Şimdi Ara

TurkNet'te 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (10 Mobil) - 3 Masaüstü10 Mobil10 Android
5 sn
83
Cevap
1
Favori
3.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önerilerinizi ilgili ekiplerimiz ile paylaşıyorum ancak şu an için bir değişiklik bulunmuyor. Olması durumunda bilgi vereceğiz
  • 200 mbps Vodafone Fiber ile mutluyum
  • frk61ylmz F kullanıcısına yanıt
    1gbps almıyorsanız çok avantajı yok. turknetin. kimse kazıklanmasın. ama diğer operatör de suyun başını tutmmuş kimseye hizmet vermiyordu.
  • logitech_5 L kullanıcısına yanıt
    peşin 1 yıllık ödemede geçerli o indirim. yani söz verdik kalıcaz diyerek aylık ödeme yapamıyorsun.
  • O zaman tt gıbınete geçmek daha iyi, fiber yoksa.
  • Böyle avantaj mı olur
  • Oturduğum yerde SOL max 100mbit veriyor ve vodafone aracılığıyla 200tl ye aylık kullanıyorum. Yıllardır Turknetin alt yapısını sorgularım arada bir. 16 mbitten yukarı hiç görmedim
  • 12 aylık peşin ödüyorsun fakat 1 aylık bile bedava avantajı yaşayamıyoruz. niye peşin ödeyelim.
  • ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt
    Diğer operatör dediğin çok mu avantajli milenicom yüksek data kullaninca interneti şüpheli işlem var diye kafasına göre kısıtlıyor neymiş ortak kullanım varmış diğer operatör lerde duum nedir bilmiyorum türknete geçtim şimdilik bı sıkıntı yok .
  • Ocakta 10 aylık peşin ödemiştim.. 8 eylülde internet gitti 30 ekime kadar tamir etmeyeceklermiş.. telekom ekipleri çalışmıyor

• Bi cazibesi yok turknet senden daha güzel müşteri dostu yeni paket seçenekleri bekliyoruz ben de 10 peşin ödemeli tarifeyi kullandım ama aylardır beklediğimiz gigabitlik altyapi hâlâ bi gelemedi sitenizde verdiğiniz bilgiye göre 15 ay içinde adresinizde diyordu bekliyoruz 1gigabite olursa 300 TL çok iyi fiyat olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vesselam... -- 14 Ekim 2023; 7:56:46 >
  • sinanert21 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüm. Altyapı kaynaklı yaşanan arızalarda maalesef arızanın durumuna göre çözüm süresi uzayabiliyor. Arıza bitiminde kullanım yapamadığınız günler için net uzmanlarımız işlem sağlayacaktır.
  • Gıbır.netten geçiş yaptım son faturam gıbır net 208 tl.çıktı.türknet geçmeden evet efendim 240 tl ye kadar karsılıyoruz dediler.geçiş yapıp faturayı kendilerine göndermeme rağmen tahahut yok.biz tahahutlu fatura ödüyoruz diyolar.

Ama ne sitesi ne müsteri hizmetleri böyle birşeyden bahsetmedi.

Ne diyeyim herkes bu ülkede bir şekilde kandırmaca ,lafı dolandırma ,müsteriyi kapma peşinde.

Birşey demek istemiyorum ama gerçekten güvenilir bir firma kalmamıs
  • ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eğer cayma bedeli faturanız ise 240 TL' ye kadar karşılıyoruz ama dönem faturanız ise indirim tanımlaması yapılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frk61ylmz

öyle bir reklam yapıyorlar ki sanırsın tr de her yerde var herkesı gbit internet imkanı verıyorlarda biz almıyoruz bu kadar reklama harcama yapana kadar altyapıya önem verseniz
    Fiber altyapı olmayan yerde de 100Mb alıyorsun.TT de veriyo mu sana bunu?
  • Önce alt yapı. Yapsınlar bütün şirketler
  • Bir türlü bu firmalar öğrenemedi sorun fırsat fiyatlar değil alt yapı biri bu arkadaşlara öğretebilir mi :=))) TTnet, comnet 1 gbit 50mbit upload alırken neden türknet 100 mbit download 8 mbit upload alayım :=)) Biri bu mesajımı iletebilirler mi ? anlamaları lazım. Turknet ne kadar güvenli ben kendimi comnet ip me saldırı olduğundan beri güvenli hissetmiyorum. Bu konuda bilgilendilerse sevinirim.
  • Taahhüt yok diye taksitleriniz aynı kalacak sanmayın ben yaşıyorum bunu 3 4 ay da bir fiyatı arttırıyorlar . geçen yıl nisan da 101 TL ye başladık şu an 299 TL ödüyorum malesef
  • Türknet aboneliğimin nakil işlemini en geç 7 gün içerisinde yapacaklarını söylemelerine rağmen 17. günde yaptılar. Bunun üzerine aboneliğimi iptal ettim. Abone olana kadar çok kibar ve istekliler, abone olduktan sonra çok katılar ve ulaşılamıyorlar.
    Şenel Başar
  • Kesinlikle bir avantaj yok internet iyi evet ama geçtim keçeli üye ekledim danış çevrede ama her ay zam ve zam arkadaşlara rezil oldum yok tahattüt yokmuş olsa Taha iyidi arada meil geliyor yok 6 aylık ödeyin su fiyattan kardeşim peşin öteyince avantaj nerde ne alaka.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.