Şimdi Ara

TurkNet Siyah Kablo Çekti, Fiber mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar , bir haftadır mahellemize türknet ekipleri tarafından siyah kablolar çekiliyor. Apartmanımızın içine kadarda geldi. Bu kablolar fiber midir?, Fiber ise sizce ne zamana hizmet alabiliriz?

• fiberdir kanka, vdsl çekecek halleri yokTurkNet Siyah Kablo Çekti, Fiber mi ? 

• Fiber

• hocam fiber de ben 2 yıldır bekliyorum kablo çektiler ama bir şey yapmadılar daha. Rica etsem ılerleme oldukça bilgi verebilirmisiniz?

• Merhabalar, il, ilçe ve mahalle bilginizi gönderir misiniz? Planlama bölgesinde olup olmadığını kontrol ederek bilgi verebilirim.
  • samcu S kullanıcısına yanıt

Destek kaydı açtım. Açtığım kayıtta bana "İlgili birimlerden Nisan ayı sonuna kadar aktivasyonun yapılacağı bilgisi aktarılmaktadır. Sizleri daha sonra arayarak randevu alacaklardır.

İyi günler dileriz." şeklinde dönüldü.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Çeliktepe mah kağıthane istanbul

• alyen456 A kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler.

• AMC A kullanıcısına yanıt

hocam nasılsınız? konu sahibi arkadaş çeliktepede oturuyormuş bizim buralarda tekrar başlarlar mı?

• @TurkNetDestek çeliktepe ve sultan selim mahallesindeki çalışmalar tekrar başladı diyebilir miyiz?

• kickboxer_18 kullanıcısına yanıt

yok ben esenlerde oturuyorum

• alyen456 A kullanıcısına yanıt

çok pardon hocam şahıslar karıştı..

• fotolardan anladığım kadarı ile düşük gelirli kısımlara gitmiş altyapı binalarda bi hayli eski görünüyor..

Hocam ben telekom da iyiyim ya tivibu iptv aldım mis gibi daha geçmem büyük ihtimal.

Hayırlısı olsun binada ki kablo telekomun mu çıktı yoksa? :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Sağolun yok telekom baya önce cektiydi türknetin ki duruyor öyle hala boşta

Anladım hocam benim liseden sınıf arkadaşım gayrettepe telekomda çalışıyor telekom geçenlerde sokağı kazdı fiber için 2 hafta sonra binalara kablo çekmiş ben işteyken. Arkadaştan rica ettim sor bakalım kaç haftaya kutu koyarlar dedim baktı size fiber gelmeyecek binanızda kağıthane belediye başkan yardımcısı oturuyormuş binaya havai hat çekilmesin diye şikayet etmiş demiş :) işin tuhafı binada öyle biri yok :)) türkneti de aynı kişi engellemiş olabilir .

TurkNet Siyah Kablo Çekti, Fiber mi ? TurkNet Siyah Kablo Çekti, Fiber mi ? 

Böyle saçmalık duymadım valla :)) üst kat komşumun belediye ile arası çok iyi bir sordurayım bakayım durum nedir? :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.