi çok güzel açıklama eklryerek blokladım. Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zamanlar tecrübe etmemişti. Turkcell'e geçince farkı anladı. Az tartışmadık kendisiyle

• Zamanında turkcellden nefret ediyorum demiştim,aynısı başıma gelebilir.Büyük lokma ye,ama büyük konuşma demişler

• Turkcell diye yazılır kalite diye okunur

• Gsm olarak memnunum ama ev interneti pahalı maalesef.

• hicbir operatore karsi fanatikligim yok olabildiğince ucuz fiyata kaliteli hizmet almaya calisiyorum haziran ayinda vodafone temmuz ayinda turk telekom kullandim ve en son olarak turkcell faturali 10 gb 39 tl tarifesine geçtim anladim ki turkcellden baska duzgun hizmet veren operator yok vodafone'da inanilmaz bir sarj tuketim sorunu var musteri hizmetleri berbat bazi yerlerde internete bile girilemiyor turk telekomda hizlar iyi fakat sebeke stabil degil. volte ve vowifi sorunlu calisiyor ve telefon konusmalarinda ses kalitesi cok kotu tum bu saydigim kistaslarda tek sorunsuz calisan operator turkcell fiyatlar konusunda itiraz edebilir herkes fakat her seyin bedeli var demek sanirim en dogrusu olur

• Ben de çok memnunum aldığım hizmetten. Müşteri hizmetleri ilgi alakası. Kapsama ve İnterneti söylemiyorum. Aylık ortalama 30gb kullanıyorum 49tl ödüyorum. Fizy ve TV plus kullanıyorum. Kötü dediğim en ufak birsey yok.

• Bende türkcell den nemnun değildim
    Şimdi oldukça memnunum
    Türkcell 2020 temmuz da buradaki tüm kırsal vericileri 4g yaptı .
    Bi de kırsal kesimlerde 4g de 800mhz frekansindan vazgeçip , 900 mhz ve 2100 mhz frekansini kullansalar artik bana göre hiç eksiği kalmayacak ,,

Türkcell faturasızda 10gb 45 lira 20gb 65 lira

al turkcell hattini , tak telefona , dağlarda , derelerde , vadilerde her yerde gir internete

Türk Telekomda ise 20gb 45 lira ama özelliklede derelerde değil internet girmek , konuşacak yer ararsin .
    Kalite farkını rize ikizdere vadisinde çook anlarsiniz .

20 lira daha fazla verin kaliteyi anlayin görün hissedin .

teşekkürler türkcell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 4 Ağustos 2020; 21:7:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 39 tlik tarife nasıl geçiyoruz

• Zühtü bektaş Z kullanıcısına yanıt
    Turkcell faturasız kullanıyorsan bayiye gidip Faturalı Maksi Plus'a geçmek istiyorum demen yeterli, adam senden numara taşır gibi kimlik/sürücü belgesi isteyecek ve işlemlere başlayacak, 532 Müşteri hizmetlerini de arayabilirsin ya da dijital operatör üzerinden de geçebilirsin

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/faturali-maksi-plus-paketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 4 Ağustos 2020; 20:35:15 >
  • Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü

Nasıl memnun olmayalım! Diğerleri için hayal olsa gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 4 Ağustos 2020; 22:34:9 >
  • Yokizm ben faturalı 10 gb 500 dk 100 sms kullanıyorum benim ekim de dolayacak taahüdüm teşekkürler

• Son zamanlarda çok ciddi artışlar var hızlarda. Şişli gibi yoğun yerde 200mb gördüğüm oluyo zaman zaman.

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Rüya gibi hızlar. Bu kaliteden sonra TT ve VF çok ilkel geliyor açılmıyor dönüyor sinir ediyor insanı. Uygun fiyatlı tarife bulup Turkcell kullanmak en iyisi tabi ihtiyaç ve fiyatlara göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 5 Ağustos 2020; 22:53:19 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.