Şimdi Ara

TurkNet'te 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
3.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En ucuzu comnet sanırsam başka uyguna operatör kalmadı
  • anlam veremiyorum tüm sitelere ilan veriyor gıda net diye ama bu hizmetten kim yararlanıyor bilmiyorum ankaranin belli yerlerinde var diyor isim ver dedim hangi mahallede onuda söylemiyorlar 199 diye ilan ver giga olmayandan 299 al vallahi firma kazikliyor gibi geliyor
  • Yakında internet telefonuda kullanmayı birakicam ne bok yerseniz yiyin dolandırıcı firmalar su ülkede savaş çıksa keşke gotunuzu gorucem ilk sizin firmaları şirketleri ateşe vericem
  • Turknet sınırsız 1000mb internet hızını kullanıyorum 3 yıldır memnunum dediği hız var fakat bu yıllık değil 10 aylık bende yıllık diye peşin ödedim ödedikten sonra 10 aylık olduğunu yıl atlaması yaşandığı için kelime oyunu olduğunu söylediler
  • Farklı bir iss deyim az önce sms ile fiber modem kira ücreti 20 tl den 50 tl ye arttı diye zam bilgisi ayrıca vdsl modem bedeli kirasıda 35 tl oldu diye mesaj geldi,sizlerede benzer sms ler geldimi acaba,tam soyguna döndü bu iş.
  • leventsr L kullanıcısına yanıt

Hangi firma? Niye ismini ve sms'in resmini atmıyorsun ki?

• renkly1i R kullanıcısına yanıt

şuanda hangi firmadan kullanıyorsunuz hocam

• @TurkNetDestek GigaFiber abonelerine Wi-Fi 6E destekli Router sunumunu ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz ?

• _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt

Ben aldım ve kullanıyorum şu anda.

ZTE H3601P GigaFiber Modem verdiler.

Gerçi wifi 6'lı cihazım yok ama, wifi 5'li cihazlarım var ve işimi fazlasıyla görüyorlar.

• WhiteJAWS kullanıcısına yanıt

Cihazı incelediğimde WiFi 6 desteklediği görünüyor. 6E olarak bir bilgiye ulaşamadım. Şuan WiFi 7 sunuldu ama maliyet aşırı yüksek, ayrıca client cihazlarda destek neredeyse yok.

6E sürümü daha ulaşılabilir. Talebe göre uygun bir cihazla değişim yapabilir belki TürkNet.

Merhaba, konuyla ilgili ekiplerimizden henüz bir bilgi gelmedi. Tekrar gün içinde iletişime geçip bilgi alacağım.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bilgi var mı ?

Konuyla ilgili bir bilgi aldığım zaman size ileteceğim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

İnşallah :)

Merhaba, ekiplerimiz şu an için Wi-Fi 6E destekli Router sunumu olmadığını iletti.https://turk.net/akilli-wifi-deneyimi-smartyfi adresimizden Akıllı Wi-Fi SmartyFi hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Bu 12 ay pesin sisteminde referans işliyor mu acaba
  • thedoctor1907 T kullanıcısına yanıt

İşlemez. Kampanya birleştirme yok.

• thedoctor1907 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, peşin ödeme kampanyamız farklı bir kampanya ile birleşmiyor.
  • internetim vdsl, gpon geldi apartmana. bu yıllık ücreti ödesem fibere geçtiğimde aynen devam ediyor mu peki?

• teshub kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kampanyaya dahil olmanız durumunda ilgili sürenin bitimine kadar farklı bir kampanyadan yararlanamazsınız. 12 aylık dönemin bitimine 1 ay kala, yeni dönemde geçerli olmak üzere o tarihte mevcut kampanya ve tarifelerden yararlanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.